DeLonge666
05.01.11,15:27
Dobry den, navrh o zvysenie vyzivneho a upravu styku bol podany v auguste 2010. prve pojednavanie bolo v oktobry 2010, na ktore sa manzelka nedostavila. Bolo odrocene na december, medzitym sudkyna ochorela, a spis sa pohadzuje medzi sudcami. Nakolko to este vzdy trva, neviem s tym pohnut. Je nejaka moznost urychlit konanie? Bude to s platnostou od podania navrhu? poradte co mam robit
marjankaj
05.01.11,14:30
Dobry den, navrh o zvysenie vyzivneho a upravu styku bol podany v auguste 2010. prve pojednavanie bolo v oktobry 2010, na ktore sa manzelka nedostavila. Bolo odrocene na december, medzitym sudkyna ochorela, a spis sa pohadzuje medzi sudcami. Nakolko to este vzdy trva, neviem s tym pohnut. Je nejaka moznost urychlit konanie? Bude to s platnostou od podania navrhu? poradte co mam robit

Nevedel som, že toto sa rieši medzi manželmi na súde.:eek:
DeLonge666
05.01.11,15:33
myslim nie pohlavneho styku, ale stretavanie sa s detmi :---

inak v prvom prispevku mam napisane manzelka, rad by som sa opravil, je to byvala manzelka. deti su v mojej starostilovsti. dakujem

takze ako pozeram, je to napisane trocha chaoticky, pisal to moj znamy, nema doma intenet, takze popisem podrobnosti o ktorych viem ja sam. takze takto: Jeho manzelka opustila rodinu a zacala zit s 23 rocnym romom. Po rozvode dostal deti do opatrovnictva on. Neplatila alimenty a taktiez jej obcasna navsteva nerobi dobre detom takze to posunul zasa na sud, len tam to nejako viazne. dakujeme za rady