katuska30
03.01.11,18:01
V januári 2009 som dostala dotáciu na podnikanie, s tým že som mala podnikať v maloobchode. Nakoľko bola prevádzka vo výstavbe pred dokončením, dotáciu som dostala. Ale do dnešného dňa som prevádzku neotvorila, i keď už dávno stojí, lebo... /nejde to ovplyvniť z mojej strany/niektorím ľuďom to tam vadí, majiteľ ktorý si prevádzky postavil /nie na vlastnom pozemku/sa ide súdiť s nemocnocou v ktorej objekte sa prevádzka nachádza /riaditeľ sa menil a asi mu to tam vadí, alebo by to tam chcel prevádzkovať niekto iní, je to veľmi super miesto na podnikanie/ Dokonca aj stavebné povolenie ktoré mali je zrušené. Nechápem ako keď ho raz mali, no asi to tam fakt niekto nechce...
Tak teraz neviem čo mám robiť????
Mám vrátiť príspevok? Ja som totižto skoro všetko nakúpila, majiteľ prevádzky ma náhlil že už už a nakoniec to padlo zmenou riaditeľa :mee: ..... Od septembra som Pn,v marci idem na materskú, príjem z podnikania žiadny, zaujíma ma asi budem musieť vrátiť celý príspevok, nakoľko aj keby som dva roky držala živnosť ale som nemala otvorenú prevádzku. Prosím poraďte čo robiť.... Som bezradná.
drobecek1
03.01.11,17:16
V tomto prípade by som asi neváhal a čím skôr by som išiel na úrad a informovať čo robiť, čím dlhšie budete čakať tým to bude bolestnejšie teda drahšie.
katuska30
03.01.11,17:38
Ako čím to bude bolestnejšie a drahšie, ako nejaká pokuta? alebo čo si tým myslel?