imelia
25.12.10,13:28
Dobrý deň,
potrebujem poradiť ohľadom založenia eventovej agentúry. Momentálne som zamestnaná, ale chcela by som túto činnosť rozbehnúť na začiatku popri práci. Potrebujem hneď od začiatku živnosť alebo to stačí aj postupne? Čo všetko potrebujem na začiatok mať vybavené?
Ďakujem
blavaciko
25.12.10,17:00
ano, potrebujes od zaciatku zivnost, co vsetko potrebujes mat vybavene zalezi od toho co si ty osobne predstavujes pod pojmom eventova agentura, kedze mnohi ludia maju ine vysvetlenie tohto pojmu, skus teda popisat obsirnejsie co by si chcela robit
220870
25.12.10,17:26
čo to je eventová agentúra?
pavol54
25.12.10,19:44
V pravom rohu mám okienko hľadanie, vypíšem eventová agentúra a stlačím google, zistím že sa jedná o organizovanie rôznych zábav o podobných podujatí. To bude zrejme voľná živnosť, a na zvládnutie treba dosť kontaktov medzi poskytovateľmi ako aj záujemcami.
imelia
25.12.10,20:12
Ano, jedna sa o organizaciu vecierkov a podujati, svadieb atd.
Na vybavenie zivnosti potrebujem mat prax v odbore alebo vzdelanie v tomto zamerani? Pretoze moje vzdelanie je uplne niekde inde. A mozem si urobit zivnost aj ked som zamestanec v TP a planujem tak este aj zostat?
220870
25.12.10,21:18
V pravom rohu mám okienko hľadanie, vypíšem eventová agentúra a stlačím google, zistím že sa jedná o organizovanie rôznych zábav o podobných podujatí. To bude zrejme voľná živnosť, a na zvládnutie treba dosť kontaktov medzi poskytovateľmi ako aj záujemcami.
Ja som to hľadal ale nebol som z toho celkom múdri, to slovo som videl prvý krát v živote.Pokiaľ to robíte pre firmy tak tie asi budú požadovať aby ste boli podnikateľka .Pokiaľ to bude pre nepodnikateľov tak tým je to jedno.