crimses
02.01.11,18:24
ahojte chcel by som sa spytat ako dokladne vycistit disk c: aby som tam nemal rozne somariny vdaka .
buchač
02.01.11,17:29
ahojte chcel by som sa spytat ako dokladne vycistit disk c: aby som tam nemal rozne somariny vdaka .

...označ všetko ...možeš aj cez Total Commander...a potom už len DELETE stačí ..

Dôkladnosť nadovšetko ...:D:D:D:D:D

P.S.:
Somariny sú aj hry , nepotrebné fotky , videá ....;)
rodina1
02.01.11,17:31
ahojte chcel by som sa spytat ako dokladne vycistit disk c: aby som tam nemal rozne somariny vdaka .
Možno sa mi viacerí vysmejú, ale ja používam: Tento počítač, "C", pravé tlačítko myši, Vlastnosti a dať vyčistiť. Potom zafajknem všetky veci, ktoré chcem odstrániť a hotovo. Po vyčistení, raz za mesiac dávam "defragmentácia disku".
crimses
02.01.11,17:32
tak sa poser naco sem pises dmnt
Fero11
02.01.11,17:40
No az taky vulgarny by som nebol!!!
co si predstavujes pod dokladnym vycistenim c:\ ??
jojom
02.01.11,17:54
tak sa poser naco sem pises dmnt

Nadávky Ti už idú, tak teraz skús používať google, alebo zadávaj otázky presnejšie. Ved Ti poradil celkom dobre.


co si predstavujes pod dokladnym vycistenim c:\ ??
žeby format c: ?
buchač
02.01.11,17:59
tak sa poser naco sem pises dmnt


No az taky vulgarny by som nebol!!!
co si predstavujes pod dokladnym vycistenim c:\ ??
Feri ....to je jeho podpis predsa ...

Veď nepochopil , čo som mu ja napísal , tak Ty si po lopate dal ;)...ale jemu by sa asi aj s lopatou zišlo ...po hlave ...;)
rodina1
02.01.11,18:02
... chlapci, ja si aj tak myslím, že tá jeho "odpoveď" bola adresovaná mne ...
... ale, nech sa p ... on :)
marjankaj
02.01.11,18:12
Asi mu spadol do latríny.:D
alla66
02.01.11,18:41
ahojte chcel by som sa spytat ako dokladne vycistit disk c: aby som tam nemal rozne somariny vdaka .

CCleaner je program pre odstránenie nepotrebných súborov z pevného discu. Aplikácia pre spustenie napríklad vysype kôš, vymaže históriu a cookies súbory z MSIE, zmaže históriu naposledy otvorených a spustených súborov, vymaže aj ďalšie nepotrebné a nepoužívané systémové súbory a výsledkom je optimalizácia Vášho systému.
http://www.softmania.sk/Ccleaner.html

Malwarebytes Anti-Malware je vysokovýkonný program na rýchlu detekciu a odstraňovanie škodlivého softvéru. Poradí si s najdokonalejším malware a spyware. Malwarebytes Anti-Malware zachytí aj taký škodlivý softvér s ktorým majú ostatné antivírusové programy problém.

http://www.softmania.sk/Malwarebytes-Anti-Malware.html
Zoltán Kovács
02.01.11,18:42
Tiež používam CCleaner.....
crimses
02.01.11,18:47
vdaka a sory za tie vulgarizmy som ta nepochoil