Stanislav 1975
22.12.10,22:16
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.

Fakt by bolo dobré si aspoň takto uctiť ľudí ktorí na úkor svojho času, zadarmo ponúkajú dobré rady a pomáhajú nám všetkým...

Ja skúsim u Richarda vybaviť pre troch najlepších nejaký diplom a nejakú "mini-cenu", čo ja viem draka zadarmo, alebo niečo také...

Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...
marjankaj
05.01.11,22:14
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.

Fakt by bolo dobré si aspoň takto uctiť ľudí ktorí na úkor svojho času, zadarmo ponúkajú dobré rady a pomáhajú nám všetkým...

Ja skúsim u Richarda vybaviť pre troch najlepších nejaký diplom a nejakú "mini-cenu", čo ja viem draka zadarmo, alebo niečo také...

Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...

Stano, a neskončí to tak ako referendum? Ak sa nezapojí viac ako 50%, tak to bude neplatné a tie ceny zhrabneš ty? Aha, preto si ich nezverejnil?:---
Marína
05.01.11,22:30
.
.
.
Ľudkovia, fakt to berte vážne a zbytočne nefrflite a hlavne ma neukameňujte...
Ak zbytočne nie, tak užitočne frflať môžem?;) Zajtra aká bude vyhlásená kategória? Skokan roka? Malina roka? ...................atd.:---
sito
05.01.11,22:51
Stano! Čo si sito, vymyslel? Aké sito? Nerob na porade pretrasy, vyťahá Ťa niekto za vlasy. Prejdu Ťa tie špásy, Ukrajincov, nech Ti narobia klobásy. :) :D:D:D ;)
Pikoška
06.01.11,06:48
Stano, a čo je to účtovník vo vedľajšej role? V susedovej role,alebo v nepooranej role? A to ty si vyberal účtovníkov? Vo vedľajšej role? Ak nie z role, potom si urazil účtovníkov? Ty tárajko. Ty vieš často pobaviť. Pobaviť?
sito
06.01.11,07:31
Stano, oráč. Vie zaplúžiť. :);)
Melnick
06.01.11,08:11
Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.

http://thumbnail016.mylivepage.com/chunk16/4240352/2630/small_s32.gif.jpg (http://pavlinice.webovastranka.cz/image/2630/14756_s32.gif)

Dúfam iba, že mi nespadne ramienko a neodhalím to, čo odhaliť nechcem. Síce som krajčírke naznačila nech ľavé ramienko zbodne iba jedným stehom :D .Tiež verím, že umelé mihalnice mi vydržia počas celého slávnostného ceremoniálu a bohatá umelá hriva mi zakryje jazvy po plastike. Hovoriť nebudem, lebo jednak nebudem na stupni víťazov, ale aj tak by som sa zmohla iba na úsmev, lebo kozmetička mi vpichla trocha viac kyseliny hyalurónovej a teraz mám problém otvoriť ústa.

Ale,že mi modrá pristane - to musíte uznať.:D:D:D
sito
06.01.11,11:03
Úúúúúúúhááá :eek: drúhááá?

Aj, modrá je dobrá. :) :D:D:D ;)
marjankaj
06.01.11,15:52
Ahojte, keďže sa blíži koniec roka a oceňujú sa výsledky ako športovec roka a pod., napadlo ma,že by sme si mohli len tak neoficiálne vyhlásiť ľudí ktorí nám najviac pomohli a pomáhajú nám všetkým- pre objektivitu robím 2 kategorie- kategória 1. .- sem nominujem viacmenej čistých účtovníkov a prispievateľov najma do odborných tém , keďže Porada je najma o účtovníctve a kategória 2. tam nominujem ľudí ktorí sa síce venujú aj účtovníctvu ale zapajájú sa aj do neodborných tém, roznych pokecov a pod.



Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.



Majka len sa toľko nevytešuj. Ak zverejní aj do akých "pokecov" si sa zapájala, tak neviem, neviem, či nebudeš "prekvapkaná":eek::---
verkaz
06.01.11,16:04
Stanko kde bude recepcia ? To aby sme sa už chystali:---:---:---
Melnick
06.01.11,16:24
Majka len sa toľko nevytešuj. Ak zverejní aj do akých "pokecov" si sa zapájala, tak neviem, neviem, či nebudeš "prekvapkaná":eek::---

Janko !!! dúfam, že mu neprezradíšššššš. :D:D:D

Veď reč o záchrane celosvetového mieru mám pripravenú na 3 strany. A keby Evka Drobecevka vyhrala, tak už mám vymyslené, že bola v dvoch nemenovaných osadách a kupovala si hlasy - varením guľášu a vínka.
Toto ale tiež nikomu neprezraď, lebo to je môj tajný tromf,ináč Ti zruším priateľstvo!!! :D:D:D
Oliwa
06.01.11,18:08
Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.

http://thumbnail016.mylivepage.com/chunk16/4240352/2630/small_s32.gif.jpg (http://pavlinice.webovastranka.cz/image/2630/14756_s32.gif)

Dúfam iba, že mi nespadne ramienko a neodhalím to, čo odhaliť nechcem. Síce som krajčírke naznačila nech ľavé ramienko zbodne iba jedným stehom :D .Tiež verím, že umelé mihalnice mi vydržia počas celého slávnostného ceremoniálu a bohatá umelá hriva mi zakryje jazvy po plastike. Hovoriť nebudem, lebo jednak nebudem na stupni víťazov, ale aj tak by som sa zmohla iba na úsmev, lebo kozmetička mi vpichla trocha viac kyseliny hyalurónovej a teraz mám problém otvoriť ústa.

Ale,že mi modrá pristane - to musíte uznať.:D:D:D
Melnick, dúfam, že to vyhráš! ;) Len by ma zaujímalo, ako si tú parádu zaúčtuješ...:D:D:D
A ešte by ma zaujímalo, akým nedopatrením som sa dostala medzi nominovaných /aj keď len na vedľajšej roli :---, alebo vo vedľajšej role ;)/- však ja som účtovníctvo nikdy veľmi nemusela, pamätám si z neho akurát dve strany, má dať a dal, nejakú tú šibeničku a účet 210 Peniaze na ceste... :D:D:D a tie sú na tej ceste furt, nie a nie si ku mne nájsť cestu! :---
buchač
06.01.11,18:13
Heni
06.01.11,18:16
Oliwa
06.01.11,18:20
Heni, a nemôže to byť náhodou jeho alter ego? :D A žeby to lepšie? ;):)
buchač
06.01.11,18:22
...horšie ...dĺžeň má ....
Oliwa
06.01.11,18:25
Tak som sa dala do "gala" a čakám na vyhlásenie druhotriedneho účtovníka.

http://thumbnail016.mylivepage.com/chunk16/4240352/2630/small_s32.gif.jpg (http://pavlinice.webovastranka.cz/image/2630/14756_s32.gif)

Dúfam iba, že mi nespadne ramienko a neodhalím to, čo odhaliť nechcem. Síce som krajčírke naznačila nech ľavé ramienko zbodne iba jedným stehom :D .Tiež verím, že umelé mihalnice mi vydržia počas celého slávnostného ceremoniálu a bohatá umelá hriva mi zakryje jazvy po plastike. Hovoriť nebudem, lebo jednak nebudem na stupni víťazov, ale aj tak by som sa zmohla iba na úsmev, lebo kozmetička mi vpichla trocha viac kyseliny hyalurónovej a teraz mám problém otvoriť ústa.

Ale,že mi modrá pristane - to musíte uznať.:D:D:D
Melnick - a ešte by si mohla prípadným záujemcom /resp. záujemkyniam, lebo predpokladám, že chlapci o jeho služby záujem mať nebudú :---/ uviesť meno a telefón na Tvojho vizážistu... :D:D:D
Melnick
06.01.11,18:28
Melnick - a ešte by si mohla prípadným záujemcom /resp. záujemkyniam, lebo predpokladám, že chlapci o jeho služby záujem mať nebudú :---/ uviesť meno a telefón na Tvojho vizážistu... :D:D:D

Oliwa, to ja sama;) zvládam tento image pomedzi daňové priznania.:---:---:---
Stanislav 1975
06.01.11,18:30
Práve analyzujem výsledky a ďalší postup- všetko pekne ukončím ako sa patrí asi v pondelok...:):cool:
Oliwa
06.01.11,18:36
Oliwa, to ja sama;) zvládam tento image pomedzi daňové priznania.:---:---:---
Si kočka, si kočka, si kočka... :):):)
No teda ak to s týmto outfitom nevyhráš, tak nevďak vládne svetom...:D:D:D
A Erika Judínyová si môže zbaliť svoje pozadie i popredie - na Teba nemá...:---:---
marjankaj
06.01.11,19:18
neviem, ja vidím, že je nominovaný nejaký búchač ;):confused::D

No s dlhým vyzerá lepšie ako s krátkym.:---:D
verkaz
07.01.11,07:15
Chcela by som Vám všetkým veľmi pekne poďakovať, veď dostať sa medzi prvých desiatich "druhoradých účtovníkov" je pre mňa veľká česť. Veľmi si to cením.
Fakticky som medzi Vami nová, hoci som bola na Porade prihlásená dlhšie, začala som sa aktívnejšie zaujímať až keď som vlani robila daňové a zistila som, že poraďáci sú super:):):)
Monika Kováčová
07.01.11,07:18
želám si anketu: upratovačka roka! A ak nebude, tak sa urazím...:rolleyes:
sito
07.01.11,07:26
želám si anketu: upratovačka roka! A ak nebude, tak sa urazím...:rolleyes:

Ak to tu upraceš, máš vyhráno! Len neviem čí Ťa Stano nedorazí. :) :D:D:D ;)
veronikasad
07.01.11,07:28
želám si anketu: upratovačka roka! A ak nebude, tak sa urazím...:rolleyes:
Monika, aká upratovačka ? Chceš zmeniť svoj profil ?
Monika Kováčová
07.01.11,07:31
ja mám profil rovnaký už nejaký ten rôčik... :D
Zita5
07.01.11,07:33
želám si anketu: upratovačka roka! A ak nebude, tak sa urazím...:rolleyes:

To viem , že výhru máš istú .:D
sito
07.01.11,07:34
Monika, aká upratovačka ? Chceš zmeniť svoj profil ?

Aj v účtovníctve je treba spraviť, mať poriadok. Potom v profile tiež. Či nie? :);)
Monika Kováčová
07.01.11,07:36
To viem , že výhru máš istú .:D
Zitka, ale mám vážnu konkurenciu v Muške a Dav (kuk profil) :D:D:D
Pikoška
07.01.11,07:39
Lepšia prvotriedna upratovačka, ako druhotriedna účtovníčka.
azla
07.01.11,07:40
želám si anketu: upratovačka roka! A ak nebude, tak sa urazím...:rolleyes:

Upratovačka roka, by mohla byť "účtovníčka", ktorá :

všetky zaťažujúce papiere - faktúry, bankové doklady, pokladničné doklady, daňové priznania atĎ....
zanesie do zberu,
vyprázdenú kanceláriu perfektne vyupratuje,
za utržené peniaze (za zber papiera:D, predaj kompromitujúceho materiálu:rolleyes:) si dopraje luxusnú dovolenku
a nakoniec aj seba niekde uprace aby to ostalo bez následkov.
:):):)
Monika Kováčová
07.01.11,07:50
Zita5
07.01.11,07:51
Zitka, ale mám vážnu konkurenciu v Muške a Dav (kuk profil) :D:D:D

Tak to som teda nevedela, idem si to kuk .Ja neviem prečo Ti chodia do kapusty :D:);)
Melnick
07.01.11,07:58
Ak to tu upraceš, máš vyhráno! Len neviem čí Ťa Stano nedorazí. :) :D:D:D ;)

Marcel :) 1000 bodov .:D:D:D
Zita5
07.01.11,07:58
Monika, fakt .Nepotrebuješ ešte kolegyňu ?:) Ja by som si vzala na krk funkciu "upratovačka - zásobovačka ".
Melnick
07.01.11,08:04
Monika, fakt .Nepotrebuješ ešte kolegyňu ?:) Ja by som si vzala na krk funkciu "upratovačka - zásobovačka ".

Zitka, kde sa hrabeš na výhru???:D Ty nečítaš dôsledne. :(
To musí byť "upratovačka vo vedľajšej role ":D:---
Zita5
07.01.11,08:05
Zitka, kde sa hrabeš na výhru???:D Ty nečítaš dôsledne. :(
To musí byť "upratovačka vo vedľajšej role ":D:---

Aáááále ja sa nehrabem nikam na výhru , len by som sa chcela zaradiť medzi upratovačky :D
azla
07.01.11,08:09
Je jasné, že tam ide o veľké peniaze, ale posledné upratovacie tendre nedopadli dobré:rolleyes: ....teraz je to pod veľký drobnohľadom .:cool::cool::cool:

Možno ešte väčším ako učtovníctvo a dane ....nakoniec by to bolo iba riešenie z blata do kaluže.:D:D:D
Marína
07.01.11,09:04
Monika, fakt .Nepotrebuješ ešte kolegyňu ?:) Ja by som si vzala na krk funkciu "upratovačka - zásobovačka ".
Monika, ja skromne a ponížene sa u teba hlásim na "function junior assistant manager charwoman".:D:--- Sú veľmi prísne podmienky prijatia?;)
azla
07.01.11,09:24
Ako tak pozerám na ten rebrík :cool: ........ ten rebrík znesie záťaž asi ako topánky na miss.:rolleyes::D
Monika Kováčová
07.01.11,09:26
Monika, ja skromne a ponížene sa u teba hlásim na "function junior assistant manager charwoman".:D:--- Sú veľmi prísne podmienky prijatia?;)
Evi, si prijatá bez konkurzu, foto super! ... Zitka tiež, len musím porozmýšľať nad názvom jej funkcie... upratovačka - zásobovačka sa mi nempáčko... skôr nejaká cleaner - logistic manager, alebo čosi podobné... :D
Marína
07.01.11,09:34
Ako tak pozerám na ten rebrík :cool: ........ ten rebrík znesie záťaž asi ako topánky na miss.:rolleyes::D
Neboj Anička, ja sa raz do takejto formy dostanem, veď Monika si ma nenechá len na okrasu, budem musieť riadne makať aby som postúpila na senior managera.;):D
sito
07.01.11,09:36
Ak to tu upraceš, máš vyhráno! Len neviem čí Ťa Stano nedorazí. :) :D:D:D ;)

Podľa možných pripomienok na porade. Ak Ťa dorazí, veľa poraďákov na Stana vyrazí. Isto ho dorazí.

Stop!!!

Nechajte to na jeho susedov v byte nad ním. Spomínal, že už im vysvetľoval svoj omyl. Ak, isto pochopí, keď pochopil na prvý krát.
sito
07.01.11,09:50
Monika, fakt .Nepotrebuješ ešte kolegyňu ?:) Ja by som si vzala na krk funkciu "upratovačka - zásobovačka ".

Nóóó, a už sa to rysuje! To čo tvrdím: "Do kolečka, dokola" Jedna spraví h...o, druhá ho odnesie a pripraví ďalšie zásoby, ktoré budú na hovno. :) :D:D:D ;)

Ale ja fakt nie som účtovník, možno to tak má byť!!! Odborníci vedia. Povedia - nepovedia! Povedia ako vedia. :);)

Kontrolu, kontrolu, kontrolu! Treba?!!

Nepovedal som, troch kontrolórov.
Pikoška
07.01.11,10:03
Sito, potrebujem tvoju výpomoc, lebo som obmedzený. Počtom príspevkov, akýchsi bodov a limitov. Nemôžem hodnotiť, foldegrafovať, prenášať ani vynášať. Je tu jedna milá upratovačka Monika, čo vie aj účtovať, ale najlepšie vie písať podstatu. A tak som sa podstatné od nej dozvedel, len mám pritiahnuté opraty. Ja by som chcel vyhlásiť najlepší príspevok roka a udeliť mu ŘÁD PIKOŠKY ZLATÉ. Príspevok z témy Váš názor na Poradu, s podpisom 21 členov Porady, ktorý mi udal tóninu, ako to tu fachčilo, fachčí a bude fachčiť. A tak ho nemôžem sem zarámovať. Nehelfneš?:)
A ešte si dovolím vzdať hold aj tým, o ktorých som sa dozvedel, že sú už
IN MEMORIAM.:rolleyes:
Oliwa
07.01.11,10:03
Evi, si prijatá bez konkurzu, foto super! ... Zitka tiež, len musím porozmýšľať nad názvom jej funkcie... upratovačka - zásobovačka sa mi nempáčko... skôr nejaká cleaner - logistic manager, alebo čosi podobné... :D
Neviem síce, kto je Evi:), ale aj tak gratulujem!
Začiatok roka - a hneď nový job! :D:D:D
Oliwa
07.01.11,10:11
Sito, potrebujem tvoju výpomoc, lebo som obmedzený. Počtom príspevkov, akýchsi bodov a limitov. Nemôžem hodnotiť, foldegrafovať, prenášať ani vynášať. Je tu jedna milá upratovačka Monika, čo vie aj účtovať, ale najlepšie vie písať podstatu. A tak som sa podstatné od nej dozvedel, len mám pritiahnuté opraty. Ja by som chcel vyhlásiť najlepší príspevok roka a udeliť mu ŘÁD PIKOŠKY ZLATÉ. Príspevok z témy Váš názor na Poradu, s podpisom 21 členov Porady, ktorý mi udal tóninu, ako to tu fachčilo, fachčí a bude fachčiť. A tak ho nemôžem sem zarámovať. Nehelfneš?:)
A ešte si dovolím vzdať hold aj tým, o ktorých som sa dozvedel, že sú už
IN MEMORIAM.:rolleyes:

Tak tomuto hovorím patričná dávka sebareflexie...:D:D:D
Predpokladám, že si myslel "obmedzovaný"... :):):)
sito
07.01.11,10:35
Sito, potrebujem tvoju výpomoc, lebo som obmedzený. Počtom príspevkov, akýchsi bodov a limitov. Nemôžem hodnotiť, foldegrafovať, prenášať ani vynášať. Je tu jedna milá upratovačka Monika, čo vie aj účtovať, ale najlepšie vie písať podstatu. A tak som sa podstatné od nej dozvedel, len mám pritiahnuté opraty. Ja by som chcel vyhlásiť najlepší príspevok roka a udeliť mu ŘÁD PIKOŠKY ZLATÉ. Príspevok z témy Váš názor na Poradu, s podpisom 21 členov Porady, ktorý mi udal tóninu, ako to tu fachčilo, fachčí a bude fachčiť. A tak ho nemôžem sem zarámovať. Nehelfneš?:)
A ešte si dovolím vzdať hold aj tým, o ktorých som sa dozvedel, že sú už
IN MEMORIAM.:rolleyes:

Neviem, neviem. V tomto prípade sme na tom rovanko. :confused:

Všetci všetko vedia, opýtajme sa ostatných. Pozostalí nám to už nedosvedčia, že sme sa ...
Petra Nová
07.01.11,10:45
Ankety, ankety, ankety....!
Mne tu veľmi chýba anketa o naj ... anketára roka a najväčšiu hovadinu roka?
Tie ankety považujem za nie menej dôležité (ako účtovnícke), ba dokonca za prospešné. Keď sa naučím zakladať témy tak, aby sa nedali uzavrieť, určite ich založím. Bude z čoho a koho vybrať. Seba do nich samozrejme nezahrniem.:rolleyes:
sito
07.01.11,11:03
Ankety, ankety, ankety....!
Mne tu veľmi chýba anketa o naj ... anketára roka a najväčšiu hovadinu roka?
Tie ankety považujem za nie menej dôležité (ako účtovnícke), ba dokonca za prospešné. Keď sa naučím zakladať témy tak, aby sa nedali uzavrieť, určite ich založím. Bude z čoho a koho vybrať. Seba do nich samozrejme nezahrniem.:rolleyes:

Peťka, to nerob! Lebo zistíš, že každý je hovädo, každý po svojom. :);)
Petra Nová
07.01.11,11:13
Peťka, to nerob! Lebo zistíš, že každý je hovädo, každý po svojom. :mee:
sito
07.01.11,11:23
Neplač, nakoniec by ľudia spravili hovädo aj s Teba. Však ich poznáš. :);)

A pri tom by si vôbec neuvedomili, že sú ľudia. Žijú, dožijú. Ako? Ako ľudia, alebo ako ...

Príjemný deň prajem.

Som to počul, že život je krátky

???
Marína
07.01.11,11:44
Neviem síce, kto je Evi:), ale aj tak gratulujem!
Začiatok roka - a hneď nový job! :D:D:D
To som predsa ja.;):)
Ďakujem za blahoželanie, pracovať u Moniky bude pre mňa veľká česť.:)
Pikoška
07.01.11,11:45
Tak tomuto hovorím patričná dávka sebareflexie...:D:D:D
Predpokladám, že si myslel "obmedzovaný"... :):):)Keď napíšem obmedzený, tak obmedzený. A so sebareflexiou. A ešte aj obmedzovaný, tak až toto je smrteľná kombinatorika.:D
Pikoška
07.01.11,11:51
Neviem, neviem. V tomto prípade sme na tom rovanko. :confused:

Všetci všetko vedia, opýtajme sa ostatných. Pozostalí nám to už nedosvedčia, že sme sa ......aj sa som sa, keď mi moja žienka nedala, lebo tu vyvádzam. Verím, že večer mi dá. Od hladu nezomriem.
Teraz si dám omastený s cibuľou.:confused:
A máš nomináciu na miss PORADA?
sito
07.01.11,13:03
...aj sa som sa, keď mi moja žienka nedala, lebo tu vyvádzam. Verím, že večer mi dá. Od hladu nezomriem.
Teraz si dám omastený s cibuľou.:confused:
A máš nomináciu na miss PORADA?

Tak to s tebou nie je také zlé, keď máš ešte na chleba, masť a cibuľu. A soľ ti nechýba?

Ďakujem. O nomináciu nemám záujem. Dúfam, ale nie , neostane na teba? :);)
Melnick
07.01.11,13:17
Tak som sa konečne prebrala zo sladkého opojenia. A nebolo to ľahké- verte mi. Začala som si najskôr nahovárať , že tá modrá krásavica som naozaj ja. Ale pohľad do zrkadla a moje čierne vlasy ako uhoľ a strapaté ako metla ma raz dva priviedli do krutej reality.:(:mad:
Tak som ako druhoradá vsadila na hľadanie kanálov, po ktorých by som sa mohla bezpečne pohybovať a kde určite nestretnem vynikajúcich účtovníkov, ktorí síce na Porade fungujú, ale akosi sa vraj " nevmestili"....
Ale... problém. My nie sme v Amerike a v RBK také kanály vôbec nie sú.:eek:
To teraz mi neostáva iné, ako poďakovať sa Vám všetkým, ktorí ste mi poslali hlasy a ktorí ste stáli za mnou v tej ťažkej dobe súperenia s inými "dvojkami" / teraz nemám na mysli prsia :D/ Ďalej mi dovoľte poďakovať sa môjmu manželovi, ktorý počas celej doby stál pri mne, mojim trom deťom, trom vnúčatám, sesternici Bete, Helge, Klárke, Ilonke, Jasmínke, Tamarke, Boženke, Hanke, Kristínke a ich manželom Jožkovi, Rudovi, Petrovi, Janovi, Viktorovi, Braňovi, Ivanovi,Paľovi, Jarovi, vďaka patrí aj krstným rodičom, nechcem zabudnúť ani na bratrancov Igora s manželkou Ivetou, Tóna s manželkou Jarkou, Fera s manželkou Albínkou, Jura s manželkou Oľgou, Ľuba s manželkou Mirkou, Jana s manželkou Darinkou Eda s manželkou Slávkou.
Vďaka patrí aj Petre Novej, ktorá mi osobne zablahoželala a priniesla mi aj fľašu šampanského. / No chce sa síce priživiť pri mojej sláve, ale to Vám nebudem na ňu prezrádzať:D/
Ja budem bojovať za celosvetový mier a za záchranu dažďových pralesov.
Plač od dojatia mi nedovolí ďalej pokračovať:mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::me e::mee::mee::mee::mee:

Mám Vás rada.

mimotemyMyslíte, že ako druhotriedna, môžem aj naďalej cestovať I.triedou ??????:eek:
Petra Nová
07.01.11,14:10
Oliwa
07.01.11,14:58
Tak som sa konečne prebrala zo sladkého opojenia. A nebolo to ľahké- verte mi. Začala som si najskôr nahovárať , že tá modrá krásavica som naozaj ja. Ale pohľad do zrkadla a moje čierne vlasy ako uhoľ a strapaté ako metla ma raz dva priviedli do krutej reality.:(:mad:
Tak som ako druhoradá vsadila na hľadanie kanálov, po ktorých by som sa mohla bezpečne pohybovať a kde určite nestretnem vynikajúcich účtovníkov, ktorí síce na Porade fungujú, ale akosi sa vraj " nevmestili"....
Ale... problém. My nie sme v Amerike a v RBK také kanály vôbec nie sú.:eek:
To teraz mi neostáva iné, ako poďakovať sa Vám všetkým, ktorí ste mi poslali hlasy a ktorí ste stáli za mnou v tej ťažkej dobe súperenia s inými "dvojkami" / teraz nemám na mysli prsia :D/ Ďalej mi dovoľte poďakovať sa môjmu manželovi, ktorý počas celej doby stál pri mne, mojim trom deťom, trom vnúčatám, sesternici Bete, Helge, Klárke, Ilonke, Jasmínke, Tamarke, Boženke, Hanke, Kristínke a ich manželom Jožkovi, Rudovi, Petrovi, Janovi, Viktorovi, Braňovi, Ivanovi,Paľovi, Jarovi, vďaka patrí aj krstným rodičom, nechcem zabudnúť ani na bratrancov Igora s manželkou Ivetou, Tóna s manželkou Jarkou, Fera s manželkou Albínkou, Jura s manželkou Oľgou, Ľuba s manželkou Mirkou, Jana s manželkou Darinkou Eda s manželkou Slávkou.
Vďaka patrí aj Petre Novej, ktorá mi osobne zablahoželala a priniesla mi aj fľašu šampanského. / No chce sa síce priživiť pri mojej sláve, ale to Vám nebudem na ňu prezrádzať:D/
Ja budem bojovať za celosvetový mier a za záchranu dažďových pralesov.
Plač od dojatia mi nedovolí ďalej pokračovať:mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::me e::mee::mee::mee::mee:

Mám Vás rada.

mimotemyMyslíte, že ako druhotriedna, môžem aj naďalej cestovať I.triedou ??????:eek:
Pred Vianocami bolo v TV správach, že lístok do I. triedy sa nedá kúpiť - lebo bola zrušená... :eek:
Tak Ti asi nezostáva iné, len tá II. trieda... :):mee:
A k získanému titulu podúčtovníka či viceúčtovníka srdečne gratulujem - dúfam, že sa na ten pomyselný piedestál zmestíte obe - keďže máme až dve víťazky. :):););):D:D
verkaz
07.01.11,15:19
Pripájam sa so svojim blahoželaním.
Ale pozor, nezabudla si na niekoho ?:D:D:D:
Prvá trieda bola síce zrušená ale luxusné vozne nie, takže až budeš cestovať, máš na taký nárok.:):):)
http://www.profilestyling.com/pics/flower044.gif
Zita5
07.01.11,15:27
Evi, si prijatá bez konkurzu, foto super! ... Zitka tiež, len musím porozmýšľať nad názvom jej funkcie... upratovačka - zásobovačka sa mi nempáčko... skôr nejaká cleaner - logistic manager, alebo čosi podobné... :D

A čo by obsahovala moja pracovná náplň pri funkcii cleaner logistic manager?;) :D
Oliwa
07.01.11,15:30
Chcela by som poďakovať agentúre Stanislav1975 Production za zorganizovanie historicky prvého ročníka tejto ankety. Dúfam, že vojde do análov /rozumej histórie :)/ Porady ako priekopnícky čin a budúce generácie poraďákov /dnešných bábätiek/ naňho budú spomínať ako na barda netových volieb. Zároveň vyslovujem uznanie všetkým 206 /slovom dvestošiestim/ ;)voličom, ktorí sa do hlasovania zapojili a okrem vianočného leňošenia a prežierania sa klikli myšou...:D
Dúfam, že víťazka /víťazky/ tejto súťaže nesklamú dôveru svojich voličov a nepomýlia si ich s volmi. :o
Na záver chcem poďakovať za prínos k celosvetovému mieru na Porade, za šetrenie dažďových pralesov, nakoľko sa hlasovalo výlučne elektronicky a za pobavenie. Thank You! ;)
Oliwa
07.01.11,15:35
A čo by obsahovala moja pracovná náplň pri funkcii cleaner logistic manager?;) :D
čistiť logiku manažéra...:rolleyes:
Ajuška
07.01.11,15:43
...až som sa zapýrila... čo som si ako prvé pod tým predstavila...;):rolleyes:...
Pikoška
07.01.11,16:27
Prečo si sa zapýrila Ajuška? Ja som sa potešil. Som manager, už viem, že sa to volá logika, čo treba leštiť....a keď nepomôže, obrúsiť. Dám rovno inzeráty dva. Prijmem leštičku a brusičku. Porada je samá dobrá rada.;)
Marína
07.01.11,17:47
časť citátu:

.............
Tak som ako druhoradá vsadila na hľadanie kanálov, po ktorých by som sa mohla bezpečne pohybovať a kde určite nestretnem vynikajúcich účtovníkov, ktorí síce na Porade fungujú, ale akosi sa vraj " nevmestili"....

Majka, tak to teda nie!:) Ja priznávam, nehlasovala som, teba si totiž v žiadnej vedľajšej úlohe neviem predstaviť, tobôž v oblasti účtovníctva. Beriem to, no ............ asi takto, akoby som ja vyhlásila anketu o druhoradého poisťovateľa aj keď som nikoho v živote nepoistila. Takže asi tak.;)
Stanislav 1975
07.01.11,18:02
časť citátu:

Majka, tak to teda nie!:) Ja priznávam, nehlasovala som, teba si totiž v žiadnej vedľajšej úlohe neviem predstaviť, tobôž v oblasti účtovníctva. Beriem to, no ............ asi takto, akoby som ja vyhlásila anketu o druhoradého poisťovateľa aj keď som nikoho v živote nepoistila. Takže asi tak.;)

No nič, musím to asi pre Majku a marínu vysvetliť, lebo veľmi zle si to vysvetlili, resp. nevenovali čas zadaniu témy,kde je to vysvetlené- treba si to prečítať poriadne a potom sa urážať, kritizovať a hádzať o zem...:)- Takže vysvetlím vám to úplne po lopate ako pre bábatká- v ankete 1- tam sú ľudia, inak fakt treba čítať, ktorí sa viacmenej čiste venujú na porade účtu a menej sa zapájajú do iných diskusií a druhá kategoria bola viacmenej pre ľudí,ktorí okrem účta sa zapájajú aj do roznych iných diskusií- panebože ja ledva s maturitou to viem pochopiť a vy nie? Je to v zadaní temy jednoznačne napísané.-tak treba čítať poriadne nabudúce...a potom vypisovať capiny...
Stanislav 1975
07.01.11,18:05
Tému uzatváram...