pyton
30.11.05,09:32
Zdá sa mi, že nejako "blbne" prihlásenie. Bola som prihlásená, napísala som ss a napísalo mi, že nie som prihlásená, najprv sa treba prihlásiť. Samozrejme, že správa bola fuč:mee:.
účtovník 007
30.11.05,08:40
Zdá sa mi, že nejako "blbne" prihlásenie. Bola som prihlásená, napísala som ss a napísalo mi, že nie som prihlásená, najprv sa treba prihlásiť. Samozrejme, že správa bola fuč:mee:.

Mne sa toto stáva aj keď píšem odpoveď a hľadám v zákonoch, tak ma odhlási. Asi to berie tak, že s Poradou nepracujem. Svoju odpoveď si odvtedy najskôr skopírujem a potom stlačím odoslať. Zistím , že som odhlásená, nájdem príspevok na ktorý som chcela odpovedať a dám vlož skopírované.:(
pyton
30.11.05,08:48
Ďakujem za reakciu účtovník 007. Predstav si, že mne to hlásilo, že nie som prihlásená a ja si v rohu vidím svoje meno...
lenkak
30.11.05,17:06
Pyton:
Aj ja som to takto mala, ale keď som klikla na iný link, aby sa mi zobrazil na druhej stránke, tak tam už som bola neprihlásená, ale v tom pôvodnom ešte stále som mala v rohu moje meno.
tonkat
30.11.05,19:00
Mňa tiež odhlasuje pri dlhšej nečinnosti - cca 10 minút, už som to tu niekde písala, ale nič sa nevyriešilo. Keď sa znova pripojím a potom sa chcem odhlásiť, tak mi napíše, že som bola odhlásená .. atď a pritom v pravo hore mám stále svoje meno. Musím sa znovu odhlásiť a potom to je už bez mena. Žiadne nastavenia som nerobila v PC a robí mi to aj v robote aj doma. Ináč to dosť naštve, keď ma stále odhlasuje.
liba2
01.12.05,05:56
Mne sa toto stáva aj keď píšem odpoveď a hľadám v zákonoch, tak ma odhlási......
Ja mám tiež tieto skúsenosti. Odvtedy nereagujem v prípadoch, keď treba odpoveď oprieť aj zákonom (čo je možno na škodu veci, ale nie je to teraz podstatné).
Pridávam sa k ostatným a prosím, ak to už inak nejde, aby sa aspoň predĺžil čas, za ktorý nás to automaticky odhlási. Ďakujem.
DanielaSL
01.12.05,06:20
zlezaradil Tu sa síce bavíme o prihlásení ja viem , ale chcem sa opýtať ako sa vy ostatní odhlasujete , tiež 2 x ako ja ? Lebo keď si dám raz odhlásiť , tak mi stále v pravom hornom bledomodrom páse vedľa "Hľadaj" svieti , že Vitajte... a ja sa musím odhlásiť ešte raz , aby mi svietilo, že som odhlásená.
Hlinkovx
01.12.05,07:34
no...napíšem aj ja svoj poznatok
brázdim net cez IE, neodhlasujem sa a ešte ani raz ma neodhlásilo....a som určite aj viac ako 10 minút preč z porady....
Tweety
01.12.05,07:45
no...napíšem aj ja svoj poznatok
brázdim net cez IE, neodhlasujem sa a ešte ani raz ma neodhlásilo....a som určite aj viac ako 10 minút preč z porady....
Pýtam sa kamaráti moji ,prečo mňa vyhodí, aj po piatich minútach bez práce s poradou?:cool: :mee: :mad:
bepo
01.12.05,07:47
Pýtam sa kamaráti moji ,prečo mňa vyhodí, aj po piatich minútach bez práce s poradou?:cool: :mee: :mad:
Lebo tu treba pracovať :D
evina
01.12.05,07:52
Pýtam sa kamaráti moji ,prečo mňa vyhodí, aj po piatich minútach bez práce s poradou?:cool: :mee: :mad:

Ja ke´d si zaškrtnem zapamätať pri užívateľovi, tak ma potom nevyhadzuje :)
Tweety
01.12.05,07:54
Lebo tu treba pracovať :D
To je síce pravda, ale treba aj peniažky zarábať.:rolleyes:
Tweety
01.12.05,07:57
Ja ke´d si zaškrtnem zapamätať pri užívateľovi, tak ma potom nevyhadzuje :)
Poprosím, daj návod :rolleyes: neznalej poradkyni.:rolleyes:
Hlinkovx
01.12.05,08:03
Maja...cez čo brázdiš net?
cez Internet explorer..alebo nejaký iný prehliadač?

takže návod:
sk verzia NASTAVENIA - Nastavenia Internetu - Vymazať cookies
En verzia TOOLS- Internet OPTIONS - DELETE COOKIES

potom sa ideš prihlásiť na poradu:
zadáš svoje prihlasovacie meno a heslo
a je tak také biele políčko - Zapamätať
tak to si zaškrtni...
a prihlás sa
evina
01.12.05,08:04
Poprosím, daj návod :rolleyes: neznalej poradkyni.:rolleyes:

Hore, kde sa prihlasuječ, je malý štvorček s názvom zapamätať, do to keď klikneš, tak sa Ti to tam zaškrtne. Treba to urobiť pred prihlásením
Tweety
01.12.05,08:19
Hore, kde sa prihlasuječ, je malý štvorček s názvom zapamätať, do to keď klikneš, tak sa Ti to tam zaškrtne. Treba to urobiť pred prihlásením
Ďakujem krásne, pre oči som ho nevidela,hanba, ale už je to spravené, tak uvidíme.:rolleyes: :confused:
Tweety
01.12.05,08:20
Maja...cez čo brázdiš net?
cez Internet explorer..alebo nejaký iný prehliadač?
takže skúsim návod:
sk verzia NASTAVENIA - Nastavenia Internetu - Vymazať cookies
En TOOLS- Internet OPTIONS - DELETE COOKIES
potom sa ideš prihlásiť na poradu:
zadáš svoje prihlasovacie meno a heslo
a je tak také biele políčko - Zapamätať
tak to si zaškrtni...
a prihlás sa
Ďakujem aj Tebe.;)
liba2
01.12.05,16:15
Ja ke´d si zaškrtnem zapamätať pri užívateľovi, tak ma potom nevyhadzuje :)
Evina, ďakujem za radu :p .
evina
01.12.05,16:20
Evina, ďakujem za radu :p .

:):):) .
Orsz
04.10.06,17:17
Prosím o pomoc, pri každom pohybe mi vyhadzuje, že nie som prihlásená,
idem odpovedať, žiada si prihlásenie, idem poslať príspevok, žiada si prihlásenie, prejdem na inú stránku, v hornom pravom rohu už nie som prihlásená. Neviem, čím sa to stalo, ale znervózňuje ma to, trvá to už asi dva týždne. Celý čas som v podstate nútená na porade nediskutovať, lebo čo pohyb, to žiada prihlásenie. Zaškrtla som si aj slovo zapamätať, a nepomohlo. Písala som administrátorovi, ale odpovede som sa nedočkala, kto mi vie pomôcť alebo poradiť, čo robím zle? Ďakujem za všetky odpovede.
kira
04.10.06,17:24
Prosím o pomoc, pri každom pohybe mi vyhadzuje, že nie som prihlásená,
idem odpovedať, žiada si prihlásenie, idem poslať príspevok, žiada si prihlásenie, prejdem na inú stránku, v hornom pravom rohu už nie som prihlásená. Neviem, čím sa to stalo, ale znervózňuje ma to, trvá to už asi dva týždne. Celý čas som v podstate nútená na porade nediskutovať, lebo čo pohyb, to žiada prihlásenie. Zaškrtla som si aj slovo zapamätať, a nepomohlo. Písala som administrátorovi, ale odpovede som sa nedočkala, kto mi vie pomôcť alebo poradiť, čo robím zle? Ďakujem za všetky odpovede.

Ja sa pripájam, mne to robí presne toto isté, potom tu šachujem, neviem nájsť vlastné príspevky. Prihlasujem sa stále dookola a radšej sa nezapájam.Dnes som ale bola nútená napísať otázku a neviem či Poraďáci neodpovedajú, alebo mi to len nezobrazí. Budem vďačná Richardovi ak to preverí, alebo napíše čo robíme zle. Ďakujem
KEJKA
04.10.06,17:43
síce ma šikvný človek poučil, že treba v prehliadači v nástrojoch na lište súkromné zaškrtnúť "cookies", vtedy to pomohlo, ale dnes ma to tiež vyhadzuje aj som to urobila popamäti tak ako s tým poradcom Poraďákom, ale dnes to nepomáha. Žeby som mala reštartovať PC?
Orsz
04.10.06,17:48
Kejka, neviem aké cookies myslíš. Kde to nájdem? Mne nepomáha ani reštartovať.
lenkak
04.10.06,17:49
kira
04.10.06,18:00
Ja som to nastavila podľa uvedeného návodu a zatiaľ ma nevyhodilo. ďakujem za návod, uvidím, či to bude fungovať aj zajtra. Pekný večer
Orsz
04.10.06,18:03
Ja som to nastavila podľa uvedeného návodu a zatiaľ ma nevyhodilo. ďakujem za návod, uvidím, či to bude fungovať aj zajtra. Pekný večer

Hurá, aj mne sa to podarilo. Som veľmi vďačná Lenke za pomoc!!! Už som sa bála, že budem musieť poradu opustiť. A to by som nebola moc najšťastnejšia.
lenkak
04.10.06,18:04
stačilo si pozrieť predchádzajúcu stránku.
Som rada, že zabralo.
kira
08.10.06,15:59
Ja som to nastavila podľa uvedeného návodu a zatiaľ ma nevyhodilo. ďakujem za návod, uvidím, či to bude fungovať aj zajtra. Pekný večer

Ja som tu opäť s tým problémom že ma vyhadzuje. Fungovalo mi to 1 deň.
Richard
08.10.06,17:11
Ja som tu opäť s tým problémom že ma vyhadzuje. Fungovalo mi to 1 deň.
kedy si naposledy mazala cookies? ako ich máš nastavené?
kira
08.10.06,17:35
4.10. som to mazala, druhý deň to bolo v poriadku a robí mi to odznova. Trápim sa tu s prihlasovaním dookola. Postupovala som podľa prísp. 24
Richard
08.10.06,20:40
Chyba bola odstránená až 5.10. takže ak boli zmazané cookies po tomto dátume, malo by to fungovať.
Ak ste si vymazali cookies pred týmto dátumom, je potrebné ich vymazať ešte raz.
apo
10.10.06,21:37
Mne sa to stalo tiež a preto sôr ako niečo odošlem, tak si text myškou označím, potom CTRL+C zapamätám. V prípade, že som text písal dlho objabísa požiadavka na prihlásenie. Prihlásim sa znovu, vojdem tam kde som chcel odoslať svoj príspevok a CTRL+V vložím celý text a odošlem.

Taktto to finguje, ale v posledno čase to blblo. Dostal som radu, vyčistiť cookies a pomohlo.

apo
Barbara
13.10.06,08:57
no sláva:D aj ja som sa s tým prihlásením trápila od rána, až teraz sa mi podarilo sa sem dostať. Tiež som vymazala to cookies a ide mi to. som to ale šťastná :D :p tralalatralala;)
Emwa
16.10.06,15:53
Prajem pekny den,
neviem sa dostat do prispúevkov, ktore sa tykaju zakonov, aj ked zadam svoje
heslo pre PORADU, prosim poradte mi, ako sa zbavit "cookies" ?
dakujem
liba2
16.10.06,17:16
tori
09.10.07,05:48
Prosím pomoc. Nebola som na porade cca 2 týždne možno ani toľko nie. Vždy keď som si dala poradu automaticky som bola prihlásená. Mám predplateného aj draka, takže aj tam som automaticky bola prihlásená. Dnes som sa však dala na poradu a nebol prihlásený žiaden užívateľ. Keďže som tam heslo nedávala asi polroka zabudla som ho. Keď som si dala poslať nové heslo pýtalo odo mňa emailovú adresu a tak som ju zadala. Lenže mi prišlo nové užívateľské meno a nové heslo. Predtým som vystupovala pod toria - a emailovú stránku, ktorú som používala predtým mám zrušenú. Ako sa teraz dostanem k pôvodnému prístupu??? Prosím pomôžte mi ....
Ďakujem
Richard
09.10.07,05:56
v žiadnom prípade vám nezmenilo užívateľské meno.
Skôr predpokladám, že ste si vytvorili dve kontá...

Stále tu upozorňujem, aby ste si strážili vašu emailovú adresu vždy aktuálnu. Jednak sa nám vracajú emaily sledovaných tém, ktoré ste si nastavili a jednak vznikajú problémy s obnovením hesla. Prosím keby si to každý zvážil, lebo preregistrovávať a vybavovať agendu 60 tisíc užívateľov je nad naše možnosti. Vieme to zvládnuť len automatizovane, nie manuálne...

Napíšte mi cez kontaktný formulár vaše pôvodné údaje a nové. Zmením vám email.
tori
09.10.07,07:02
mrzí ma to, ale nenašla som kontaktný formulár.
tori
10.10.07,06:55
neviete mi poradiť kde nájdem ten kontaktný formulár???

Ďakujem za každú pomoc
Olice
10.10.07,07:16
neviete mi poradiť kde nájdem ten kontaktný formulár???

Ďakujem za každú pomoc
Skús cez ss
tori
10.10.07,07:28
rada by som, ale nepustí ma to ...

A Richard sa neozýva...
Olice
10.10.07,07:34
rada by som, ale nepustí ma to ...

A Richard sa neozýva...
Veď z tohto niku, čo píšeš teraz mu pošli tú správu, nepustí Ťa to ?
lenkak
10.10.07,07:36
marek15 ak má málo príspevkov, tak ju nepustí písať ss. Tuším je 10 príspevkov.
lenkak
10.10.07,07:37
Viktoria:
choď úplne dolu tejto stránky a nájdeš tam ikonu Kontakt. Tam si zadaj mail a do správy čo chceš.
tori
10.10.07,12:08
ďakujem lenkak ty vieš vždy poradtiť
:-)
Richard
11.10.07,14:38
takže aké poučenia nám z tohoto problému plynú?

1. majte vždy aktuálny email v nastaveniach
2. neregistrujte si dve kontá

:D :) :(
Stefan2005
11.10.07,15:13
Pretože problém opätovného prihlasovania aj mňa obťažuje, prešiel som vyššie uvedené príspevky. Na rozdiel od nich ja používam Firefox, po ukončení práce každy deň spustím CCleaner (vymaže úplne všetky cookies) a predsa ma to stále vyhadzuje. Predtým tomu tak nebolo. Alebo je to tým nový odkaz otváram vždy v novom paneli (aby som sa rýhlejšie vedel vrátiť k povodnému)? Je porada.sk optimalizovaná pre IE?
apo
11.10.07,18:28
Pretože problém opätovného prihlasovania aj mňa obťažuje, prešiel som vyššie uvedené príspevky. Na rozdiel od nich ja používam Firefox, po ukončení práce každy deň spustím CCleaner (vymaže úplne všetky cookies) a predsa ma to stále vyhadzuje. Predtým tomu tak nebolo. Alebo je to tým nový odkaz otváram vždy v novom paneli (aby som sa rýhlejšie vedel vrátiť k povodnému)? Je porada.sk optimalizovaná pre IE?

Používam Firefox.
Istý čas som sa musel opätovne prihlasovať, mal som problém aj s tým, že ak som písal príspevok čosi dlhšie nepodarilo sa mi ho odoslať a ak som si obsah nezapamätal CTRL+C musel som ho písať ešte raz.

Terajší stav odhadujem 6 mesiacov tieto problémy nemám, už sa nemusím stále prihlasovať a príspevok môžem nehať rozpracovaný, vybaviť aj dva telefonáty a dá sa pokračovať.

Ak toto zlepšenie nie je výsledkom práce správcu tejto stránky tak je to niekde medzi nebom a zemou, ale ja už nemám problémy.

apo