majky2539
27.12.10,19:02
zdravym.. mohol by mi niekto poradit ?
vytiahol som z Pc(zakladne dosky či matičnej ale jak sa to vola )vytiahol som s tamat kablik cez ktore mam napojene 2usb a vystup na sluchadla(na prednej strane PC) a potom ked som chcel ten kablik zapchat naspet tak som zabudol z kadial som ho vytiahol ale viem skade pribležne ..len problem je že su tam 3 take zasuvky pre ten taky kolikovy system .. a neviem do ktoreho to mam zapchat .. na jednom piše USB 1.potom USB 2 a na tretiom neviem čo .. a potreboval by som vediet že do ktoreho to vopchat lebo mi tie USB vstupi nechcu ust ked do nich vopcham USB.čko
mimotemy dufam že to niekto pochopil mimotemy

:eek:diky za odpoved
Vlado40
27.12.10,18:15
Čo sa týka USB je to jedno či do USB1 alebo USB2 ,ak je to jeden konektor kde sú tie kábliky spolu.
jojom
27.12.10,18:16
zlatá stredná cesta skús USB2. Ale daj pozor či to ide aj naopak. Radšej by som pozrel do manuálu ( knižočky ) k základnej doske ak máš. Ak nie, tak pozri na nete manuál.
Fero11
27.12.10,18:27
No na tom tretiom co nevies co je, tak je tam asi napisane, ze front panel a to je ten co mas v predu na PC (2*USB a sluchadla a mikrofon)
Prip. to mas v manuali k doske, ze co sa kde strka :)
majky2539
27.12.10,19:48
no že ma to skor nenapadlo pozriet do manualu :eek: diky Vam chlapci :)
Fero11
28.12.10,07:06
No na tom tretiom co nevies co je, tak je tam asi napisane, ze front panel a to je ten co mas v predu na PC (2*USB a sluchadla a mikrofon)
Prip. to mas v manuali k doske, ze co sa kde strka :)
tak sorry ten front panel je na indikaciu hdd, vypinac, restart
majky2539
28.12.10,10:27
ale na tom tretom su len 3take koliky .. to do tamtoho to mam vopchat ?
Fero11
28.12.10,11:08
lepsie bude, ked napises typ dosky
majky2539
28.12.10,16:14
typ dosky .. dufam že to je toto :
model:GA-G31M-S2L .... GIGABYTE S-series Motherboards

a kupil si wifi router a nastal prblem :D v PC mam len jeden LAN port na sietovy kabel . a ked chcem zapojit wifi router tak nemam kde ..da sa kupit nejak arozdvojka ale niečo take aby som ma 2 zasuvky LAN port?
diky za odpoved
Vlado40
28.12.10,16:25
Sieťový kábel ,ktorý je teraz v PC ide do routra a z routra do PC cez kábel alebo wifi.Samozrejme ak do PC cez wifi musí byť v Pc wifi karta,tá je výbavou skoro každého notebooku.

http://www.atcomp.sk/downloads/skmanualy/navod%20router_switch_AP.pdf
Fero11
28.12.10,17:24
typ dosky .. dufam že to je toto :
model:GA-G31M-S2L .... GIGABYTE S-series Motherboards

a kupil si wifi router a nastal prblem :D v PC mam len jeden LAN port na sietovy kabel . a ked chcem zapojit wifi router tak nemam kde ..da sa kupit nejak arozdvojka ale niečo take aby som ma 2 zasuvky LAN port?
diky za odpoved
Takze specifikaciu dosky mas tu http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2693&dl=#ov manual mozes stiahnut priamo z toho linku http://download.gigabyte.eu/FileList/Manual/motherboard_manual_ga-g31m-s2l(s2c)_e.pdf a na strane 8 mas co mas kde zapojit
------
S tym wifi routerom neviem co zamyslas, naco chces 2x LAN porty ??