Budha
27.12.10,13:57
Dobry den,

mam jednoosobovu SRO pisanu na mna, ktora je od vzniku neaktivna, uctovnictvo, D.priznania, ucet v banke, vsetko bez pohybov, v poriadku.
Tato fy, je 50% vlastnikom dalsej rovnako neaktivnej fy, s rovnokou prazdnou historiou.

Obe fy zalozene v r.2008

Potrebujem ich predat. Mozte mi prosim poradit ake su moznosti, je mi ich luto rusit/likvidovat.

Dakujem
dragan.michal
27.12.10,13:17
jedine si dať inzerát (napríklad aj tu na porade v sekcii inzercia). Alebo cih ponúknuť firmám, ktoré odkupujú s.r.o.

Aj keď, neviem či sa Ti ich podarí predať za nejakú rozumnú sumu penazi, kedze boli neaktivne (t. bez obratov). Nakolko väčšinou sa firmy kupuju prave kvoli obratu (lahsie ziskanie uveru).

Zalozenie novej uz nestoji vela a je to bez rizika nejakych zaväzkov ako v pripade kupy uz zalozenej s.r.o.

Ja som naposledy ziskal jednu podobnu s.r.o. len za poplatok za zmeny v OR SR.
Budha
29.12.10,08:15
dakujem
rastik000
30.12.10,15:39
Dobrý deň,

Poslal som Vám SS ale nie som si istý či Vám aj naozaj príde.
Napíšte mi prosím odkiaľ ste, názvy + aké sú predmety činnosti danej spoločnosti a určite sa dohodneme.

S pozdravom
cayane
04.01.11,06:59
Dobrý deň, aj ja sa snažím predať s.r.o. založenú začitkom roka 2008 nevykonávala žiadnu činnosť sú tam iba vklady na účet na poplatky, nemá žiaden majetok ani záväzky, má dvoch konateľov a jedného spoločníka. Ak by mal niekto záujem na cene sa dohodneme.