aduliatko
28.12.10,09:04
Mate niekto predstavu, ako by ziskat udaje o navstevnosti jednotlivych ulic v centre Bratislavy? Stretli ste sa s nejakou oficialnou statistikou navstevnosti? Rozmyslame prestahovat obchod z Obchodnej ulice ale nie sme si isti kam by bolo vyhodnejsie. Velke nakupne centra zatial ani neposlali ponuku ake maju ceny a podmienky. Preto rozmyslame zostat v centre ale otazka je, ci zostat kde sme alebo sa presunut.Dakujem za Vase skusenosti :)
zk24
28.12.10,08:10
Obchodna ulica velmi upada a nahradzaju ju obchodne centra. Ci sa nejaky obchod uchyti niekde inde v centre, to pochybujem, v podstate okrem toho ake su krcmy v centre, netusim ake su tam obchody... ani ci vlastne este su nejake. Registrujem nejake knihkupectvo a potom same kaviarne a krcmy...

Aky mas obchod?

ak je to oblecenie, tak podla mna obchodne centrum. a najviac sa mi paci AVION :D
pepsikova
28.12.10,08:12
...myslím, že nezáleží na tom, aké podmienky majú veľké centrá, to si zistíš aj osobne, návštevou v nich, prejdeš po obchodoch a vidíš návštevnosť...v tvojom prípade ide o to, ako sa dokážeš predať- čo ponúkaš, aké máš ceny,akú ústretovosť voči zákazníkom a akú si urobíš reklamu..nepíšeš, čo predávaš...lebo drahých obchodov ( s textilom, napr.,) je na obchodnej veru dosť- len ceny sú vysoké a za dosť nekvalitný tovar...
evina
28.12.10,08:20
Podľa mňa je momentálne najnavštevovanejší AUPARK
zk24
28.12.10,08:24
Neviem teda ake je najomne na obchodnej, ale aupark pred cca 3 rokmi za malu predajnu na oblecenie pytal 250,000 skk mesacne.

A do auparku nie je sanca sa dostat, pre nejakeho sukromneho podnikatela urcite nie. Jedine ze by sme hovorili o McDonald prevadzke :D
evina
28.12.10,08:32
Neviem teda ake je najomne na obchodnej, ale aupark pred cca 3 rokmi za malu predajnu na oblecenie pytal 250,000 skk mesacne.

A do auparku nie je sanca sa dostat, pre nejakeho sukromneho podnikatela urcite nie. Jedine ze by sme hovorili o McDonald prevadzke :D

ja som len vychádzala z otázky v téme....kde je najväčšia.... nuž tam ....:rolleyes:
zk24
28.12.10,08:35
Ved ja som nijakym sposobom nereagovala na tvoj prispevok ;) Neviem kde je aka navstevnost, len uvazujem, ze ci je sanca sa do obchodneho centra vobec dostat. lebo je priam nemozne si myslim.
evina
28.12.10,09:13
Ved ja som nijakym sposobom nereagovala na tvoj prispevok ;) Neviem kde je aka navstevnost, len uvazujem, ze ci je sanca sa do obchodneho centra vobec dostat. lebo je priam nemozne si myslim.

Když sou many....
aduliatko
28.12.10,15:11
Jedna sa o cestovku, cize ziadne oblecenie, krcma ani drahy butik.
aduliatko
28.12.10,15:13
Co sa tyka obchodnych centier, urcite sa mi cenu ziskat podari, ci nam budu vediet dat zaujimavu ponuku to sa ukaze. Mne teraz prave islo o mestske centrum BA, myslite si, ze su niektore ulice TOP navstevovane, pripadne navstevovanejsie ako Obchodna? Rozmyslala som o Panskej, Michalskej, Venturskej a podobne.
Dantess
28.12.10,15:26
Co sa tyka obchodnych centier, urcite sa mi cenu ziskat podari, ci nam budu vediet dat zaujimavu ponuku to sa ukaze. Mne teraz prave islo o mestske centrum BA, myslite si, ze su niektore ulice TOP navstevovane, pripadne navstevovanejsie ako Obchodna? Rozmyslala som o Panskej, Michalskej, Venturskej a podobne.
Mne osobne sa zdá obchodná dosť navštevovaná. Máme tam tiež prevádzku a vždy sa musíme prebíjať do nej medzi ľudmi. Neviem, či nájdeš lepšiu ulicu v centre BA, ale michalská to určite nebude... Na obchodnej chodia aj električky, čo tiež spraví veľa
lujza.j
28.12.10,16:08
Neviem teda ake je najomne na obchodnej, ale aupark pred cca 3 rokmi za malu predajnu na oblecenie pytal 250,000 skk mesacne.

A do auparku nie je sanca sa dostat, pre nejakeho sukromneho podnikatela urcite nie. Jedine ze by sme hovorili o McDonald prevadzke :D

teraz kaviareň 30 000eu mesačne:eek: