matros
21.12.10,12:35
Ahojte, chcel som sa opýtať, či mi neviete poradiť s jednou vecou. Na notebooku som mal disk rozdelený na C a D. Tak mi to ukazovalo aj v prieskumníkovi. Chcel som preinštalovať Windows a pri inštalácií som sformátoval C. Dáta som si predtým zálohoval na D, ale teraz sa ku ním nemôžem dostať, pretože po preinštalovaní disk D označilo ako úplne prázdny. Pomocou nejakého programu som zistil, že na tom disku sú nejaké stratené partície, ktoré sú plné mojich dát. Program ponúka aj možnosť obnovy, ale neviem, či mi dáta zostanú, alebo obnoví len veľkosť partícií?
Ďakujem za prípadnú pomoc.
jojom
21.12.10,12:26
Skús vybrať disk z pc a pripojiť do iného pc a tam skús vytiahnuť dáta. Alebo daj obnoviť v tom programe, zvyčajne sa to podarí. Ovšem ak tam máš citlivé dáta tak by som to radšej zveril do rúk niekomu kto s tým má skúsenosti.
Ja na takéto veci používam prg. Recuva.
maurer2
21.12.10,13:29
stalo sa mi pred casom podobne neinstaloval si nahodou win XP starsieho data (nedokaze rozoznat dostatocne velkost disku ) bez SP2 da sa to obnovit ako pisal jojom teda pokial si uz nieco nove tam nenahral obnova trva dost dlho nato sa priprav :)
KoxXxo
21.12.10,20:10
Nabootuj nejaký Live Linux a mohlo by sa dať niečo urobiť.
matros
21.12.10,20:54
Ďakujem za odpovede. Stalo sa mi to pri upgrade z Visty na Win 7.
Robil som to už veľa krát, ale toto sa mi stalo prvý krát. Zajtra skúsim použiť free program EASEUS Partition Recovery. Hodím sem výsledok, keby sa náhodou niekomu stalo niečo podobné.