Tillit
22.12.10,08:18
Je možné, aby dve rôzne s.r.o., ktoré majú rovnakého konateľa mali spoločné sidlo? To myslím doslovne, rovnakú adresu, kanceláriu, dokonca stôl a počítač? Je to legislatívne v poriadku? Ďakujem :).
Zoltán Kovács
22.12.10,07:19
Prečo nie?

Len otázka je, ako si odsledujú účtovanie nákladov na jednotlivé spoločnosti.
profesional
25.12.10,21:31
Z hladiska legislativy v tom nevidim zasadny problem. Poznam vela takych spolocnosti.
marjankaj
25.12.10,22:23
Prečo nie?

Len otázka je, ako si odsledujú účtovanie nákladov na jednotlivé spoločnosti.

Veď aspoň názov budú mať rôzny. Ako by to inak zistil, že sú to dve rôzne firmy.:cool:
Zoltán Kovács
26.12.10,07:41
Veď aspoň názov budú mať rôzny. Ako by to inak zistil, že sú to dve rôzne firmy.:cool:

To áno, ale ak nakúpiš kancelárske potreby a máš ERP bloček ..... do ktorého to zaúčtuješ? Tam kde to viac potrebujú z hľadiska daní?.... :D
marjankaj
26.12.10,12:12
To áno, ale ak nakúpiš kancelárske potreby a máš ERP bloček ..... do ktorého to zaúčtuješ? Tam kde to viac potrebujú z hľadiska daní?.... :D

No tak takéto firmy máme a robí sa to tak, že nám doklady dávajú každá firma zvlášť, teda jedna firma jeden obal a druhá firma druhý obal, prípadne to napíšu na doklad.. Predsa ja nebudem rozhodovať, kam to patrí. Oni vedia na ktorú firmu to bolo kúpené.:cool:

Ak by som účtoval jednu firmu z Bratislavy a druhú z Košíc a náhodou by sa mi tie doklady pomiešali, tak by som tak isto nezistil, do ktorej firmy to zaúčtovať.
Economic
28.12.10,05:44
No tak takéto firmy máme a robí sa to tak, že nám doklady dávajú každá firma zvlášť, teda jedna firma jeden obal a druhá firma druhý obal, prípadne to napíšu na doklad.. Predsa ja nebudem rozhodovať, kam to patrí. Oni vedia na ktorú firmu to bolo kúpené.:cool:

Ak by som účtoval jednu firmu z Bratislavy a druhú z Košíc a náhodou by sa mi tie doklady pomiešali, tak by som tak isto nezistil, do ktorej firmy to zaúčtovať.

Rovnaké sídlo a rovnakí konatelia určite nie je žiadny problém. Ja myslím, že by to snáď nebol až taký problém, keby sa náhodou niečo zamiešalo. Tiež účtujem takto firmy a nemám v tom žiadny chaos. Každá spoločnosť má svoj šanon a snažím sa vždy to starostlivo triediť. No záleží od klienta ktoré doklady si ako zadelí.
Tillit
28.12.10,13:03
ďakujem všetkým za info :)