bauer5
21.12.10,20:51
Prosím vás, potrebujem poradiť. Ide o to, že v našej dedine zaviedli znáky pre psov s tým, že psi, ktoré sa budú voľne pohybovať bez známok, budú odchytený. Žial, aj napriek tomu, že sme si tieto znáky zakúpili sa s tým nič nerobí a psi naďalej voľne pobehujú a rušia nie len nočný klud ale aj cez deň, nakoľko svojím pobehovaným dráždia psi na dedine. Prosím na koho sa treba obrátiť aby s tým niečo urobil lebo je to neznesiteľné a otravné. Lebo nieto platí poctivo za psa a dáva ho aj očkovať, a niekto ič a nikoho to netrápi.
Ďakujem
arizona
21.12.10,19:56
Obecny urad by mal riesit taketo zalezitosti . Daj pisomnui staznost,alebo podnet a ziadaj odpoved.
terezamaria
21.12.10,20:16
Spojte sa viacerí psíčkari a napíšte skutkový stav na Obecný úrad s tým, že to dáte na vedomie na hygienu. Nakoniec podotknite, že ste občania obce, dodržiavate záväzné ukazovatele čo sa týka chovu psov a žiadate okamžitú nápravu. Snáď sa to dá do poriadku.:confused:
bauer5
22.12.10,08:56
Bojím sa že to nebude možné, lebo v našej obci každý na to šomre ale nikto sa do toho nepustí, lebo si nechce robiť problémy. Sme malá dedina kde sa každý s každým pozná a nikto nechce mať problémy s neprispôsobivými občanmi.
bauer5
22.12.10,08:57
Obecny urad by mal riesit taketo zalezitosti . Daj pisomnui staznost,alebo podnet a ziadaj odpoved.
Ako by mala takáto sťažnosť vyzerať?Musí obsahovať aj konkrétne znenie zákona alebo nejakého predpisu? Lebo ja som si niečo našiel ale neviem či to stačí: 282/2002, §7, ods. 2, pís. b)
Ďakujem.
arizona
22.12.10,10:10
Ako by mala takáto sťažnosť vyzerať?Musí obsahovať aj konkrétne znenie zákona alebo nejakého predpisu? Lebo ja som si niečo našiel ale neviem či to stačí: 282/2002, §7, ods. 2, pís. b)
Ďakujem.

Zo sťažnosti musí byť zrejmé, kto ju podáva. Musí obsahovať meno, priezvisko, adresu fyzickej osoby alebo názov prip. sídlo právnickej osoby, predmet sťažnosti a čoho sa sťažovateľ domáha.

Vzor si stiahni z netu a prisposob.
http://www.google.com/search?q=282%2F2002+Z.z.&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rlz=1R1MOZA_sk___SK407&client=firefox-a#sclient=psy&hl=sk&newwindow=1&client=firefox-a&rlz=1R1MOZA_sk___SK407&q=s%C5%A5a%C5%BEnos%C5%A5+vzor&aq=3&aqi=g4g-o1&aql=&oq=&gs_rfai=&pbx=1&fp=51e3327b5fe8d538
verkaz
22.12.10,13:50
Ešte ti poradím aby ste sa viacerí spojili a zapojili do riešenia problému aj voleného poslanca. Veď ste ho preto volili, aby Vás zastupoval.