Viktoria14
04.01.11,09:17
Ahojte, prosím o info, či môže byť aj naďalej v 2011 zamestnaný poberateľ výsluhového dôchodku policajtov bez toho, aby o ňho prišiel, tak ako je to od 1.1.2011 pri poberateľoch predčasných starobných dôchodkov.
evkap.
04.01.11,10:02
ak niekto pobera vysluhovy dochodok moze byt nadalej zamestnany.
buchač
04.01.11,10:11
Ahojte, prosím o info, či môže byť aj naďalej v 2011 zamestnaný poberateľ výsluhového dôchodku policajtov bez toho, aby o ňho prišiel, tak ako je to od 1.1.2011 pri poberateľoch predčasných starobných dôchodkov.

Premiérka Iveta Radičová po Koaličnej rade 7. septembra avizovala,....
že koalícia predloží
zákaz súbehu predčasných dôchodkov a práce a obmedzenie možnosti poberania starobného alebo výsluhového dôchodku a

práce vo verejnej správe.
durisovad
04.01.11,11:25
Asi by vo verejnej sprave nastalo vakuum, keby sa bol uskutocnil zamer pani premierky. Alebo druha moznost-vysluhovi dochodcovia v statnej sprave maju lepsi lobbing ako predcasni starobni dochodcovia-remeselnici, robotnici a drobni uradnici.
durisovad
04.01.11,18:03
Ja nikomu nezavidim ani jeho zamestnanie, ani vysluhovy dochodok, ale trochu ma myli, ze terajsia vlada vyhlasovala, ze vynimky bude rusit a akosi "skutek utek". A ak ti vysluzili dochodcovia su taki zodrati, preco si neuzivaju svoj zasluzeny vysoky vysluhovy dochodok?
lujza.j
04.01.11,18:13
...je aj tretia možnosť ...

Vždy sa vraví o priemerných platoch , príjmoch , samozrejme aj o dôchodkoch a je jedno o aké ide ...

Takže skúsim ...

Môj bývalý šéf má dôchodok 1.700 € ...
Ja mám dôchodok 300 € ...
Takže v priemere máme obaja po tej tisícke ...
Čísla sú samozrejme fiktívne ...;)....šéfove ani tak nie , skôr ten môj , nič moc ...:D:D:D

Inak , doporučujem si preštudovať , za akých podmienok , koľko musí odslúžiť jednotlivec u polície , vojska , hasičov ...
Nie je to až také ružové , ako sa zdá ...nevraviac už o tom , že sa zamestnanie pre týchto dosť ťažko hľadá ...

... úplný súhlas;) ale kto nezažije nevie, alebo si nevie predstaviť :(
verkaz
04.01.11,18:19
Iné sa hovorilo a iné sa urobilo :D:D:D
Robilo sa okolo toho veľké bu,bu,bu a pomaly to utíchlo. Asi by sa to týkalo veľa tých hore.
Uzákonili len predčasné dôchodky, vraj sa k tomu ešte vrátia.
durisovad
05.01.11,06:20
...hm ...mi vrav ...vysoký ???...do tých 2.000 € , čo mám ????
To je dôchodok ???
Na kávu a benzín ...;)
Namiesto benzinu sa napi vodicky z vodovodu. Je to zdravsie a lacnejsie. Zatial - aj voda ma zdraziet.
lujza.j
05.01.11,17:35
neviem prečo si všetci mylne myslia, že všetci výsluhoví policajti majú dôchodky ako generál Ján P:(
Marianq
10.07.12,12:08
Pretože ich o tom presviedča táto vládna koalícia. Schvaľujú zákony, ktoré sami osobe vyvolávajú dojem, že všetci policajti berú dôchodky ako tiež policajti ktorí roky poklonkovali raz tomu raz inému MV SR na MV SR. A o policajnej práci vedia pramálo, hádam niečo zo správ, ktoré im zasielali riaditelia OO PZ cestou svojích nadriadených.