katika690
28.12.10,12:33
caute, chcela som sa opýtať, či je možné u spoločnosti Ryanair previesť so sebou toaletnú vodu ... objemom vyhovuje podmienkam, no zaujima ma ci je vobec mozne preniest takuto horlavu latku..diky
Stanislav 1975
28.12.10,11:44
caute, chcela som sa opýtať, či je možné u spoločnosti Ryanair previesť so sebou toaletnú vodu ... objemom vyhovuje podmienkam, no zaujima ma ci je vobec mozne preniest takuto horlavu latku..diky

Určite NIE...

Ja som si niesol vodu po holení a keďže som sa z nej odmietol napiť:D,tak skončila v tom kýbli pri odbavovacom boxe...:mad::)
arizona
28.12.10,12:12
V kufri mozes aj liter :D
V prir. batozine do 100ml-mozu ziadata ukazat

Nedavno som letela,v kufri som mala vonavku,kozmetiku,aj liter domaceho ;)
...bez problemov
olybaba
28.12.10,12:45
Batozina Ryanair

Zapisana batozina - Checked baggage
- vo "velkej" batozine ktora ide do podpalubia sa mozu prevazat rozne veci rozneho mnozstva a objemu, ale tuto batozinu pri nizkonakladovych spolocnostiach si treba priplatit
- celkova hmotnost nesmie presiahnut 15 kg

Prirucná batozina - Cabin baggage
- kazdy pasazier ma povoleny jeden kus prirucnej batoziny zdarma; tasky, notebook, fotoaparát a dalsie veci musia byt ulozené v tejto prirucnej batozine; batozina musi splnat maximalne rozmery 55cm x 40cm x 20cm a vaha nesmie prekrocit 10 kg
- tekutiny, gely, peny, parfemy, spreje a pod. musia byt v samostatnych nadobkach ktorych objem je maximalne 100 ml; tieto nadobky musia byť v priehladnom uzatvaratelnom plastikovom vrecku (vacsinou sacky maju na letisku, doporucujem ukazat ich pri bezpecnostnej kontrole)