janullika
31.12.10,10:46
Chcem sa spytat, mam narok na podporu nezamestnanosti ked mam odpracovane zhruba 7 rokov, potom som bola 3 roky na materskej, a teraz som pracovala 6 mesiacov ale mi nepredlzili zmuvu. Citala som vsetko mozne a pohopila som z toho ze asi nie.
rodina1
31.12.10,09:51
Chcem sa spytat, mam narok na podporu nezamestnanosti ked mam odpracovane zhruba 7 rokov, potom som bola 3 roky na materskej, a teraz som pracovala 6 mesiacov ale mi nepredlzili zmuvu. Citala som vsetko mozne a pohopila som z toho ze asi nie.
Ide o to, či tvoj PP bol ukončený po nástupe z RD do zamestnania.
Ak tvoj PP bol ukončený počas čerpania RD a ty si počas RD už nebola v PP, tak podľa mňa nemáš nárok na podporu v nezamestnanosti.
Ak si po skončení RD nastúpila k pôvodnému zamestnávateľovi a tvoj PP bol ukončený po nástupe z RD a ty si sa následne zamestnala u iného zamestnávateľa, kde si, ako píšeš, odpracovala 6 mesiacov, tak by si mala mať nárok na podporu v nezamestnanosti.
janullika
31.12.10,10:00
Ked som nastupovala na matersku tak mi prave koncila aj pracovna zmulva, po materskej som teda nastupila do novej prace kde mi dali zmluvu len na pol roka a dalej mi ju nepredlzili
veronikasad
31.12.10,10:09
Ked som nastupovala na matersku tak mi prave koncila aj pracovna zmulva, po materskej som teda nastupila do novej prace kde mi dali zmluvu len na pol roka a dalej mi ju nepredlzili
pokial tvoj pracovný pomer počas rodičovskej dovolenky netrval a neplatila si si poistenie v nezamestnanosti ako dobrovolne poistená osoba, nesplňaš podmienky pre nárok na dávku v nezamestnanosti. Na UP ťa zaevidujú bez nároku na dávku.
janullika
31.12.10,10:17
A aka je vlastne vyska toho poistenia v nezamestnanosti? Takze nedostanem uplne nic. To je sila. Tento stat stoji za .....
veronikasad
31.12.10,10:20
A aka je vlastne vyska toho poistenia v nezamestnanosti? Takze nedostanem uplne nic. To je sila. Tento stat stoji za .....
Poistenie v nezamestnanosti sa nedá doplatiť spätne. Je 2 % z tebou určeného vymer.základu, v roku 2010 bola minimálna cca 6,40€ mesačne.

Zbytočne nadávaš na štát, poistenec sa musí sám zaujímať o svoje nároky ...

Ak splňaš podmienky príjmu (posudzuje sa spoločný príjem rodiny), môžeš požiadať na UPSVaR o dávku v hmotnej núdzi, príp. príspevok na bývanie.
veronikasad
31.12.10,10:27
Ešte doplním, ak dieťa nemá ešte 5 rokov, neprihlasuj sa na Úrade práce ako uchádzač o zamestnanie, ale v zdravotnej a sociálnej poisťovni ako osoba starajúca sa o dieťa do 5 rokov veku. Štát bude platiť za teba zdravotné aj dôchodkové poistenie.

Za uchádzačov o zamestnanie štát dôchodkové poistenie neplatí.
janullika
31.12.10,10:32
To je sice pravda ze neznalost zakonov nikoho neospravedlnuje, ale keby ma aspon na to upozornili na socialke ze mam takuto moznost ta by som radsej platila. Nikdo v mojom okoli o tom tiez nevedeli, ale co uz. Dufam ze najdem aspon rychlo pracu. Diky
janullika
31.12.10,10:35
Dakujem, mala 3,5 roka tak si to pojdem vybavit
veronikasad
31.12.10,10:39
To je sice pravda ze neznalost zakonov nikoho neospravedlnuje, ale keby ma aspon na to upozornili na socialke ze mam takuto moznost ta by som radsej platila. Nikdo v mojom okoli o tom tiez nevedeli, ale co uz. Dufam ze najdem aspon rychlo pracu. Diky
Ak by si nebola skončila prac.pomer pred nástupom na rod.príspevok, poistenie v nezamestnanosti počas RD trvá a vznikol by ti nárok na dávku v nezamestnanosti.
veronikasad
31.12.10,10:41
Dakujem, mala 3,5 roka tak si to pojdem vybavit
Na Poistenie v nezamestnanosti sa môžeš prihlásiť aj teraz. V prípade, že sa ti nepodarí nájsť zamestnanie sa ti v budúcnosti môže zísť. Potrebuješ 2 roky PvN v posledných 3 rokoch.

Prihlasuješ sa v sociálnej poisťovni na registračnom liste fyzickej osoby.
janullika
31.12.10,10:47
Ja som mala smolu ze som mala prac. zmluvu na dobu urcitu do 30.04.2007 a na matersku som nastupila 14.04.2007, takze som mnou samozrejme uz nepredlzili zmluvu. Tak som bola rada ze po materskej som nasla pracu zial nie na dlho.
veronikasad
31.12.10,10:49
Ja som mala smolu ze som mala prac. zmluvu na dobu urcitu do 30.04.2007 a na matersku som nastupila 14.04.2007, takze som mnou samozrejme uz nepredlzili zmluvu. Tak som bola rada ze po materskej som nasla pracu zial nie na dlho.
To je naozaj smola ... "iniciatívu" pracovníčiek úradu práce, že ťa upozornia na nejaké nároky navyše nečakaj.
janullika
31.12.10,10:54
Na to som uz prisla. Dakujem za rady. Stastny a vesely novy rok. Pa
mata334
06.01.11,13:23
Dobry den, mam podobny problem, tiez nemam narok na podporu, bola som tede na SP aby mi platili teda aspon dochodkove poistenie kedze mam syna ktori ma 4 roky, este mam ist aj na ZP? A inde sa uz nemusim hlasit? Ked sa zamestnam musim sa ist odhlasit? Lebo som z toho jelen a na urade je strasna ochota odpovedat na moje otazky. Dakujem pekne za rady
veronikasad
06.01.11,13:27
Dobry den, mam podobny problem, tiez nemam narok na podporu, bola som tede na SP aby mi platili teda aspon dochodkove poistenie kedze mam syna ktori ma 4 roky, este mam ist aj na ZP? A inde sa uz nemusim hlasit? Ked sa zamestnam musim sa ist odhlasit? Lebo som z toho jelen a na urade je strasna ochota odpovedat na moje otazky. Dakujem pekne za rady
Treba sa nahlásiť ako osoba starajúca sa o dieťa aj v zdr. poisťovni (s kopiou rodného listu dieťaťa).

Ak sa zamestnáš - treba sa odhlásiť.
toria
07.01.11,10:47
Prosím o radu aj ja. Máme akurát na firme finančný problém a preto sme sa rozhodli prepustiť zamestnanca z HPP, keďže mňa to veľmi trápi zisťujem či bude mať nárok na podporu v nezamestnanosti. HPP u nás bol od 26.05.2008, predtým bola na rodičovskej a materskej dovolenke u predchadzajúceho zamestnávateľa s ktorým ukončila pracovný pomer k 20.05.2008. U tohto zamestnávateľa pracovala 2 roky pred nástupom na MD. Moja otázka teda znie : Má nárok na podporu v nezamestnanosti a ak áno v akej výške.

ďakujem pekne, nerada robím takéto kroky, ale žiaľ boli sme donútení.

A ešte jedno teraz si zamestnanec môže vybrať či chce odstupné, alebo dvojmesačnú výpovednú lehotu??? To znamená, že keď jej dám výpoveď k 31.1.2010 môže ju skončiť týmto dňom s odstupným, alebo skončí 31.03.2010 s výpovednou lehotou. Je to tak???
jana32
13.01.11,11:44
Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť, ide o dcéru našej zamestnakyne. Vo firme pracovala 2 roky, z toho ale jeden rok bol celý na PN. Dostane v takom prípade podporu v nezamestnanosti? Ďakujem
veronikasad
13.01.11,11:47
Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť, ide o dcéru našej zamestnakyne. Vo firme pracovala 2 roky, z toho ale jeden rok bol celý na PN. Dostane v takom prípade podporu v nezamestnanosti? Ďakujem
Kedy naposledy poberala dávku v nezamestnanosti ? Má splnenú podmienku 730 dní poistenia v nezamestnanosti v posledných 3 rokoch ?

Počas PN-ky bola poistená v nezamestnanosti, toto obdobie je vylučitelná doba pre výpočet vymeriavacieho základu na dávku v nezamestnanosti.
Andyke
13.01.11,11:48
Áno - má nárok na dávku v nezamestnanosti .
ivka70
13.01.11,11:57
Prosím o radu aj ja. Máme akurát na firme finančný problém a preto sme sa rozhodli prepustiť zamestnanca z HPP, keďže mňa to veľmi trápi zisťujem či bude mať nárok na podporu v nezamestnanosti. HPP u nás bol od 26.05.2008, predtým bola na rodičovskej a materskej dovolenke u predchadzajúceho zamestnávateľa s ktorým ukončila pracovný pomer k 20.05.2008. U tohto zamestnávateľa pracovala 2 roky pred nástupom na MD. Moja otázka teda znie : Má nárok na podporu v nezamestnanosti a ak áno v akej výške.

Ano, na podporu ma narok v dlzke 6 mesiacov.
Vyska sa vypocita ako 50% z vymeriavacich zakladov za posl. 2 roky.

ďakujem pekne, nerada robím takéto kroky, ale žiaľ boli sme donútení.

A ešte jedno teraz si zamestnanec môže vybrať či chce odstupné, alebo dvojmesačnú výpovednú lehotu??? To znamená, že keď jej dám výpoveď k 31.1.2010 môže ju skončiť týmto dňom s odstupným, alebo skončí 31.03.2010 s výpovednou lehotou. Je to tak???

Aktualne pri vypovedi z organizacnych dovodov ma zamestnanec narok aj na vypovednu dobu aj na odstupne.
Ak s nim chces ukoncit PP k 31.1.2011, musis sa s nim dohodnut na ukonceni PP (on nemusi suhlasit) z organizacnych dovodov a definovat odstupne, ktore mu bude vyplatene (moze byt vyssie, napr. 4-5 mesance aj s kompenzaciouza vypovednu dobu)



v texte
janaGT
13.01.11,12:07
Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť, ide o dcéru našej zamestnakyne. Vo firme pracovala 2 roky, z toho ale jeden rok bol celý na PN. Dostane v takom prípade podporu v nezamestnanosti? Ďakujem

nárok na podporu vzniká, PN sa do obdobia započítava avšak pri výpočte výšky podpory sa považuje za vylučiteľnú dobu
jana32
13.01.11,12:09
Kedy naposledy poberala dávku v nezamestnanosti ? Má splnenú podmienku 730 dní poistenia v nezamestnanosti v posledných 3 rokoch ?

Počas PN-ky bola poistená v nezamestnanosti, toto obdobie je vylučitelná doba pre výpočet vymeriavacieho základu na dávku v nezamestnanosti.

Počas PN nebola dobrovoľne poistená, takže podmienku 730 dní nespĺňa
veronikasad
13.01.11,12:10
Počas PN nebola dobrovoľne poistená, takže podmienku 730 dní nespĺňa
počas PN-ky nemusí byť dobrovolne poistená. Poberala dávku pred vznikom prac.pomeru u Vás ?