ferko18
21.12.10,12:20
Prosim va neviete mi poradit kde je najvyhodnejsie zobrat pozicku ci uver ci co ..
Som podnikatel uz nejaky cas ale prijem neni tak vysoku aby som mohol rozhadzovat ..
Zarucit sa nemam cim .. preto byvam vas kde je mozne najvyhodnejsie zobrat
cca 5000€
Dakujem za odpoved.
Danielle369
21.12.10,17:49
skús poštovú banku,,,možno uspeješ,majú nejaké akcie
profesional
25.12.10,21:26
Zhrnme si teda tvoju situaciu:

1. Potrebny prijem nemas - tj. je znacne riziko ze nedokazes riadne a vcas splacat.

2. Bonitny majetok ktorym by si mohol rucit nemas, tj. ak nebudes splacat tak ten co ti pozical sa moze so svojimi peniazmi rozlucit.

Takzemam pre teba niekolko rad:

A. Zacni pracovat - najlepsie ako zamestnanec. Podnikanie ti totiz asi nejde ak nemas ani prijem vykazany a ani nemas ziadny dosah na bonitny majetok. Tj. v skutocnosti ti podnikanie neprinasa dost penazi a podnikat nevies.

B. Skus sa zamysliet -´keby si bol v opacnej pozicii. Mas dostatok penazi a pride za tebou niekto kto ti povie: Pocuj, pozicaj mi peniaze. Sice podnikam, ale to mi velmi nejde a nemam dost penazi na to aby som vobec uver dokazal splacat. Nemam ziadny majetok takze ak nebudem splacat tak sa s peniazmi rovno rozluc. Pozical by si mu?

Vies co je to princip opatrneho podknikania? Ze ludom ako ty sa nepociava. Poziciava sa tym ktori bud mau nejaky rozumny prijem, alebo aspon nejaky majetok ktorym mozu rucit.

Na co tie peniaze vobec chces?

Ak ti nejde podnikanie, vykasli sa na to a zamestnaj sa. Pracuj, nieco nasetri, kup nejaky bonitny majetok a potom zistis ze mozno uz ten uver ani neotrebujes.

Alebo ak si stale myslis ze ti niekto peniaze za takychto podmienok pozicia - tak ti odporucam zajst do Baumaxu. Maju tam na vyber pomerne hojne mnozstvo kadejakeho naradia. A vyber si take hrablicky - stromove. Obycajne sa nim obera ovocie ak na neho clove nedociahne. A ty ich budes mat na to ze ked jedneho dna zacnu rast peniaze na strome a ludom nebude zalezat na tom ci o nejake pridu alebo nie ked ti nejake pozicaju, tak ich budes tymi hrablickami zbierat zo stromu...