Stanislav 1975
22.12.10,22:04
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.

Fakt by bolo dobré si aspoň takto uctiť ľudí ktorí na úkor svojho času, zadarmo ponúkajú dobré rady a pomáhajú nám všetkým...

Ja skúsim u Richarda vybaviť pre troch najlepších nejaký diplom a nejakú "mini-cenu", čo ja viem draka zadarmo, alebo niečo také...:D

Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...
lenkak
22.12.10,21:15
:eek::eek::eek:
moje meno by tam nemalo byť. Ale dík. Nevenujem sa Porade až tak ako kedysi. ;)
A mám problém vybrať z tých ostatných. :eek::mee: Hneď by som dala hlas viacerým.
Dav
22.12.10,21:20
Chýbajú Ti tam ešte viacerí - Rozálka, Zita 5, Janka Ácsová, Kejka, a_je_to, Tweety, Marína, betka, Jozef Mihál, endrju, ......
lenkak
22.12.10,21:21
Olinka a ty medzi nimi.
Stanislav 1975
22.12.10,21:23
Preto som písal,že všetko je neoficiálne a úplná objektivita sa nedá zaručiť nikdy- tak dúfam, že sa na mňa nenahnevajú ľudia,ktorých som nemenoval...:)
Stanislav 1975
22.12.10,21:24
Chýbajú Ti tam ešte viacerí - Rozálka, Zita 5, Janka Ácsová, Kejka, a_je_to, Tweety, Marína, betka, Jozef Mihál, endrju, ......

Jožko M.tam nieje zámerne- členovia vlády sú zo súťaže vylúčení...
lenkak
22.12.10,21:26
Stanko ty keď dáš tému, tak poriadnu. :D

Ale na Porade sa boduje a Top členovia sú podľa bodov aj tém podelený. Pozri
http://www.porada.sk/bodovanie.php
dokonca sa už zobrazujú aj na úvodnej stránke.
Stanislav 1975
22.12.10,21:27
:eek::eek::eek:
moje meno by tam nemalo byť. Ale dík. Nevenujem sa Porade až tak ako kedysi. ;)
A mám problém vybrať z tých ostatných. :eek::mee: Hneď by som dala hlas viacerým.

ja tiež mám obrovskú dilemu- mám tam 2 superfavoritov a nevedel som si vybrať:eek::confused:
lenkak
22.12.10,21:29
ja som nevybrala a asi takých členov bude viacej....

hlavne, že si si dilemu poriešil. :D A hlas dal inému a nie mne. :)
Stanislav 1975
22.12.10,21:30
ja som nevybrala a asi takých členov bude viacej....

to už ja za za to nemožem lenulík, že si si nevybrala...:mee:
danushka
22.12.10,21:31
Stanko, kde sú Rozalka, Marína, Zita5, Terezamaria, Paula, Tweety a mnohí ďaľší ?

Opomínaš ľudí, ktorí si zaslúžia byť neopomenuteľní...a to hovorím o účtovníctve.

Vymenujem tu doradu ďaľších 20 veľavážených nickov, ktorí sú profesionáli v účtovníctve a budem pokračovať poraďákmi v daniach, práve, legislatíve, zdraví, spoločenstvách bytov, stavbe, školstve...
Stanislav 1975
22.12.10,21:32
ja som nevybrala a asi takých členov bude viacej....

hlavne, že si si dilemu poriešil. :D A hlas dal inému a nie mne. :)

a tak vieš, ty už nemáš tolko času...:)- ja som sa rozhodoval medzi chobotom a máriou27...
lenkak
22.12.10,21:34
no chvalabohu. :D
ja som u Teba tipovala na Chobota, ale čo sa týka práva práve Mária27 je tiež top. Dilema, ale ty si písal o účte. :)
lenkak
22.12.10,21:38
mne tam chýba betka.
http://www.porada.sk/member.php?u=2085
tej by som dala hneď hlas. :)
Stanislav 1975
22.12.10,21:40
mne tam chýba betka.
http://www.porada.sk/member.php?u=2085
tej by som dala hneď hlas. :)

aj mne tam chýba aj betka aj muška aj hali-ale nedá sa všetkých nominovať- o rok...
lenkak
22.12.10,21:42
vidíš, mohol si to spraviť inakšie.
Dať zo 30 mien a z tých by postúpilo napr. 10 a v ďalšom kole by sa hlasovalo iba z tých 10 postupujúcich. :D :D
danushka
22.12.10,21:45
Tak Ti poviem Stanko, ale nenahnevaj sa teraz na mňa.
Vybral si 10 ľudí a z nich je každý macher.
Na porade je ešte dobrá kopa ďaľších machrov .

Takúto anketu čo si spravil, to je akoby si matke povedal, aby si vybrala, ktoré zo svojich 5tich detí najviac miluje.
No čo Ti odpovie tá mať, že ľúbi všetky :).

Ja si vážim každú múdru hlavičku a za ten čas, čo som tu, viem presne, kto je v čom dobrý, kto je majster v DPH, v PÚ, JÚ, v zdravotnom a soc. poistení, kto je dobrý v práve a komu dobre vareška varí, dokonca už viem aj kto dristá a kto sa tu príde pobavenkať.

Ta čo si nedal anketu ala ,,zlatá malina Porady"...to by bolo jednoduchšie ;)
lenkak
22.12.10,21:48
Tak Ti poviem Stanko, ale nenahnevaj sa teraz na mňa.
Vybral si 10 ľudí a z nich je každý macher.
Na porade je ešte dobrá kopa ďaľších machrov .

Takúto anketu čo si spravil, to je akoby si matke povedal, aby si vybrala, ktoré zo svojich 5tich detí najviac miluje.
No čo Ti odpovie tá mať, že ľúbi všetky :).

Ja si vážim každú múdru hlavičku a za ten čas, čo som tu, viem presne, kto je v čom dobrý, kto je majster v DPH, v PÚ, JÚ, v zdravotnom a soc. poistení, kto je dobrý v práve a komu dobre vareška varí, dokonca už viem aj kto dristá a kto sa tu príde pobavenkať.

Ta čo si nedal anketu ala ,,zlatá malina Porady"...to by bolo jednoduchšie ;)


Danushka

krásne si to vystihla.
Práve preto, som ja nedala nikomu hlas.
Stanislav 1975
22.12.10,21:50
Tak Ti poviem Stanko, ale nenahnevaj sa teraz na mňa.
Vybral si 10 ľudí a z nich je každý macher.
Na porade je ešte dobrá kopa ďaľších machrov .

Takúto anketu čo si spravil, to je akoby si matke povedal, aby si vybrala, ktoré zo svojich 5tich detí najviac miluje.
No čo Ti odpovie tá mať, že ľúbi všetky :).

Ja si vážim každú múdru hlavičku a za ten čas, čo som tu, viem presne, kto je v čom dobrý, kto je majster v DPH, v PÚ, JÚ, v zdravotnom a soc. poistení, kto je dobrý v práve a komu dobre vareška varí, dokonca už viem aj kto dristá a kto sa tu príde pobavenkať.

Ta čo si nedal anketu ala ,,zlatá malina Porady"...to by bolo jednoduchšie ;)

Nehovorím danuš,že nemáš pravdu, ale fakt všetci sa tam nezmestili- vybral som ľudí podľa mojho najlepšieho vedomia a svedomia...a kritiku očakavám, viem,že sa to nebude každému páčiť, ale čo už...nabudúce...
Stanislav 1975
22.12.10,21:51
Danushka

krásne si to vystihla.
Práve preto, som ja nedala nikomu hlas.

Lenulík, zas tolko nemudruj...:)
lenkak
22.12.10,21:52
Lenulík, zas tolko nemudruj...:)

neboj sa, dávam Ti pokoj. :D Aj tvojej téme. Idem sa radšej venovať tomu čo je pre mňa viac potrebné. ;)
danushka
22.12.10,21:52
Danushka

krásne si to vystihla.
Práve preto, som ja nedala nikomu hlas.

Ani ja...
Je to neúctivé voči ostatným, pričom súhlasím, že nominovaní sa rozumejú a sú bohatstvom tohto fóra, ale stojím si za tým, čo som vyššie napísala.

Prepáč Stanislav, pre mňa je táto anketa poriadna trefa vedľa.
Stanislav 1975
22.12.10,21:54
Ani ja...
Je to neúctivé voči ostatným, pričom súhlasím, že nominovaní sa rozumejú a sú bohatstvom tohto fóra, ale stojím si za tým, čo som vyššie napísala.

Prepáč Stanislav, pre mňa je táto anketa poriadna trefa vedľa.

ok, každý názor rešpektujem..., ked si myslíš...
veronikasad
22.12.10,23:32
Stano, predbehol si Richarda. Asi pred týždňom som mu poslala SS s návrhom na bezplatný prístup do DRAKa pre aktívnych poraďákov. Neozval sa, alebo poveril výberom teba ?

Tú odmenu by si od neho zaslúžilo podstatne viac poraďákov ako si v zozname uviedol ty...
luja5
23.12.10,06:45
Želám všetkým pekný deň,
mňa do tohto bodovania asi veľa nie je, keďže ešte v tomto mesiaci som bola nováčik a na Poradu som začala častejšie chodiť len prednedávnom.
Nech už to však dopadne akokoľvek, ocenila by som Richarda za túto skvelú stránku a za jeho trpezlivosť (niektoré témy a príspevky sú jemne povedané ozaj "zábavné", "udivujúce" ...). Aj by som prispela na novoročný darček pre neho, ak by to niekto zinicioval :):):);););).
A ocenila by som jednoznačne tých poraďákov, ktorí dokážu vecne ohodnotiť príspevky iných a ktorí nemajú problém normálne sa postaviť k tomu, ak ich názor je odlišný od iných názorov. Lebo takíto poraďáci napomáhajú k šíreniu Porady, k jej dobrému menu, obohacujú odbornú orientáciu iných a podľa mňa aj svoju vlastnú.
Ja nebudem vyberať, keďže ich je pre mňa viac a mohla by som jedine "vyťahovať z klobúka" :). Aj keď účtovná téma nie je moja doména, môžem z vlastných skúseností skonštatovať, že poraďáci vedia dobre poradiť aj v mnohých iných odborných oblastiach i v problémových životných situáciách.
Súhlasím preto s názorom lenkyk (zo včerajška, 11.26 hod.) a som rada, že v Top rebríčku sa objavujú aj tí "moji".
Považujem za rozhodujúce, koľkým ľuďom konkrétne rady a názory pomohli, prípadne aj podľa nich konali či dokonca uspeli a to neviem, či je merateľné. Tak želám veľa šťastia pri snahe o objektívny výročný rebríček.
jess
23.12.10,06:54
Ja nehlasujem. Som na porade od jej začiatku a tuto hore je len malý "výcuc" z NAJ členov porady a fakt to nie je objektívne.
Lenka1979
23.12.10,07:25
Nominovala by som najmenej 4-5 členov porady, ktorí by boli víťazi, nie jedného... tak ako je napr. v Slávikovi: spevák roka, speváčka roka, skokan roka...atď... tak by som určite urobila aj tu v tejto ankete kategória napr. v účtovníctve, práve, domácnosti...atď...... aby sa dalo nominovať viacerých členov... takto to fakt nie je spravodlivé... dá sa to ešte upraviť? Rada by som hlasovala, fakt si tu viac členov zaslúži ocenenie a veľké ĎAKUJEM.
Marína
23.12.10,10:46
Stanko, ak dovolíš, dávam hlas všetkým poraďákom, ktorí čo i len jednou radou prispeli k tomu, že pre niekoho bola užitočná.
Všetkým vám ďakujem, som rada, že vás mám a určite v tom nie som osamotená.:) Tiež vám prajem, aby rady z porady pre vás boli nápomocné a aby aj vás samých tešilo ich naďalej nezištne rozdávať.:)

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=69071&d=1293104898
zk24
23.12.10,10:54
Tak za toto hlasovat rozhodne nebudem.

Kto mi je napomocny, tomu vzdy podakujem, tomu dam bod...

Pre mna su vsetci poradaci "poradakmi roka".
Stanislav 1975
25.12.10,08:52
posúvam...:):):)
marjankaj
25.12.10,10:15
A čo dáš nabudúce? Poslanec NR roka? Veď prilepšenie k poslaneckému platu by tiež potešilo.:---:rolleyes:
Tu na porade nejaké hodnotenia sú, ale poslanci sú diskriminovaní.:eek:
sito
25.12.10,10:59
Stanko, keby si išiel na najaktívnejších členov a vyhodnoteným členom za každý mesiac v rubrike účtovník, spočítal by si body, dostal by si objektívnejší pohľad na to, kto ako radil po celý rok. Predsa, je to na základe ohodnotenia dobrých rád.

Toto, len ... ??? Ale to by si nebol Ty a porada bez tvojej ankety. Kameň netreba.

:);)
misoft
25.12.10,11:05
Podľa mňa (môj osobný názor) je Poraďák roka v účtovníctve každý, ktorý sa trápi s príjmami a výdajmi, DPH a odvodmi, účtami a bločkami, nespokojnými klientami (typu "Už včera to malo byť!"), daňovákmi (ktorí ani sami často tie svoje zákony nepoznajú a potom vymýšľajú p*****y).
JankaO
25.12.10,13:59
Táto "anketa" je príklad, ako sa netaktne dotknúť tých, čo sú "nominovaní" a aj tých, čo nie sú. Slovko ďakujem od človeka, ktorému sa pomohlo má omnoho väčšiu hodnotu, než pochybné zverejňovanie v pochybných anketách - aj všeobecne.
Stanislav 1975
25.12.10,20:49
Veronika je v trháku, ostane to tak aj naďalej?
Stanislav 1975
25.12.10,20:50
To je síce pekné,že pomáhame všetci, ale tých naj by si asi bolo fakt treba uctiť nejako špeciálne...
Heni
25.12.10,20:54
To je síce pekné,že pomáhame všetci, ale tých naj by si asi bolo fakt treba uctiť nejako špeciálne...

Stanko, ale prečo máš taký pocit, že treba nejakú výnimočnú cenu? Ved bodovanie je vlastne ocenením...

mimotemy ale mňa na tejto téme zaujalo aj to, že nemá hlasovacie tlačítko za "vyriešené" :eek:
marjankaj
25.12.10,21:03
Stanko, ale prečo máš taký pocit, že treba nejakú výnimočnú cenu? Ved bodovanie je vlastne ocenením...

mimotemy ale mňa na tejto téme zaujalo aj to, že nemá hlasovacie tlačítko za "vyriešené" :eek:


Neřeš to.:--- Tohle nemá řešení.:D
lenkak
25.12.10,21:03
Heni
asi to bude tým, že je to anketa. A v ankete Richard neriešil tlačítko "vyriešené".
Stanislav 1975
25.12.10,21:06
Stanko, ale prečo máš taký pocit, že treba nejakú výnimočnú cenu? Ved bodovanie je vlastne ocenením...

mimotemy ale mňa na tejto téme zaujalo aj to, že nemá hlasovacie tlačítko za "vyriešené" :eek:

Heni, tu nemá čo byť vyriešené- ja som dal koniec 6.1. a vtedy bude vyriešené,poriešené a aj doriešené- ja som dal tému a o tej by mi aj tak nemal kto-čo rozhodovať,či je vyriešená alebo nie...- o tom rozhodnem ako zadávatel sám...
marjankaj
25.12.10,21:33
Heni, tu nemá čo byť vyriešené- ja som dal koniec 6.1. a vtedy bude vyriešené,poriešené a aj doriešené- ja som dal tému a o tej by mi aj tak nemal kto-čo rozhodovať,či je vyriešená alebo nie...- o tom rozhodnem ako zadávatel sám...

Poriešené to bolo už na začiatku. A teraz to už môžeš iba doriešiť:---

Kto nevie aký je rozdiel medzi vyriešiť a poriešiť, tak asi taký ako medzi vys..ť a pos..ť:D:D:D
evina
26.12.10,10:24
To je síce pekné,že pomáhame všetci, ale tých naj by si asi bolo fakt treba uctiť nejako špeciálne...


Koho naj? - Tvojich naj? Jeho, mojich, akých...??

Richard tu zaviedol určitý systém oceňovania a popísali sme /mimochodom aj Ty/ o ňom dosť a vieme. že nemôže byť úplne objektívny. Ale je nasadený čo najobjektívnejšie aj vzhľadom k tomu, že je nasadený pre x-tisíc členov rovnako.
sito
26.12.10,10:40
Veronika je v trháku, ostane to tak aj naďalej?

Čo nariekaš? Ty si vybral, alebo vybabral???

:) :D:D:D ;)
alla66
05.01.11,15:24
mimotemy ale mňa na tejto téme zaujalo aj to, že nemá hlasovacie tlačítko za "vyriešené" :eek:
:confused:aj mňa....

Heni
asi to bude tým, že je to anketa. A v ankete Richard neriešil tlačítko "vyriešené".
:confused:tiež som mala tému s anketou.....

Heni, tu nemá čo byť vyriešené- ja som dal koniec 6.1. a vtedy bude vyriešené,poriešené a aj doriešené- ja som dal tému a o tej by mi aj tak nemal kto-čo rozhodovať,či je vyriešená alebo nie...- o tom rozhodnem ako zadávatel sám...
Ako si to dokázal?:confused::confused::confused:

mimotemy Zajtra sa uzatvorí hlasovanie alebo téma? Prezraď mi, ako si dokázal založiť tému bez hlavičky a bez tlačítka vyriešené?:)
Stanislav 1975
05.01.11,15:40
:confused:aj mňa....

:confused:tiež som mala tému s anketou.....

Ako si to dokázal?:confused::confused::confused:

mimotemy Zajtra sa uzatvorí hlasovanie alebo téma? Prezraď mi, ako si dokázal založiť tému bez hlavičky a bez tlačítka vyriešené?:)

Ali, to ti ani ja sám neviem-veľa chceš odomňa...:)
Stanislav 1975
05.01.11,15:42
ACHTUNG ACHTUNG- máte poslednú šancu- zvrátiť výsledky hlasovania- zdá sa, že Veronikinmu jasnému víťazstvu už nič nezabráni, ale nikdy nehovor nikdy- preto hlasujte v historicky prvej ankete o poraďáka roka...:cool:;)
alla66
05.01.11,16:00
Ali, to ti ani ja sám neviem-veľa chceš odomňa...:)

Stando, podarilo sa ti dvakrát založiť tému bez hlasovacieho tlačítka! mi nehovor, že nevieš ako.....:)
mimotemyUž som kvôli Tebe založila novú tému a neprišla som na to:confused:......Urob dobrý skutok;) :)
veronikasad
05.01.11,16:07
ACHTUNG ACHTUNG- máte poslednú šancu- zvrátiť výsledky hlasovania- zdá sa, že Veronikinmu jasnému víťazstvu už nič nezabráni, ale nikdy nehovor nikdy- preto hlasujte v historicky prvej ankete o poraďáka roka...:cool:;)
Stanko, za účtovníka roka sa určite nepovažujem. To sú na Porade iní "Páni Účtovníci".

Ak by si tému nazval Oblúbený poraďák roka - možno by som s ňou súhlasila. Aspoň dúfam, že svojimi radami v oblasti miezd, personalistiky a podnikatelského poradenstva som mnohým poraďákom pomohla ...

Ocenenie aktívnych poraďákov som čakala od Richarda, nereagoval ani na moju SS, ani na príspevok v tejto téme.
Kvaka
05.01.11,16:09
Stando, podarilo sa ti dvakrát založiť tému bez hlasovacieho tlačítka! mi nehovor, že nevieš ako.....:)
mimotemyUž som kvôli Tebe založila novú tému a neprišla som na to:confused:......Urob dobrý skutok;) :)
Hore nad anketovými otázkami je text:
Táto anketa bude trvať do 06-01-11 o 11:08 PM
Možno týmto dátumom sa blokuje vyriešené, to je dané dátumom, ktorý je zvolený, či nie?
Melnick
05.01.11,16:18
Tak teraz som celých 5 minút šalela, lebo po Tvojom vzore alla66 som samozrejme išla založiť novú anketu v domnení, že to budem môcť vymazať. Čerta starého,nedalo sa, tak som založila novú tému, ale hanbím sa sama pred monitorom.

Sľubujem : už nikdy nebudem experimentovať .:o
alla66
05.01.11,16:28
Experimentuj ďalej! Ako sa naučíme zakladať tému bez tlačítiek? ;)Treba skúšať, tiež som testovala... :)
Heni
05.01.11,17:21
Stando, podarilo sa ti dvakrát založiť tému bez hlasovacieho tlačítka! mi nehovor, že nevieš ako.....:)
mimotemyUž som kvôli Tebe založila novú tému a neprišla som na to:confused:......Urob dobrý skutok;) :)

ali, táto je tiež založená bez hlasovacieho tlačítka:
http://www.porada.sk/t155204-kucharka.html
Melnick
05.01.11,18:11
Ideme experimentovať, Alenka ?:)
alla66
05.01.11,19:12
Prepáč, zdržala som sa:)....Môžme:D
alla66
05.01.11,19:52
Ideme experimentovať, Alenka ?:)

Nepodarilo sa:( http://www.porada.sk/t155220-ktory-operator-je-vlastne-najlepsi.html ......Majka, si na rade:):):)
Katija
05.01.11,20:32
Stando, podarilo sa ti dvakrát založiť tému bez hlasovacieho tlačítka! mi nehovor, že nevieš ako.....:)
mimotemyUž som kvôli Tebe založila novú tému a neprišla som na to:confused:......Urob dobrý skutok;) :)
Nie všetky časti porady fungujú rovnako a tak sa to ani nedá hocikde.
Alenka, skús to urobiť presne tak ako to urobil on.
Otvor anketu tu-kde práve sme. Prispejte k šíreniu PORADY (http://www.porada.sk/f24-prispejte-k-sireniu-porady.html)
:D Asi tu Richarda hlasovacie tlačítko nezaujíma.
Melnick
05.01.11,20:37
Nepodarilo sa:( http://www.porada.sk/t155220-ktory-operator-je-vlastne-najlepsi.html ......Majka, si na rade:):):)
Alenka a prečo sme my dve vlastne v tejto téme, keď Stando nás šupol do second handu ???? :D:D:D

http://www.porada.sk/t154328-velka-vyrocna-anketa-poradak-roka-2010-kategoria-uctovnik-roka-vo-vedlajsej-ulohe.html#post1597423
Dav
05.01.11,20:40
Malý mrník nezaškodí :D
Melnick
05.01.11,20:43
Hlavne, keď neviem čo skôr, dávam prednosť všetkému inému, len nie práci.:o
mzdarka renca
05.01.11,20:45
Booooooože, jeden tu zopár dní nie je a toť aká anketa.:D Stanko ďakujem, že si ma tam šupol, vážim si to, ale je tu ešte okrem spomínaných poraďákov ešte minimálne ďaľších 30, ktorí mi tam chýbajú.

Ja osobne by som dala hlas cca 15-tim minimálne.
mzdarka renca
05.01.11,20:45
Hlavne, keď neviem čo skôr, dávam prednosť všetkému inému, len nie práci.:o

takých nás je viac Majka;)
Melnick
05.01.11,20:59
Hlavne,že sa tvárim veľmi vyťažene. Dnes sa mi dokonca nezadarilo ani navariť. :D Ešteže chladnička nesklamala,keď ja áno. :o
lenkak
05.01.11,21:02
Pozerám, že niekto mi dal aj hlas. Ďakujem. :)
Ani som s tým nerátala, ale potešilo. :)
mzdarka renca
05.01.11,21:05
Majka, tváriť sa, to je naše:D:D:D ...... dokonca mi to aj sb ešte žerie:D
alla66
05.01.11,21:13
Alenka a prečo sme my dve vlastne v tejto téme, keď Stando nás šupol do second handu ???? :D:D:D

http://www.porada.sk/t154328-velka-vyrocna-anketa-poradak-roka-2010-kategoria-uctovnik-roka-vo-vedlajsej-ulohe.html#post1597423

Si zlatá, dnes triafaš skvele..... už druhýkrát mi vyhŕkli slzy.:D Si vážim, že aspoň second hand,:cool: horšie bude, ak sa ocitneme na smetisku:rolleyes:
sito
05.01.11,21:14
Ja neviem? Táto anketa je zatiaľ Stanislavov pstruh. :);)
alla66
05.01.11,21:39
....pláva proti prúdu?;)
Xanti
05.01.11,21:41
vari je losos? :---;)
sito
05.01.11,21:51
Kto? Pstruh, alebo losos? :) :D:D:D ;)
Xanti
05.01.11,21:52
Stanislav .....
alla66
05.01.11,21:54
a vari pstruh nepláva proti prúdu?
Xanti
05.01.11,21:55
..to ani srnka netuší :D
janulka
05.01.11,22:09
Dobrý večer prajem, no ja som stále len taký skaut začiatočník medzi Vami poraďákmi a úctivo pred Vami skláňam klobúk. Za ten čas čo som tu medzi Vami som sa naučila veľa nových vecí a to len vďaka tomu. že mi bol niekto ochotný poradiť mi len tak za dobré slovo, za ĎAKUJEM. a to je v dnešnej dobe VEĽKA VEC. Je mi ťažko vybrať favorita pretože je tu veľa ľudí s veľkým srdcom, ktorí mi radi a ochotne poradili.

No a aby som ulahodila môjmu srdiečku, tak veľkáááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááá vďaka patrí pani Zitke5, ktorá mala skutočne so mnou trpezlivosť a ochotne mi odpovedala na všetky moje otázky a dotazy. Bez urážky voči všetkým OSTATNÝM VEĽKÝM ÚČTOVNÍKOM tu na porade, ktorých si tiež nesmierne vážim, pani Zitka, u nej som našla vždy ochotu pomôcť. Nevravím že inde som tú ochotu nenašla, ale pani Zitka bola a stále je mojím veľkým vzorom.
sito
05.01.11,22:26
Pláva, aj proti prúdu! No nie kedy to ide sním dole vodu. :) :D:D:D ;)
Pikoška
06.01.11,06:53
Tééééééééééééda. Ja som bankový úradník. Keď ma dáš do ankety, budem aj účtovník? Možno keď dáš anketu najlepší zvárač, tak ju aj vyhrám.
lenkak
06.01.11,09:08
no ja kukám ako puk. :eek::eek::eek:

Včera okolo 23tej som mala krásne dva hlasy. Tie ma hrejú na duši. Ďakujem za ne tým, ktorí to mysleli vážne. :)
Za vyrovnanie skóre ďakujem tým ostatným. Aspoň si nik nebude závidieť. :D :D
sito
06.01.11,09:38
Prepáčte, ja nie som účtovník. Ale tá vyrovnanosť? Aby kohosi s toho nevystrelo, keď to vystrelilo to, ten delo. :) :D:D:D ;)

Vsio róvno, všetci máme hóvno.

A nie je to náhodu výsledok demokratického prístupu k problému? :);)
sito
06.01.11,09:43
Tééééééééééééda. Ja som bankový úradník. Keď ma dáš do ankety, budem aj účtovník? Možno keď dáš anketu najlepší zvárač, tak ju aj vyhrám.

A keď ju vyhráš, potom riadne vyzváraj Stana. Nutne to potrebuje. Len nie po hlave. Vzácny to humor a nemá tumor.
Pikoška
06.01.11,17:35
Ja vyzvŕtam Melnick, už má naškrobenú róbu a umeláče mihalničky. Ale keď to vyhrá buchač, až to mi spadne sánka a vyzvŕtam potom Stanka. Tu sa skôr naučím rýmovať, ako účtovať.
Stanislav 1975
06.01.11,18:34
A keď ju vyhráš, potom riadne vyzváraj Stana. Nutne to potrebuje. Len nie po hlave. Vzácny to humor a nemá tumor.

Sitko, možem ja za to,že sa tak rád hrajem? Mňa to proste baví....;)
Melnick
07.01.11,09:24
Sitko, možem ja za to,že sa tak rád hrajem? Mňa to proste baví....;)
Však Ťa tie hry prejdu, keď sa mi dostaneš do rany. :D
Stanislav 1975
07.01.11,10:08
Však Ťa tie hry prejdu, keď sa mi dostaneš do rany. :D

Tak tomu sa hovorí na žobrotu za dobrotu...:D:D:D-tak naschvál kvoli tebe vytvorím druhú kategoriu, aby si sa vyhla veronike, márii a chobotovi a nakoniec som ja najhoršíííí:D:D:D-neviem, človek chce niečo pre poraďákov urobiť a nakoniec sa to obráti proti nemu- však ja to robím pre vás všetko,pre poraďákov-nie pre mňa...
Kašlem na to- robte si už ankety bezomňa...:D:D:D
marjankaj
07.01.11,10:13
Tak tomu sa hovorí na žobrotu za dobrotu...:D:D:D-tak naschvál kvoli tebe vytvorím druhú kategoriu, aby si sa vyhla veronike, márii a chobotovi a nakoniec som ja najhoršíííí:D:D:D-neviem, človek chce niečo pre poraďákov urobiť a nakoniec sa to obráti proti nemu- však ja to robím pre vás všetko,pre poraďákov-nie pre mňa...
Kašlem na to- robte si už ankety bezomňa...:D:D:D

Stano Richard to tu už urobil dávno. Klopeš na otvorené dvere. Je to aj rozsortírované a nikto nie je vynechaný. U teba je tam zrejme iba smotánka.
Klikni sem.
http://www.porada.sk/bodovanie.php
Stanislav 1975
07.01.11,10:16
Stano Richard to tu už urobil dávno. Klopeš na otvorené dvere. Je to aj rozsortírované a nikto nie je vynechaný. U teba je tam zrejme iba smotánka.
Klikni sem.
http://www.porada.sk/bodovanie.php

Vedúci, nechcem s tebou polemizovať ale to bodovanie je od veci...- nebudem to tu rozpitvávať, ale to úplne skreslené a nie moc smerodajné...
sito
07.01.11,10:28
Tak tomu sa hovorí na žobrotu za dobrotu...:D:D:D-tak naschvál kvoli tebe vytvorím druhú kategoriu, aby si sa vyhla veronike, márii a chobotovi a nakoniec som ja najhoršíííí:D:D:D-neviem, človek chce niečo pre poraďákov urobiť a nakoniec sa to obráti proti nemu- však ja to robím pre vás všetko,pre poraďákov-nie pre mňa...
Kašlem na to- robte si už ankety bezomňa...:D:D:D

Stanko, zas si to tak neber k srcu, si vynykajúci. Ak si Ta poradaci nevážia, kritizujú, jednym uchom dnu, druhym von. Šak ony sa dosmeju, ked nas opustyš. Až potom budú :mee::mee::mee::mee::mee::mee: ronyt slzy. Ked budu bez tvojho korenya. Sladko sy na Teba spomenu a tvoje ankety.

:) :D:D:D ;)
alla66
07.01.11,10:36
Tak tomu sa hovorí na žobrotu za dobrotu...:D:D:D-tak naschvál kvoli tebe vytvorím druhú kategoriu, aby si sa vyhla veronike, márii a chobotovi a nakoniec som ja najhoršíííí:D:D:D-neviem, človek chce niečo pre poraďákov urobiť a nakoniec sa to obráti proti nemu- však ja to robím pre vás všetko,pre poraďákov-nie pre mňa...
Kašlem na to- robte si už ankety bezomňa...:D:D:D
neber v zlom:)
Hneváš sa zbytočne;) usporiadaš súťaž o NAJ poraďáka a nakoniec vyrukuješ s tým, že zlyhal sponzor. Ako gavalier pozvi víťazky na slávnostný obed!
...Darček cenu útechy - vypracuj výhodné poistky:) Buď si istý, že nezabudnú na tento deň a budú na Teba spomínať dlhééé roky ;) ahoj
veronikasad
07.01.11,10:46
Alenka, kto už poistí 17-ky ? a ešte výhodne ... Neboj, ten drink mu s Majkou nedarujeme ...
pepsikova
08.01.11,12:44
Tak tomu sa hovorí na žobrotu za dobrotu...:D:D:D-tak naschvál kvoli tebe vytvorím druhú kategoriu, aby si sa vyhla veronike, márii a chobotovi a nakoniec som ja najhoršíííí:D:D:D-neviem, človek chce niečo pre poraďákov urobiť a nakoniec sa to obráti proti nemu- však ja to robím pre vás všetko,pre poraďákov-nie pre mňa...
Kašlem na to-robte si už ankety bezomňa[[/B][/COLOR][/U][/COLOR]/B].[/B][/U][/B]..:D:D:D..

...já ti nevim, brácho, ale mne porád nejak nedochází, nač je to anketování...

Kašlem na to-robte si už ankety bezomňa.....:eek::eek::eek:/my sme to chceli?...sorry...
danushka
08.01.11,12:57
..

...já ti nevim, brácho, ale mne porád nejak nedochází, nač je to anketování...

Kašlem na to-robte si už ankety bezomňa.....:eek::eek::eek:/my sme to chceli?...sorry...
Pepsi, nevieš, že Stano je starý taktik?
Anketa nedopadla podľa jeho predstáv, nastupuje fáza č. 2, máme si spytovať svedomie ;).
Marína
08.01.11,13:05
Pepsi, nevieš, že Stano je starý taktik?
Anketa nedopadla podľa jeho predstáv, nastupuje fáza č. 2, máme si spytovať svedomie ;).
A on si možno zas dá na mesiac dištanc.;)
Do ktorej jeho témy ja len nakuknem, či prispejem, už balí, tému v momente uzamyká. Danuška, to som fakt taký strašiak?:eek::mee: A fakt "trepem" capiny?:confused: Toť moje zaradenie v jeho hodnotovom rebríčku.:rolleyes:
danushka
08.01.11,13:10
A on si možno zas dá na mesiac dištanc.;):D:---
Do ktorej jeho témy ja len nakuknem, či prispejem, už balí, tému v momente uzamyká.:D Danuška, to som fakt taký strašiak?:eek::mee: A fakt "trepem" capiny?:confused: Toť moje zaradenie v jeho hodnotovom rebríčku.:rolleyes:
Tak a sme pri merite môjho pohľadu na túto anketu.
Ty si Evka jednou z tých poraďákov, ktorí robia poradu poradou a preto by som rada Stankovi pripomenula čo znamená :

Faux pas [fó-pa] (doslova po francúzsky (http://sk.wikipedia.org/wiki/Franc%C3%BAz%C5%A1tina) nesprávny krok) je:


netaktnosť, prehrešok voči spoločenským pravidlám správania
v širšom zmysle: chybný krok či omyl vôbec; prerieknutie sa, ktoré spôsobí nepríjemnosť alebo i pohoršenie
marjankaj
08.01.11,13:10
A on si možno zas dá na mesiac dištanc.;):D:---
Do ktorej jeho témy ja len nakuknem, či prispejem, už balí, tému v momente uzamyká.:D Danuška, to som fakt taký strašiak?:eek::mee: A fakt "trepem" capiny?:confused: Toť moje zaradenie v jeho hodnotovom rebríčku.:rolleyes:

Nenahováraj ho, lebo dá ďalšiu "duchaplnú" anketu. :confused: Najväčšia capina, cap alebo koza? To zase bude bobkov.:eek:
evina
08.01.11,13:34
Tak tomu sa hovorí na žobrotu za dobrotu...:D:D:D-tak naschvál kvoli tebe vytvorím druhú kategoriu, aby si sa vyhla veronike, márii a chobotovi a nakoniec som ja najhoršíííí:D:D:D-neviem, človek chce niečo pre poraďákov urobiť a nakoniec sa to obráti proti nemu- však ja to robím pre vás všetko,pre poraďákov-nie pre mňa...
Kašlem na to- robte si už ankety bezomňa...:D:D:D


Je táto téma recesia, pravda, zábava, fakt? a ak áno tak koho? Všetko čo robíme by malo mať v živote nejaký zmysel - aj zabavenie ostatných je veľkým zmyslom života... ale zároveň veľmi ťažkým....myslela som si ovšem, že sa vieme zabávať na celkom inej úrovni :confused:
Eulalia
09.01.11,03:47
Sitko, možem ja za to,že sa tak rád hrajem? Mňa to proste baví....;)
Ale Stanko, kľudne sa môžeš hrať, len sa nesmieš hnevať, keď Ti niekto zoberie kýbliček. Bez kýblička to na piesku nejde.:D
Eulalia
09.01.11,03:48
Je táto téma recesia, pravda, zábava, fakt? a ak áno tak koho? Všetko čo robíme by malo mať v živote nejaký zmysel - aj zabavenie ostatných je veľkým zmyslom života... ale zároveň veľmi ťažkým....myslela som si ovšem, že sa vieme zabávať na celkom inej úrovni :confused:
Evka, každý sa zabáva primerane svojmu veku a schopnostiam.:)
Pikoška
09.01.11,07:34
Ste také skúsené dievčatá a neprišli ste na takú jednoduchú vec? Stanko sa práve hrou snaží monitorovať náladu Porady. Ja si len búcham hlavu a nie som buchač, či je to z jeho rozumovej kapacity, alebo to mal napísané v návode na použitie.
Stano, ano? no, o......jojoj.:D

P.S. Nominácia bez eviny, Maríny, Moniky Kováčovej, to je ako červení bez F... a modrý bez Dz....;)
Pikoška
09.01.11,07:36
SOS - potrebujem ešte jeden bod, aby som mohol oceniť evinu. Vymením za smejkov.
Pikoška
09.01.11,11:20
alla66, platím v hotovosti a bez meškania :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D.
buchač
09.01.11,12:04
Ste také skúsené dievčatá a neprišli ste na takú jednoduchú vec? Stanko sa práve hrou snaží monitorovať náladu Porady. Ja si len búcham hlavu a nie som buchač, či je to z jeho rozumovej kapacity, alebo to mal napísané v návode na použitie.
Stano, ano? no, o......jojoj.:D

P.S. Nominácia bez eviny, Maríny, Moniky Kováčovej, to je ako červení bez F... a modrý bez Dz....;)

...že problém ????....:cool:
pepsikova
10.01.11,15:46
Pepsi, nevieš, že Stano je starý taktik?
Anketa nedopadla podľa jeho predstáv, nastupuje fáza č. 2, máme si spytovať svedomie ;)...

...Danush,nebola som tu chvíľu, tak len pre poriadok- ja nemám svedomie...tak čo si mám si čo???...

...ale furt verím, že Stankoslava humor neopustí a zasek niečo vymyslí...
danushka
10.01.11,17:22
..

...Danush,nebola som tu chvíľu, tak len pre poriadok- ja nemám svedomie...tak čo si mám si čo???...

...ale furt verím, že Stankoslava humor neopustí a zasek niečo vymyslí...

Pepsina, keď nemáš svedomie, tak aspoň svedomito čakaj :), verím, že Stanko nesklame a nedá na seba dlho čakať :)...
On to tu ako Jurko spoza bučka sleduje a už chystá ďaľšiu bombičku.

Ja sa hádam jednoho dňa dočkám, že ho budem môcť aj Stano, ako veľkého osloviť;).
pepsikova
10.01.11,18:44
...moja skúsenosť:... malý Stano- malé starosti..veľký Stano- veľké starosti...achjaj!...
danushka
10.01.11,18:46
...tak toto mi nenapadlo...:eek:
buchač
10.01.11,19:03
Pepsina, keď nemáš svedomie, tak aspoň svedomito čakaj :), verím, že Stanko nesklame a nedá na seba dlho čakať :)...
On to tu ako Jurko spoza bučka sleduje a už chystá ďaľšiu bombičku.

Ja sa hádam jednoho dňa dočkám, že ho budem môcť aj Stano, ako veľkého osloviť;).

..........................kuk ????

http://www.flickr.com/photos/nishihata/1217241501/in/photostream/