betka
01.12.05,19:02
Chcem sa spytat, co znamena jeden symbol: pod menom clena sa nachadzaju symboly a to: dolar na ruke, a nahlás som si nasla, ale neviem, co znamena ten prvy. Byvaju tmavo modre a zelene. Prepacte nenasla som to nikde, alebo som to prehliadla.
emily
01.12.05,18:10
Chcem sa spytat, co znamena jeden symbol: pod menom clena sa nachadzaju symboly a to: dolar na ruke, a nahlás som si nasla, ale neviem, co znamena ten prvy. Byvaju tmavo modre a zelene. Prepacte nenasla som to nikde, alebo som to prehliadla.
Keď je zelená gulička, tak je člen on line, keď modrá je off, teda odhlásený :)
lenkak
01.12.05,18:13
Keď máš zelenú bodku pri svojom mene si online pripojená. A takisto keď má zelenú bodku niekto iný tak ten je práve pripojený tak ako ty. Ale keď pri niekoho menen sivú (modrú) bodku ten nie je práve pripojený na Porade. Dolar je prideľovanie bodov, to už bolo pekne vysvetľované, skús si to pozrieť cez vyhľadávanie.
betka
01.12.05,19:21
Dakujem. Nemusim si nad tym dlhsie lamat hlavu.
JanaSys
02.12.05,05:27
Keby si na tú guličku išla myšou, tak ti vypíše je význam ( .. is online, .. is offline).
Tweety
02.12.05,06:48
Správne Janka ,kontrola správnosti tvojho príspevku, si prihlásená, necigániš,
JanaSys
02.12.05,07:04
Áno a pretože som na cudzom počítači, aj dosť komplikovane. A to, že zachvíľu idem na skúšku a miesto opakovania čumím na Poradu, dokazuje, že už sa radím k závislákom.
Tweety
02.12.05,07:05
Áno a pretože som na cudzom počítači, aj dosť komplikovane. A to, že zachvíľu idem na skúšku a miesto opakovania čumím na Poradu, dokazuje, že už sa radím k závislákom.
Tak prajem veľa úspechov na skúške.;)