warrior12
03.01.11,12:12
Dobrý den,potreboval by som info.Prednedávnom som sa registroval na stránke.Objednal som si službu za ktorú som včas zaplatil.Lenže na tej stránke,tá platba vobec nie je evidovaná,tým pádom som žiadnu službu nedostal.Tá firma absolutne nereaguje na maily,a dokonca na stránke nemá ani telefonne číslo.Podla akého zákona sa riadi podnikanie na internete???Musia mat firmy ktoré podnikajú na internete telefonický kontakt???mal by som reklamáciu riešit písomne??prosím poradte mi
dakujem
jelalim
03.01.11,11:15
Ziadny zakon v SR nikomu neprikazuje vlastnit telefon, okrem zachrannych zloziek.

Na stranke internetoveho obchodu by mala by tam byt adresa, kam by si mal adresovat odstupenie od zmluvy.
warrior12
03.01.11,11:21
dakujem,a podla akeho zákona sa riadi podnikanie na internete??
Zoltán Kovács
03.01.11,11:24
Živnostenského zákona tak isto, ako klasické "kamenné" podnikanie.
Marek Mahdal
03.01.11,11:25
dakujem,a podla akeho zákona sa riadi podnikanie na internete??

Ziaden zakon neupravuje podnikanie na Internete (opravte ma paragrafom ak sa mylim). Platia rovnake pravidla, ako pri kazdom inom podnikani.
Chobot
03.01.11,11:30
dakujem,a podla akeho zákona sa riadi podnikanie na internete??

Neexistuje špeciálny zákon, ktorý by upravoval povinnosti predajcu na internete. Pre všetkých platia rovnaké zákony - najmä Obchodný zákonník.

(hádam len ochrana spotrebiteľa pri nákupe cez internet je osobitne upravená zákonom o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji č. 108/2000)
adam
03.01.11,11:35
Podľa mňa uverejnenie t.č. pridáva na dôveryhodnosti predajcu, ale to je len môj názor...