bdm
04.01.11,20:54
V marci plánujem otvoriť dermatologické centrum, ktoré v mojom regióne chýba a narazila som na problém. Mam zakúpené už dva prístroje - na leasing a potrebujem zakúpiť ešte jeden pristroj, ktorý je na liečbu psoriazy a vitiliga. Je to úplna novinka na trhu, na Slovensku ešte nie je. No a môj problém je, že banka ani leasingovka mi momentálne uver nedajú, až keď budem mať jeden z prístrojov vyplatený. Nie sú to lacne záležitosti, tak sa pochopiteľne boja. Auto by mi prefinancovali kedykoľvek, ale toto nie. Viete mi poradiť ako kupiť tento pristroj, alebo nepoznate nejakeho investora, ktorý by ho zakupil a ja by som mu ho splacala? Cena pristroja je viac ako 100 000,-€.
BXLmiami
07.01.11,14:31
mimotemyZabrzdi a zastav sa na chvilu,lebo prideš aj o gate.Ako chceš fungovať,cez poistovne,či na priame platby?
bdm
08.01.11,19:44
pracujem v tejto oblasti uz 2 roky a mam to poriadne premyslene. Uz nejake pristroje mam a viem kolko dokazu vyprodukovat. Potrebujem este jeden pristorj, je to svetova bomba a zaujem o osetrenie je. Budu klienti z celej SR. Platba priama.
Miwoslav
09.01.11,08:04
Najjednoduchšie by pre teba bolo, keby ti to prefinancoval dodávateľ alebo výrobca zatlač na nich. Hľadaj dodávateľa čo ti to zariadenie aj prefinancuje t.j. zariadenie by si mu splácal. Tiež chce predať! Ak tieto služby reálne fungujú nevidím dôvod sa nedohodnúť.
profesional
09.01.11,10:00
Myslim ze su leasingovky co ti to prefinancuju, ak das akontaciu aspon 30 percent.
bdm
09.01.11,15:12
Ano to su, ale momentalne 30% je pre mna vela, zariadit take centrum nie je lacna zalezitost. Prave minuly tyzden som jednala s dodavatelom, on mi je schopny dat lepsiu cenu, ale financny prispevok nie. Uz som oslovila par ludi, ale je zla doba a tym ze na Slovensku takyto pristroj nie je, nemaju si kde overit vysledky liečby.
Vsetkym vam dakujem za odpovede
KEJKA
09.01.11,15:15
áno, je to problém. Ale existujúce prístroje môžeš ponúknuť LZ spoločnosti na spätný leasing, získaš potrebnú hotovosť na 30% akontáciu a máš aj na ten tretí prístroj.
A ak ten tretí prístroj je taká "bomba"kšeft, tak si mohla začať ním a tie dva mohli počkať, až na ne zarobíš.
misomiso
09.01.11,16:01
Ano to su, ale momentalne 30% je pre mna vela, zariadit take centrum nie je lacna zalezitost. Prave minuly tyzden som jednala s dodavatelom, on mi je schopny dat lepsiu cenu, ale financny prispevok nie. Uz som oslovila par ludi, ale je zla doba a tym ze na Slovensku takyto pristroj nie je, nemaju si kde overit vysledky liečby.
Vsetkym vam dakujem za odpovede

A ty si si overila vysledky liecby? Lebo tu uz bolo vselico. Pripravokk Banfy, ktory muzov naveky zbavi problemov s plesinou. Bublinkove pracky Daewoo (aj spolu s informaciou, ze o dva-tri roky sa "normalne" pracky zu nebudu ani vyrabat...
bdm
11.01.11,09:11
Spatny leasing mi nie je celkom jasny, ako by sa dal vybaviť, ale dakujem za typ, overim si to, ci to pojde.
O pristroji som si zistila vsetko, mam lekarske studie zo zahranicia, maju ho uz v cechach a konzultovala som s profesorom jeho skusenosti a vysledky, povedal, za je to velmi ucinne a vysledky ma neuveritelne dobre. Prave pracuje na svojej studii. Mam prehlad o pristrojoch na trhu, ked nieco kupujem, zistim si vsetko. Aj pristroje ktore mam su jednotky na trhu a vysledky mame uzastne.
BXLmiami
12.01.11,06:59
Tak daj reklamu,ak sú výsledky také úžasné,možno pomôžeme,aby si kapitál na prístroj dala dokopy.:)
autobusárka
20.01.11,17:52
Podstatné je či bude dostatok solventných zákazníkov a skutočne sa môžeš lízingom dostať na kolená skús nájsť spriznenú dušu, ktorá chce podnikať v tom čo ty, dvom sa to bude lepšie tiahnuť a uvažuj do akej miery sú tvoji klienti solventní a koľko ich je. Pozor spoločník musí byť spoľahlivý
KEJKA
20.01.11,18:10
na spoločníkov pozor.......to už radšej ten lízing.
autobusárka
20.01.11,18:35
to je pravda ale lízigovky su strasne opatrné, a hlavne ak ešte nevytváraš zisk
bdm
23.01.12,22:57
Uz sa na to pracuje, podarilo sa mi ho zapozicat na par tyzdnov. Budem informovat ake budu vysledky.
bdm
23.01.12,23:01
Bola by som rada, keby som mala spolocnika, ale kde ho hladat. Dnes kazdy len spekuluje ako toho druheho "obtiahnut".
Dantess
24.01.12,06:42
No pri tak drahých strojoch sa bojím, že cena ošetrení bude veľmi vysoká... držím palce v každom prípade, lebo si sa vydala na ťažkú cestu.