ondrejvla
01.12.05,17:07
Toto mi dnes poslala priateľka na mail. Je to úžasná nádej pre naše choré deti, nádej pre všetkých, ktorí trpia touto pliagou ľudstva. Odporúčam do vašej pozornosti.
Dáška, ďakujem, že na mňa myslíš.

http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=C21.storociea&c=21.storociea_21_5 (http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=C21.storociea&c=21.storociea_21_5)
luebchenko
01.12.05,16:27
Uf vlasti, normálne mi zimomriavky po chrbte prebehli... ja som ale akosi stále verila, že určite na túto (žiaľ aj moju) pliagu niečo vymyslia. Určite sa pri budúcej návšteve diabetologičky popýtam, čo o tom u nás vedia a aké sú - zrejme hlavne časové - perspektívy pre slov.pacientov:rolleyes: - je to hodne informovaná, šikovná holka :p - ak sa niečo dozviem, dám určite vedieť. Držme si palce :) a dnešný deň bol i tak aj bez tejto super správy taký fajn :) žeby nejaké pozitívne slnečné aktivity? :D hm, a čo si ja úbohá, od radosti z vyliečenia sladkosťami prežratá a adekvátne k tomu stlstnutá bývalá diabetička potom oblečiem :eek: :D:D:D
ondrejvla
01.12.05,18:04
Uf vlasti, normálne mi zimomriavky po chrbte prebehli... ja som ale akosi stále verila, že určite na túto (žiaľ aj moju) pliagu niečo vymyslia. Určite sa pri budúcej návšteve diabetologičky popýtam, čo o tom u nás vedia a aké sú - zrejme hlavne časové - perspektívy pre slov.pacientov:rolleyes: - je to hodne informovaná, šikovná holka :p - ak sa niečo dozviem, dám určite vedieť. Držme si palce :) a dnešný deň bol i tak aj bez tejto super správy taký fajn :) žeby nejaké pozitívne slnečné aktivity? :D hm, a čo si ja úbohá, od radosti z vyliečenia sladkosťami prežratá a adekvátne k tomu stlstnutá bývalá diabetička potom oblečiem :eek: :D:D:D

No Ľuba, šatník je dôležitá vec, máš pravdu. Budem aj ja uvažovať!
durisovad
01.12.05,22:17
Mile damy, nestresujte sa, ved mate vlastne stastie, ze si budete moct pokupovat nove oblecenie. Ja mam uz 30 rokov rovnaku vahu a ked si chcem kupit nieco nove, je mi povedane, ze ved z toho stareho som este nevyrastla, tak co spekulujem...