fortun21
03.01.11,12:04
Mám 8GB usb kluc, avsak z neznamych pricin mi zacal haprovat, najprv ked som ho vlozil tak pytal formatovanie, po kazdom vlozeny do pc som ho musel formatovat, tym padom bolo usb nefukncne, avsak najnovsie, ked vlozim usb do PC tak mo ho system nacita ale ked kliknem v adresary tento pocitac na zvazok F: USB tak mi vypise ze disk nenajdeny, vlozte disk. Neda sa uz ani formatovat ani nic s tym robit, da sa to nejako opravit alebo mozem odhodit to USB?
fortun21
03.01.11,11:08
Vie mi niekto poradit? alebo bez reklamacie s tym nic nespravim?
Vlado40
03.01.11,11:09
Vyskúšaj na inom PC ,ak bude ten istý problém ,tak reklamácia.
zdenka131
03.01.11,11:25
Vyskúšaj USB v inom USB porte, prípadne v inom PC, očisti kontakty.
Chobot
03.01.11,11:27
Mám 8GB usb kluc, avsak z neznamych pricin mi zacal haprovat, najprv ked som ho vlozil tak pytal formatovanie, po kazdom vlozeny do pc som ho musel formatovat, tym padom bolo usb nefukncne, avsak najnovsie, ked vlozim usb do PC tak mo ho system nacita ale ked kliknem v adresary tento pocitac na zvazok F: USB tak mi vypise ze disk nenajdeny, vlozte disk. Neda sa uz ani formatovat ani nic s tym robit, da sa to nejako opravit alebo mozem odhodit to USB?

Máš ten kľúč z riadneho obchodu so zárukou? Tak ho reklamuj.

Ja som kúpil pár USB kľúčov z číny a bol som prekvapený, koľko rôznych problémov môže byť s kľúčom - pozri môj príspevok tu:

http://www.porada.sk/t124061-problem-s-usb-klucom.html