Jarka 1
26.12.10,13:26
Prosím Vás, najskôr mojou nepozornosťou sa mi podarilo označiť príspevok za nevhodný. Označenie však malo byť užitočný. Môžem to nejako napraviť? Pomôžte mi v mojej hanbe. Ďakujem.:mee:
marjankaj
26.12.10,12:28
Klikni na to ešte raz. Ale máš na to asi 10 minút.

Ak je to staršie, tak sa ospravedlň komu si to dala. Alebo skús u Richarda.
Jarka 1
26.12.10,12:36
Ďakujem, bohužiaľ je to staré niekoľko dní. Zistila som to až dnes. Už som sa ospravedlnila. A ako to mám skúsiť u Richarda?
marjankaj
26.12.10,12:53
Ďakujem, bohužiaľ je to staré niekoľko dní. Zistila som to až dnes. Už som sa ospravedlnila. A ako to mám skúsiť u Richarda?

Napíš mu SS.
Richard to zaviedol, a on by to mal vedieť zmazať.
Takéto sa stáva aj iným. Často ani nezbadáš, že si tam klikla.
Podľa mňa táto novinka nebola veľmi šťastná. Možno by to chcelo potvrdenie, či to chceš naozaj odkliknúť:confused:
Xanti
26.12.10,12:55
Richard na také nezvykne reagovať. Takže ospravedlnenie musí stačiť, za nedopatrením daný negatívny bod.
marjankaj
26.12.10,14:02
Veď potom by ani iné nerobil.:eek: Veď čo, aj tak je to bodovanie o ničom. Pravidlá žiadne, alebo sa stále menia.:confused:
Xanti
26.12.10,14:43
Pravdu máš,
pravidllá žiadne, stále sa to mení a človek ani nestíha registrovať.
a_je_to
27.12.10,18:01
Ďakujem, bohužiaľ je to staré niekoľko dní. Zistila som to až dnes. Už som sa ospravedlnila. A ako to mám skúsiť u Richarda?

Aj mne sa to pred časom stalo, klikol som nechtiac pri rolovaní myšou v téme. Ale skúsil som kliknúť v tom istom príspevku na užitočné. Predstav si, nevhodné to zrušilo a užitočnému dalo bod. Detaily už nepamätám, iba výsledný efekt. Vyskúšaj ....
Jarka 1
28.12.10,18:43
Vysledok skusky ukazal, ze uplynul cas, pocas ktoreho mozem menit hodnotenie. Takze nic, ale aj tak dik.