mivera
25.12.10,20:27
Prosím vedel by mi niekto poradiť, prečo mi nejde hrať hry on-line s joystikom? Cez ovládacie panely - herné zariadenia som skontrolovala a joystick funguje. Musím mať konkrétnu hru pre joystick alebo ..... Neviete mi dať link na free joystick hry??
iggy324
26.12.10,10:14
Online hry nie sú primárne určené na hranie cez joystick. Pri každej hre máš napísané ovádanie.
Pokiaľ máš na mysli normálnu hru na PC ktorú chceš hrať on-line, musíš ísť do nastavení hry, a zmeniť herné zariadenie z klávesnice na joystick.
misoft
26.12.10,12:16
mivera: Ako iggy324 naznačil: on-line hry priamo na sieti sú nastavené LEN na ovládanie pomocou kláves. Hra, ktorá je nainštalovaná na PC - hraná buď pre jedného hráča, alebo pre viacerých - tak má v menu spôsob nastavenia ovládania (okrem iného aj rozlíšenie obrazovky, nastavenie zvukov, nastavenie detailov a nastavenie spôsobu ovládania a herného zariadenia) - to všetko býva vo väčšine prípadov pod názvom Setting, alebo Configure. Preto je potrebné hľadať tam a tam si to nastaviť.
V Ovládacích paneloch si len zistil, že joystick je pripojený a funguje správne.