qucko
25.12.10,11:26
ahojte, mam notebook asus K51AC a mam naopak webkameru teda obraz.Na internete som sa docital ze by som mal stiahnut nejaky ovladac ale nikde ho neviem najst pre moj notebook, a ked najdem tak mi nejde ani nainstalovat. Keby ste mi niekto poradili bol by som vdacny. dakujem
Fero11
25.12.10,10:37
http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=cs-cz
Tam si vyberis produkt, seriu a model a najdes tam aj ovladace pre kameru

Predpokladam, ze to nebude v ovladaci, ale v nastaveniach
qucko
25.12.10,10:51
okej .. dik.. tak ked myslis ze to nebude v ovladacoch... tak by si mi vedel poradit kde hladat v nastaveniach ... lebo púozeral som teda co som vedel kde sa dalo a nenasiel som ....
Vlado40
25.12.10,10:54
Je to v ovládačoch,je viacej druhov webkamier v notebookoch tejto skupiny.
Vlado40
25.12.10,10:58
Vyber si najprv OS :
http://support.asus.com/download/Download.aspx?SLanguage=en-us

V prvom riadku si vyber notebook a klikni na search,potom si vyber skupinu K51AC-operačný systém - Camera.Máš tam iba dve takže to je dobré.Niektoré skupiny majú na výber aj 5web kamier a tak aj 5 druhov ovládačov.Ale robil som to robia to ovládače.
qucko
25.12.10,13:45
okej diki stiahol som ten prvy odkaz na tu kameru.... a teraz ked ho otvorim tak ktory mam nainstaovat? nevidim tam nikde koncovku .exe alebo nejaku ktoru zvycajne instalujem .
Vlado40
25.12.10,14:01
okej diki stiahol som ten prvy odkaz na tu kameru.... a teraz ked ho otvorim tak ktory mam nainstaovat? nevidim tam nikde koncovku .exe alebo nejaku ktoru zvycajne instalujem .

Súbor kde je logo ASUS - PNPINST.
Fero11
25.12.10,14:05
Tak mal by tam byt minimalne subor s koncovkou sys a inf.
Niekde to rozbal a chod normalne cez spravcu zariadeni, klikni tam na webkameru pravim tl. a daj aktualizovat ovladac
Prvu moznost vyber "nie tento raz nie!
druhu moznost "instalovat zo zoznamu ......"
tretiu zaskrtni "do vyhladavania zahrnut nasledujuce umiestnenie"
potom daj prehladavat a najdi tie subory, kde si ich rozbalil.
Potom sa to nainstaluje a odklikas to
qucko
25.12.10,14:49
chalani diki moc uz to ide.... ten prvy nejsiel ale ten druhy isiel ..... fakt diki moc.....