mazdaman6
23.12.10,17:18
ahoj mam router od t-comu dls link 2641R a chcel by som si spravit wifi kvoli notebooku ,ale newiem ako co nastavit a preto by som potreboval vediet co potrebujem ponastavovat aby som ju vytvoril (mam win7) thanks.
MatoB
23.12.10,16:42
Ten router od t-comu vysiela aj Wi-fi signal?
Pokial ano, tak by ho mal win najst automaticky (musis ho ale aktivovat potvrdenim) samozrejme len ak mas prijem wifi signalu na notebooku zapnute, pokial router od t-comu je bez vysielania wifi cize len cez kable musis si kupit samostatny wifi router a ten kablom (wifi router ho kazdy ma) len prepojis router od t-comu a router na vysielanie wifi.
MatoB
23.12.10,16:44
Aha zistil som ze ma takze staci na notebooku spustit wifi a mal by ti asi do minuty v pravom dolnom rohu windows zobrazit ze nasiel bezdrotove siete klikni a pripojit
mazdaman6
23.12.10,18:05
mno ved prave toto mi vrta hlavou naboku notasa mam aj take cidlo posuvne to zapnem ,setko v poho aj najdem v ovladacich paneloch-nastavenie siete-sprava bezdratovej siete -tam 2 wifi siete ale ani na jednu sa mi nwejde napojit
Arnold123
23.12.10,18:08
mno ved prave toto mi vrta hlavou naboku notasa mam aj take cidlo posuvne to zapnem ,setko v poho aj najdem v ovladacich paneloch-nastavenie siete-sprava bezdratovej siete -tam 2 wifi siete ale ani na jednu sa mi nwejde napojit

Máš dobre nastavený router?
MatoB
23.12.10,18:48
Noo to moze robit windows chranenu wifi asi nechce pripojit najprv ak mas moznost zrus zabezpecenie na wifine t.j. zrus zaheslovanie a skus ho pripojit potom.
duves
23.12.10,19:30
Aha zistil som ze ma takze staci na notebooku spustit wifi a mal by ti asi do minuty v pravom dolnom rohu windows zobrazit ze nasiel bezdrotove siete klikni a pripojit
Prečo vypisujete take veci, že je to jednoduche ako obuť papuče! Ved tu sieť najprv musi vytvoriť. Okrem toho, zadavatelovi: je tu už ina tema, je tam schema a odo mna dost podrobny pokec, čo a ako nastaviť.
http://www.porada.sk/t153563-pripojenie-cez-wi-fi.html
soap 112
16.07.12,13:47
Ahoj rad by som sa opital ked si vytvorim cez router na pc wifi mozem sa na to vytvorene wifi pripojit? dakujem vopred za odpoved
pustopolec
17.07.12,11:02
nechapem ako sa da vytvorit cez router na pc wifi nie nahodou ze si vytvoris na routri wifi siet ??? ved wifi router nato sluzi aby si sa k vytvorenej sietti mohol pripojit