podnikatelka6
26.12.10,01:35
Ahojte..Chcela by som vas poprosit o vas nazor.Chcela by som zacat podnikat,otvorit si malu cerpaciu stanicu v obci kde byvam a na mieste kde uz raz bola cerpacia stanica..Mam predstavu fakt o malej maximalne s dvoja stojanmi.U nas v okoli cca 20km nie je ziadna cerpacia stanica a myslim si ze by to aj okolitým dedinam pomohlo.Benzinka by bola na hlavnom tahu..Myslite si ze by sa to uchytilo??..chcela by som si precitat nazor niekoho skusenejsieho.Za odpoved vopred dakujem
Zoltán Kovács
26.12.10,07:36
Najprv by som položil otázku sám sebe, že prečo predchádzajúci prevádzkovateľ zrušil čerpaciu stanicu? Ak to bolo výnosné, tak prečo? A druhá otázka by bola, či som schopný finančne zvládnuť takýto projekt.
pivko
26.12.10,07:56
Ahojte..Chcela by som vas poprosit o vas nazor.Chcela by som zacat podnikat,otvorit si malu cerpaciu stanicu v obci kde byvam a na mieste kde uz raz bola cerpacia stanica..Mam predstavu fakt o malej maximalne s dvoja stojanmi.U nas v okoli cca 20km nie je ziadna cerpacia stanica a myslim si ze by to aj okolitým dedinam pomohlo.Benzinka by bola na hlavnom tahu..Myslite si ze by sa to uchytilo??..chcela by som si precitat nazor niekoho skusenejsieho.Za odpoved vopred dakujem
Skromny odhad 300.000 EUR
MatoB
26.12.10,09:03
To je investicia tak za 200 000 € az stvrt miliona €. Totizto vybava pre skladovania obzvlast nebezpecnych latok nie je za 5 korun a dalej nehovorim o tom ze taka vybava musi mat kazdy mesiac certifikovanu udrzbu ktora taktiez nieje za 5 korun asi prave kvoli udrzbe (cistenie, skusanie presnosti pocitadiel, testy a podobne) tak casto benzinky krachuju totizto jedna udrzba len ako uvadzas stojanu (stojan chapem aj dalsiu nadrz a podobne) vychadza na 5000€ / mes. :)
podnikatelka6
26.12.10,15:30
Zoltán Kovács otazka prečo zrusil cerpaciu stanicu je ta ze prevadzkovatel bola shellka a ta beninka nesplnala nejake europske normy a nechcela uz do toho nic inevstovat tak to jednoducho zrusila a vobec nemyslela na to ze odtrhne 8 okolitych dedin od benzinky.A financna stranka?To si viem zariadit.Som si len proste chcela precitat nazor nejakeho skuseneho podnikatela.Dakujem za odpovede.
Zoltán Kovács
26.12.10,15:40
Zoltán Kovács otazka prečo zrusil cerpaciu stanicu je ta ze prevadzkovatel bola shellka a ta beninka nesplnala nejake europske normy a nechcela uz do toho nic inevstovat tak to jednoducho zrusila a vobec nemyslela na to ze odtrhne 8 okolitych dedin od benzinky.A financna stranka?To si viem zariadit.Som si len proste chcela precitat nazor nejakeho skuseneho podnikatela.Dakujem za odpovede.
No keď nesplňala EU normy, tak zrejme budeš musieť celé prebudovať. Inak klobúk dole ak vieš dať dokopy taký balík peňazí. ;)
podnikatelka6
26.12.10,16:13
prebudovat nie ale postavit nove tam uz nic asi 4 roky nie je.a ja to nechcem ako benzinku s predajnu s doplnkovym tovarom uplne nieco jednoduche...ked sa chce tak sa da vsetko spravit..len treba mat chut,odvahu a nieco okolo toho vediet...
ACCNT
26.12.10,19:12
raz som tu uz cital napad ohladom zalozenia benzinky. dotycneho vsetci odradovali, lebo trh maju podchyteny velky hraci.
MatoB
27.12.10,09:58
presne tak a vzhladom k tomu, ze prevadzka benzinok v sucastnej dobe pravidelnych lupezi je rizikova, by som sa do tohoto nepustal, inak mam dalsich pocitam 8 dovodov preco nie benzinka.
padro
27.12.10,11:16
asi to nebude az taky zly biznis, napr v Piestanoch su 3 vedla seba.... okrem toho su tam dalsie 3, takze celkovo 6, .. a teraz stavaju dalsiu novu na okraji smerom na dediny, ... a nemyslim ze to nemaju zratane.. ked stavali tie dalsie tak som si tiez myslel ze sa to neuzivy, ale asi sa im dari.
podnikatelka6
27.12.10,12:32
MatoB prosim ta mohol by si mi napisat tych 8 dovodov.dakujem.