margaretik
01.01.11,18:29
Predplatila som si časopis "Moderná žena" na rok 2010 ako darček k Vianociam pre starú mamu. Peniaze za všetky čísla som uhradila prevodom. Malo prísť 12 čísel, prišlo len 5. Internetová stránka nefunguje a telefónne čísla, ktoré majú uvedené v časopise nik nedvíha. Prosím poraďte mi čo mám teraz robiť. Nemám ani časopis ani peniaze. Je už nový rok a preto ani nedúfam že ostatné čísla časopisu dôjdu. Tak by som rada späť aspoň peniaze /teraz už eurá/ za tie čísla časopisov, ktoré mi nedošli. Kde by som sa dozvedela čo sa vlastne deje, prečo sa nedá nadviazať žiadna komunikácia? Ďakujem
fulmaja
01.01.11,17:59
Skús sa informovať na : marketing@metromedia.sk
zdenka131
01.01.11,18:08
Alebo aj tu:
Metro Media, s.r.o.
Račianska 66, 831 02 Bratislava
Telefón:
02 / 492 074 13
E-mail:
hotakova@modernazena.sk
margaretik
04.01.11,11:50
Ďakujem skúšala som volať už skôr na uvedené čísla v časopise, vtedy telefón zvonil no nik nedvíhal. Teraz keď som volala znova už sú neexistujúce čísla. Skúsim teda napísať na e-mail, alebo poštou doporučeným listom. Tak uvidíme. Ešte raz ďakujem
rainee
25.01.11,13:16
co sim si vsimla tak tento casopis myslim od leta 2010 uz nevydavaju a ich webstranka tiez zanikla ku koncu roka. dufam ze sa aspon dopracujete po vratenie penazi za nezaslane cisla casopisu....
margaretik
29.01.11,05:17
O vrátenie sumy som písala na adresu redakcie, ďalej na adresu objednávok a predplatného, poslala e-mail na horeuvedené e-mailové adresy, ale aj ďalšie iné e-mailové adresy uvedené v tiráži časopisu. Žiaľ obidva doporučené listy sa mi vrátili späť: adresát neznámy! Tak neviem čo robiť. Ako sa dopracovať k nejakej osobe, ktorá mi povie ako to mienia riešiť. Takých predplatiteľov ako som ja je určite mnoho.
pavol54
29.01.11,05:42
O vrátenie sumy som písala na adresu redakcie, ďalej na adresu objednávok a predplatného, poslala e-mail na horeuvedené e-mailové adresy, ale aj ďalšie iné e-mailové adresy uvedené v tiráži časopisu. Žiaľ obidva doporučené listy sa mi vrátili späť: adresát neznámy! Tak neviem čo robiť. Ako sa dopracovať k nejakej osobe, ktorá mi povie ako to mienia riešiť. Takých predplatiteľov ako som ja je určite mnoho.
škoda ešte vyhodených peňazí na poštovné, mohla si ich zrovna hodiť do kasičky pred obchodom na nejakú nadáciu
rainee
29.01.11,06:44
na webstranke metromedie najdete vsetky (aktualne?) kontakty. pripadne si skuste zavolat na informacie, tam musia mat viac tel. cisel na firmu.
a samozrejme pozrite na obchodnom registri ci este vobec tato firma existuje.
tiez skuste popozerat riesenie na webstranke staznosti sme, tam je x takych pripadov a riesi to aj redakcia casopisu Sme :)
katkafn
05.03.11,16:37
dobry den,
velmi by ma zaujimalo ci ste vyriesili problem s predplatnym. Ja som si tiez casopis predplatila, odoberala som ho niekolko rokov. Je to velme neseriozne ze redakcia nic nikomu neoznamila a jednoducho sa zatajili a casopis zanikol.
Verim ze vydavaju este nejaky iny casopis a mohli by nam ho poskytnut ako kompenzaciu...?
margaretik
05.03.11,19:17
nie, bohužiaľ "hrajú mŕtveho chrobáka" dva doporučené listy sa mi vrátili späť, na e-mail nereaguje nik - skrátka som na mŕtvom bode ... to aby nám poskytli iný časopis na kompenzáciu pravdu poviem vôbec tomu neverím. No v obchodnom registri normálne existujú ...
jelalim
05.03.11,19:34
nie, bohužiaľ "hrajú mŕtveho chrobáka" dva doporučené listy sa mi vrátili späť, na e-mail nereaguje nik - skrátka som na mŕtvom bode ... to aby nám poskytli iný časopis na kompenzáciu pravdu poviem vôbec tomu neverím. No v obchodnom registri normálne existujú ...


Tie doporučené listy ste posielali na adresu, ktorú majú v Obch. registri?
katkafn
05.03.11,20:59
napisala som na www staznosti sk - treba to zmedializovat :cool:
Twoflower
06.03.11,06:20
Skus este podat podnet na Obchodnu komisiu (ci ako sa to presne vola).