modemova
29.12.10,08:51
Ahojte,
nemate nahodou niekto tento modem?Lebo som davala don micro SD a vobec mi to neberie.V kompe mi potom napise,ze vloze do G disk.Kde robim chybu?
duves
29.12.10,08:12
Ahojte,
nemate nahodou niekto tento modem?Lebo som davala don micro SD a vobec mi to neberie.V kompe mi potom napise,ze vloze do G disk.Kde robim chybu?
A na čo potrebuje modem pamäťovú kartu?

Podla tohoto: http://www.ectrade.com/Auction/FreeSample/2022116201/wireless_modem_huawei_E128E_modem.html
to mas USB vstup/vystup a predpokladam, že to služi na prepojenie s PC. Kedysi som mal pripojenie na internet cez EDGE modem a modem som mal v USB cez kabel.
Chobot
29.12.10,08:21
Ahojte,
nemate nahodou niekto tento modem?Lebo som davala don micro SD a vobec mi to neberie.V kompe mi potom napise,ze vloze do G disk.Kde robim chybu?

Vkladáš microSD správne? Vyskúšaj iný USB slot.
Vlado40
29.12.10,09:28
Ale veď do modemu môže ísť iba sim karta operatóra nie micro SD pamäťová karta.
Chobot
29.12.10,09:38
Ale veď do modemu môže ísť iba sim karta operatóra nie micro SD pamäťová karta.

Pozeral som ten modem a do neho ide SIM karta, ale je možné do neho dať aj pamäťovú kartu micro SD do kapacity 32 GB - pozri sem:

http://www.comparecellular.com/images/phones/userguide1872.pdf

Tá pamäťovka slúži ako veľkokapacitné úložisko, či USB kľúč (aby užívateľ nemusel nosiť modem aj USB kľúč, aby to mal všetko v jednom). Modem funguje aj bez pamäťovej karty. Karta je len doplnková funkcia.
Vlado40
29.12.10,09:44
Karta micro SD môže byť aj micro SDHC a to môže byť problém ,neviem či to podporuje ten modem.
Chobot
29.12.10,10:08
Karta micro SD môže byť aj micro SDHC a to môže byť problém ,neviem či to podporuje ten modem.

Ten modem podporuje karty do kapacity 32 GB a to sú SDHC. SD karty sa vyrábali do kapacity 2 GB (výnimočne 4 GB).
modemova
29.12.10,15:33
no myslim,ze ju normalne vkladam..ale moze byt chyba aj v pamatovke?..lebo ked som ju mala v mobile a pripojila som ku kompu,tak mi zas vyskakovalo,ze vlozte disk G...hm?:)...inak diky vsetkym