vienesaa
27.12.10,10:39
Zdravim Vas poradaci,chcela by som Vas poprosit o radu. V januári zacinam pracovat ako predajkyňa automobilov v istej nemenovanej predajni,nikdy predtým som nic take nerobila,chcela by som Vas poprosit o nejake info co je dolezite vediet,budu ma zaskolovat o autacha podobne,len mna skor zaujimaju take formality predajca - zakaznik...aspon trosku ak niekto ma nejake skusenosti ako to chodi .Budem Vam vdacna za akukolvek odpoved.dakujem
220870
27.12.10,09:41
Ťažko radiť.Sto firiem sto systémov a tisíc odlyšných postupov a požiadaviek.Ak ste pekná mladá kočka tak od vás budú skôr chcieť aby ste skôr dotvárali imidž pri autách ,ako ovládali ich prednosti a mali technické a obchodné zručnosti.Pekné auto skôr predá sympatická slečna ako stárý škaredý chlap.
fcela
27.12.10,11:54
Ideálna je kombinácia oboch predností, sympatická a odborne zdatná, vždy dobre naladená, vedieť vybaviť zákazníka k spokojnosti, aj keď mu vždy nemôžete dať ihneď to, čo potrebuje. Mal by sa s vami cítiť dobre, že ste plne k dispozícii pre jeho požiadavky, vytvoriť priateľské, skoro až rodinné prostredie. Je to veľmi náročné, ale časom sama zistíte, že aj úspešné. No a s touto problematikou sa oragizujú aj rôzne školenia, určite sa budú aj v rámci vášho zamestnania, ale v praxi to funguje trochu inak. Prajem vám veľa veľa trpezlivosti a iba spokojných zákaníkov.
vienesaa
27.12.10,12:00
velmi pekne vam obom dakujem za odpoved,verim ze to nejako zvladnem a rychlo sa naucim aj co to o autach :) .Je to premna uplne nove tak som zvedava ako sa to bude vyvijat ked sa tam posadim..