crimses
03.01.11,17:17
ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka
Stefan2005
03.01.11,16:23
ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka

... tak ich doinštaluj tie veci naspäť. Žial na v zadaní sformulovanú otázku inak odpovedať neviem.
crimses
03.01.11,16:28
ale ja neviem ktore
Stefan2005
03.01.11,16:42
...my to dokazilo cely pv vdaka


ale ja neviem ktore

to je potom problém; a pretože to dokazilo celé PC, tak pomôže asi len reinštalácia...
crimses
03.01.11,16:46
a prosim ta ako to preinstalujem
Stefan2005
03.01.11,17:07
a prosim ta ako to preinstalujem

nič v zlom, ale zo zadania otázok usudzujem, že najlepšie bude k tomu zavolať niekoho, kto sa tomu hlbšie rozumie; skúsený užívateľ len tak neodinštalováva veci, o ktorých nevie, načo slúžia. (Re)Inštalácia OS a programov (predtým prípadná záloha dôležitých súborov) si vyžaduje človeka, ktorý to už párkrát robil...
Chobot
04.01.11,07:57
ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka

Ty si asi neodinštaloval, ale jednoducho vymazal nejaké veci z Documents and settings. Ako už názov adresára hovorí - sú tam dokumenty a nastavenia. Ak vymažeš dokumenty, PC to neovplyvní. Ale ak vymažeš nastavenia, tak to môže spôsobiť problémy.

Skús pozrieť v koši, či náhodou tie zmazané súbory nepôjdu obnoviť. Ak nie, tak napíš, čo konkrétne ti nefunguje. Samotný systém by to nemalo ovplyvniť, len stratíš niektoré nastavenia.
crimses
04.01.11,08:18
aha vdaka mna asi najviac sposobilo to ue my ostranilo s plochy skoro vsetky subory do kosa a dal som obnovit z kosa a obnuóvilo my ich len par a ostatne sa niekde stratili ale uz som si ich podavak naspat len my vzdy ked zapnem pc vybehne poznemkovy blok a napise my tam nieco ja to skopirujem a dam to sem hej
220870
04.01.11,08:18
Neviem čo vymazal.Ale ak chce vymazať niečo dôležité pre windows tak tam vždy naskočí hláška ,že odinštalovaním tohto súboru môže dôjsť k poškodeniu win. a win. potom nemusí pracovať správne.Ak niekto takýmto veciam nerozumie a aj napriek takémuto upozorneniu niečo zmaže ,tak je ťažko radiť.
crimses
04.01.11,16:00
toto je to co my pise ked zapnem pc

[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell 32.dll,-21787
IconFile=
IconIndex=0
IconIndexOld=0
misoft
04.01.11,22:04
Asi je knižnica v čudu - skús http://www.instant-registry-fixes.org/how-to-fix-shell32dll-errors/
Zodpovedá: Shell32.dll je knižnica súborov Windows, ktorá sa skladá z prostredia systému Windows API funkcie, potrebné na otvorenie webových stránok a súborov v systéme. Tento súbor je tiež používaný vykonávať niekoľko ďalších Windows úlohy a pomáha udržiavať stabilitu vášho systému. (Zdroj dtto)
JuKaS
04.01.11,22:10
ahojte potreboval by som pomoc pretoze som nechtiac odinstaloval niektoe veci stade a my to dokazilo cely pv vdaka


Vyskúšaj aj toto: štart - príslušenstvo - systémové nástroje - obnovenie systému - a zadaj tam dátum predtým ako si to všetko "odinštaloval" alebo "vymazal". Niekedy to pomôže, vráti údaje do PC k tomu dátumu, ktorý zadáš.
crimses
05.01.11,12:09
nejde my ta tu stranku eset my ju zablokoval kvoli hrozbe nejakeho viru
crimses
05.01.11,12:11
to tam nieje lebo mne vymazalo aj skoro vsetko z start vsetky programy ak by ste my mohli poradit ako to obnovit budem vam vdacny