Zoltán Kovács
21.12.10,11:56
Tento môj príspevok zrejme vyvolá kritiku a burlivú debatu, či ss-ky medzi dvoma členy sa majú zverejňovať alebo nie. Ale priznám sa, je mi to jedno.

1. V ETIKETE porady takýto zákaz som nenašiel.
2. Nenechám sa zastrašovať inými členmi.
zk24
21.12.10,10:59
Neviem ci som pochopila... akoze ci mam pravo zverejnit SS-ku, ak ma "zastrasuje" nejaky iny clen porady?

Skor by som bola za zverejnovanie nickov, ako samotnych sprav. Ak niekto nezavisly posudit ze ide o vyhrazanie sa / zastrasovanie...

Nie vzdy co je pisane vyznie tak ako bolo aj myslene.
zk24
21.12.10,11:00
No, pridal si obrazok, tak uz chapem co tym myslis....
buchač
21.12.10,11:04
Tento môj príspevok zrejme vyvolá kritiku a burlivú debatu, či ss-ky medzi dvoma členy sa majú zverejňovať alebo nie. Ale priznám sa, je mi to jedno.

1. V ETIKETE porady takýto zákaz som nenašiel.
2. Nenechám sa zastrašovať inými členmi.

...he...:D:D:D:D:D

Predvianočná "nálada" ...graduje ????:---

Záleží len od dotyčného , či zverejní , či nie ...

No takéto ss svedčia o úbohosti autora ...
No jedným dychom dodávam , Zoli prepáč - teraz nereagujem na Teba , že úbohý je potom aj ten adresát ...
pivko
21.12.10,11:22
Už som si to uložil a zvačšil . Nič si z neho nerob , je to chudák.Nick Laco-Monter bol vylúčený tak sa zaregistroval pod Piťko amater.Píše do každej témy aj keď sa v problematike vobec nevyzná. Dnes som dokonca našiel aj jeho reakciu na jeden blog ohľadom vianoc tam ešte píše ako Laco-montér.
sito
21.12.10,11:38
Kováč, hádam sa nezľakneš nejakého amatéra, ktorý si myslel, že je montér, Laco, ktorý vymyslel laso. Jeho drby netreba vážne brať, no môže sa stať, že mu môže aj inak zadrbať. Ale veď tak trošku, každý ho má rad, že dokáže snami, ... aj radu nám dať??? :) :D:D:D ;)

Všetko s rezervou, však sú Vianoce.

Veselé, prajem všetkým poraďákom, čo nestoja bokom. :);)
Zoltán Kovács
21.12.10,11:41
Kováč, hádam sa nezľakneš nejakého amatéra, ktorý si myslel, že je montér, Laco, ktorý vymyslel laso. Jeho drby netreba vážne brať, no môže sa stať, že mu môže aj inak zadrbať. Ale veď tak trošku, každý ho má rad, že dokáže snami, ... aj radu nám dať??? :) :D:D:D ;)

Všetko s rezervou, však si Vianoce.

Veselé, prajem všetkým poraďákom, čo nestoja bokom. :);)

Pekná rýmovačka, s menšou chybičkou.
sito
21.12.10,11:43
Už som si to uložil a zvačšil . Nič si z neho nerob , je to chudák.Nick Laco-Monter bol vylúčený tak sa zaregistroval pod Laco-montér.Píše do každej témy aj keď sa v problematike vobec nevyzná. Dnes som dokonca našiel aj jeho reakciu na jeden blog ohľadom vianoc tam ešte píše ako Laco-montér.

Tak neviem? Dvaja montéri a pivko, alebo pivko a dvaja montéri??? Amatér je potom kto? .... Či ...

:);)
sito
21.12.10,11:45
Pekná rýmovačka, s menšou chybičkou.

Rozhodila? Chybičky, opraviť sa dajú. Sú ľudia čo ich nemajú?
Zoltán Kovács
21.12.10,11:47
Rozhodila?

Nie, ale meno moje.....
sito
21.12.10,11:55
Nie, ale meno moje.....

Aháááá, tak Ty nie si kováč, ale Kovács. No, možno to je príčina obáv z amatéra. :);)

Ako sa to hovorí? Myslieť ...
Zoltán Kovács
21.12.10,11:57
Obavy nemám. Ani z neho, ani kvôli menu..... ;):cool:
sito
21.12.10,12:03
Obavy nemám. Ani z neho, ani kvôli menu..... ;):cool:

Ale to sme potom mimo!

Čo dnes na obed, tiež sme mimo, 12, 00 je už preč, nie je to zbytočná reč?

Avšak obavy, ťažko idú z hlavy.
buchač
21.12.10,12:07
Ale to sme potom mimo!

Čo dnes na obed, tiež sme mimo, 12, 00 je už preč, nie je to zbytočná reč?

Avšak obavy, ťažko idú z hlavy.

...veď práve ...;):rolleyes::---:D:D:D
marjankaj
21.12.10,12:15
smejem sa hlasno , z tvojich dedukcií ...:D

moja SS nenaplňa podstatu trestného činu.

Tak o čo Ti ide ???;)

To máš pravdu. Niečo také mohlo vyjsť iba z chorej hlavy.:confused:

A tie sú chránené zákonom.:cool:
danushka
21.12.10,12:25
To máš pravdu. Niečo také mohlo vyjsť iba z chorej hlavy.:confused:

A tie sú chránené zákonom.:cool:
Odkedy je kvietok narcis zákonom chránený? ;)

Inak Zoli, takúto hodenú rukavičku necháš len tak?
Buchi Ti pôjde robiť sekundanta :D:D:D.

A nedivte sa ľudkovia, dnes je spln mesiaca a ešte aj jeho zatmenie bude, takže celkom normálny jav, že niektorí jedinci to nezvládajú:D:D:D.
endrju
21.12.10,12:32
Ak má niekto výhrady k tomu, že som vylúčil nick Piťko-amater, sťažnosti posielajte Richardovi.
Zoltán Kovács
21.12.10,12:38
endrju, ďakujem. A vítaj po dlhšej dobe.
danushka
21.12.10,12:40
Veru Andrej, to je šťastie stretnúť Ťa tu !!!
Dav
21.12.10,12:54
Endrju, som rada, že Ťa vidím na Porade :)
2009
21.12.10,13:07
Hups... zmizli mi aj príspevky o ZP ktoré som písala do založenej témy Piťkom-amaterom. Kto je endrju? To bolo naozaj dôkladné.
Pikoška
21.12.10,13:41
Pekná rýmovačka, s menšou chybičkou.
Tak to čítaj foneticky bez chybičky.
Stefan2005
21.12.10,13:51
... Kto je endrju?...

Niekto ako Veľký brat. Vidí čo treba, počuje čo treba, zasiahne ak treba...
2009
21.12.10,13:57
Aha.. :)
Lenka1979
21.12.10,16:44
Ak má niekto výhrady k tomu, že som vylúčil nick Piťko-amater, sťažnosti posielajte Richardovi.

...vráti sa ako niekto iný...:rolleyes:
zk24
21.12.10,17:16
...vráti sa ako niekto iný...:rolleyes:

Ja to ale nechapem ze sa to niekomu chce, registrovat sa a sledovat kde sa da rypat.... kedze sam hladat rady nedosiel.

To je uz ake zufalstvo
Lenka1979
21.12.10,17:29
Ja to ale nechapem ze sa to niekomu chce, registrovat sa a sledovat kde sa da rypat.... kedze sam hladat rady nedosiel.

To je uz ake zufalstvo

...tak to ja Ti neviem,moja...:rolleyes:
pivko
22.12.10,06:48
...vráti sa ako niekto iný...:rolleyes:
Máš pravdu , dnes tu určite pribudne člen Laco-Piťko ,alebo montér-amatér:D
zk24
22.12.10,07:23
amater - amater
verkaz
22.12.10,07:59
veď to hneď podľa príspevkov zbadáme o koho ide
veronikasad
22.12.10,08:08
jeden typ už mám ...
danushka
22.12.10,08:15
aj ja...
zk24
22.12.10,08:20
Vy ste rychlejsie jak on :D
sito
22.12.10,13:12
Ak má niekto výhrady k tomu, že som vylúčil nick Piťko-amater, sťažnosti posielajte Richardovi.

Endrju, prečo by mal mať niekto výhrady voči tomu, že môžeš, ak si bol tým poverený? Ale prečo ich posielaš, ak majú námietky na okres, aby okres nekresal, ale to čo si ty uťal na seba vzal?

Vojde dverami, vyhodíme ho, vojde oknom, vyhodíme ho oknom, príde komínom! Čo, zbúrame dom, alebo nebudeme kúriť, ak zostane v ňom?
endrju
22.12.10,17:51
Endrju, prečo by mal mať niekto výhrady voči tomu, že môžeš, ak si bol tým poverený? Ale prečo ich posielaš, ak majú námietky na okres, aby okres nekresal, ale to čo si ty uťal na seba vzal?
...
V minulosti sa vyskytli viaceré výhrady voči krokom moderátorov, ktorým pravidelní návštevníci tohoto portálu nerozumeli.
Aby sa predišlo zbytočným dohadom, napísal som stručnú informáciu o tom, čo som uskutočnil.
Nespokojných "na okres" posielam predovšetkým kvôli tomu, že iba "okres" má právo zrušiť mnou vykonané činnosti, o ktorých som informoval v pôvodnom príspevku.
Nezanedbateľné je aj to, že rozhodujúce slovo na tomto fóre má práve ten "okres".
Môžem byť aj stokrát presvedčený o správnosti svojho kroku, ale ak "okres" rozhodne, že podľa jeho názoru je situácia iná, tak mi nezostane nič iné ako názor "okresu" rešpektovať. :-)

P.S.
Prajem príjemné Vianočné sviatky.
DanielaSL
22.12.10,20:22
Andrej vitaj...zase metlíš? Príjemné sviatky aj Tebe....
220870
22.12.10,20:35
Ja to ale nechapem ze sa to niekomu chce, registrovat sa a sledovat kde sa da rypat.... kedze sam hladat rady nedosiel.

To je uz ake zufalstvo
Taký rypáci sa tu pravidelne vyskytujú.Obrana proti nim je, nereagovať na ich pripomienky.Šašo bez publika nieje šašo.;)
220870
22.12.10,20:37
V minulosti sa vyskytli viaceré výhrady voči krokom moderátorov, ktorým pravidelní návštevníci tohoto portálu nerozumeli.
Aby sa predišlo zbytočným dohadom, napísal som stručnú informáciu o tom, čo som uskutočnil.
Nespokojných "na okres" posielam predovšetkým kvôli tomu, že iba "okres" má právo zrušiť mnou vykonané činnosti, o ktorých som informoval v pôvodnom príspevku.
Nezanedbateľné je aj to, že rozhodujúce slovo na tomto fóre má práve ten "okres".
Môžem byť aj stokrát presvedčený o správnosti svojho kroku, ale ak "okres" rozhodne, že podľa jeho názoru je situácia iná, tak mi nezostane nič iné ako názor "okresu" rešpektovať. :-)

P.S.
Prajem príjemné Vianočné sviatky.
Aby si vás nanašiel!:D
Halli
22.12.10,22:13
danushka
22.12.10,22:20
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/39.gif
Ježiši Slavuš, to sa až tak bojííííš? :D:D:D
Kde ty chodíš na tých bohovských smajlov?
Halli
22.12.10,22:22
Ježiši Slavuš, to sa až tak bojííííš? :D:D:D
Kde ty chodíš na tých bohovských smajlov?

Ja som si najskôr myslela, že sa mám báť...
ale ako vidíš nakoniec to skončilo aj tak úsmevom...
a nebojím...a nebojííím haha http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/15.gif
Stanislav 1975
22.12.10,22:27
Ježiši Slavuš, to sa až tak bojííííš? :D:D:D
Kde ty chodíš na tých bohovských smajlov?

Slávka, sa nemusí báť ničoho a nikoho-ona je dobré dievča- rozumné,múdre a nieje falošná, čo si na nej najviac cením...
Halli
22.12.10,22:29
Slávka, sa nemusí báť ničoho a nikoho-ona je dobré dievča- rozumné,múdre a nieje falošná, čo si na nej najviac cením...

Ježiši Stando, ale to si ma ešte nevidel http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/63.gif
Stanislav 1975
22.12.10,22:33
Ježiši Stando, ale to si ma ešte nevidel http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/63.gif

no nie, bez srandy- to tretie nieje na porade až tak bežné ako by sa na prvý pohľad zdalo...-viac už nepoviem...
Halli
22.12.10,22:36
no nie, bez srandy- to tretie nieje na porade až tak bežné ako by sa na prvý pohľad zdalo...-viac už nepoviem...

Tak mlč http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/7.gif a mysli na krajšie veci http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/71.gif
Stanislav 1975
22.12.10,22:37
danushka
22.12.10,22:40
Slávka, sa nemusí báť ničoho a nikoho-ona je dobré dievča- rozumné,múdre a nieje falošná, čo si na nej najviac cením...
Stanko, ako vidím, vážime si rovnaké hodnoty. :)

A vedieť kedy ide o faloš, to chce aj riadnu dávku sebareflexie. ;)
Halli
22.12.10,22:46
Tak, tak a už dosť, lebo si Vás všetkých nájdem a "zmonterujem" z Vás jeden veľký vianočný stromček , dobrú noc http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/6.gif
Stanislav 1975
22.12.10,22:53
Stanko, ako vidím, vážime si rovnaké hodnoty. :)

A vedieť kedy ide o faloš, to chce aj riadnu dávku sebareflexie. ;)

ja už len poslednú pripomienku- sú ľudia,ktorí sú falošní,ale nejako sa to ani nesnažia zakryť,alebo to proste nevedia,hm-ale oveľa oveľa nebezpečnejší sú tí- ktorí to vedia veľmi dobre maskovať a hrajú sa na svatých-tí sú najhorší a najnebezpečnejší...
Halli
22.12.10,23:00
ja už len poslednú pripomienku- sú ľudia,ktorí sú falošní,ale nejako sa to ani nesnažia zakryť,alebo to proste nevedia,hm-ale oveľa oveľa nebezpečnejší sú tí- ktorí to vedia veľmi dobre maskovať a hrajú sa na svatých-tí sú najhorší a najnebezpečnejší...

Môj nádejný "zeťák" by ti povedal : .....neřeš to ;)
Zoltán Kovács
23.12.10,06:19
Ďakujem všetkým za príspevky a podnety. Týmto tému uzatváram. (viac menej už sa odbočilo od pôvodnej)

P.S. Prečo neviem vlastnú tému zamknúť?????
2009
23.12.10,06:24
Ďakujem všetkým za príspevky a podnety. Týmto tému uzatváram. (viac menej už sa odbočilo od pôvodnej)

P.S. Prečo neviem vlastnú tému zamknúť?????


Fiha:eek: chcela som Ti pomôcť a klikla som na vyriešené.. teraz už 3 vyriešené neuzamykajú tému? Asi Ti ostáva jediné. Dať niekomu najlepšiu odpoveď :---