Jurho
04.01.11,09:27
jedna otázočka.. - potreboval by som nejako zablokovať.( aby sa nedala spustiť) jednu web stránku.. - prehliadač Google Chrome....
pozeral som nejaké tie nastavenia, ale akosi som tam nič takého nenašiel....
neviete poradiť, ako by sa to dalo zrealizovať?

vdaka....
Vlado40
04.01.11,08:56
Skús : v pravo hore klikni na ten symbol kľúč -Možnosti-Zmeniť nastavenia proxy-Ochrana osaobných údajov-Lokality a tam mapíš adresu stránky a daj zablokovať.
tranzistor20
04.01.11,08:57
Priamo v prehliadaci chrome to momentalne nieje mozne.... Da sa to ale zablokovat napriklad na routri ... alebo ak mas win xp tak v subore C:\windows\system32\Drivers\etc\hosts dopln na koniec "127.0.0.1 facebook.com" ...samozrejme namiesto facebook.com napis domenu ktoru chces blokovat... a bez www
tranzistor20
04.01.11,08:58
Skús : v pravo hore klikni na ten symbol kľúč -Možnosti-Zmeniť nastavenia proxy-Ochrana osaobných údajov-Lokality a tam mapíš adresu stránky a daj zablokovať.


Zalezi od nastaveni bezpecnosti... napriklad mne to takto nezablokuje stranky pridane v tomto zozname....
Zoltan Miklos
04.01.11,09:43
ak chces blokovat webstranku naozaj len cez chrome,
konkretne pre Chrome existuje 'plugin', ktory sa vola Website Blocker.

Ako nainstalovat:
1. otvor si Chrome:
2. chod na tuto adresu:

https:/ /chrome.google.com/extensions/detail/hclgegipaehbigmbhdpfapmjadbaldib?hl=en

(vynechaj medzeru medzi lomitkami)
3. klikni na modry gombik Install
hore v rohu sa ti ma objavit bublina, ktora ti povie ze ...installed

4. chod do nastaveni Chrome > Nastroje (tools) > Extensions (co je to po slovensky - rozsirenia? nie co take (v nastrojoch 3. polozka zhora)

5. medzi rozsireniami (extensions) si najdi Website Blocker a klikni na Options

6. do policka 'Input' zadavas webstranky, ktore chces blokovat.
mas tam aj priklady, ze mozes zadavat aj casove obmedzenie. ak nezadas casove obmedzenie, bude sa ti adresa blokovat furt.
takisto tam v policku 'Message' mozes zadat odkaz, ktory sa ti ukaze namiesto blokovanej stranky.

7. po vyplneni udajov klikni Close.
8.hotovo.