Stanislav 1975
05.01.11,15:46
Ahojte, dlhšiu dobu zvažujem kúpu pc, lebo tento čo mám už je rozvrganý až až- pri pozeraní ponúk som narazil na takýto nejaký výmysel- neviem, ja som bol zvyknutý vždy na veľkú bedňu- aký máte názor na podobné druhy produktov?:)


http://www.alza.sk/pc-zostavy/hp-compaq-100eu-d185211.htm
KoxXxo
05.01.11,14:54
Slabý CPU, slabá RAM, malý HDD. (subjektívny názor)
To už radšej nejaký Notebook.
misoft
05.01.11,18:52
buchač
05.01.11,19:37
Slabý CPU, slabá RAM, malý HDD. (subjektívny názor)
To už radšej nejaký Notebook.
....čoby subjektívny ....

Bohovo objektívny ...:rolleyes:
RAM mám 2,5 - nestíha niekedy :confused:
HDD 160 - a nestačíííí ...musel som externý pripojiť zo starej mašiny ....a furt , kua , málo ...
Martin Mocko
05.01.11,19:49
All-in-One nekupuj..je to hlúposť. Pozri radšej desktop, kde za podobnú cenu kúpiš lepšiu mašinu..alebo niečo dolož a normálny laptop od normálneho výrobcu (HP, Toshipa...)

Toto je naozaj na úrovni compov, ktoré sa predávali pre 5timi rokmi. Na porovnanie..ja mám PC z r. 2005 a je to dvojjadrový 2,8GHz procesor, 2GB RAM a 300GB disk (k tomu HDD som už samozrejme dokúpil niečo väčšie)
Agostino
06.01.11,07:38
Túto počítačovú zostavu by som ti v žiadnom prípade neodporúčal kupovať.
Komponenty z ktorých sa skladá sú na dnešnú dobu slabé a malo výkonné.
"S týmto kompom by si nestíhal nič".
V dnešnej dobe vývoj počítačovej techniky ide rýchlym tempom stále dopredu.
Rôzne aplikácie, hry, operačné systémy atď si žiadajú vyššie nároky u komponentov.
Moja skúsenosť je taká, že netreba okamžite kupovať, čo vidím najmä On-line.
Na tvojom mieste by som si vyhliadol skôr nejakú inú počítačovú zostavu, ale to je už na tebe, že načo je chceš vlastné používať.
maurer2
07.01.11,14:21
Naozaj velmi slaba zostava maximalne na web preto je to aj vypredaj !!!!! Tak ako niekto hore pisal za tu cenu radsej neaky NB (ako uz niekto pisal) jediny nevyhoda mensi monitor ale ten sa da vzdy napojit aj na NB
misoft
07.01.11,14:25
Okrem toho: doj**e sa ti monitor, musíš všetko odniesť (okrem klávesnice) - ak to máš v záruke. Nemáš možnosť pripojiť k tomu niečo lepšie. To už skôr pre detičky do MŠ.
sito
07.01.11,14:48
....čoby subjektívny ....

Bohovo objektívny ...:rolleyes:
RAM mám 2,5 - nestíha niekedy :confused:
HDD 160 - a nestačíííí ...musel som externý pripojiť zo starej mašiny ....a furt , kua , málo ...

Skús poliať. Rajčiny vedia narásť, niekedy moc. Ale, stačilo by málo ...

:) :D:D:D ;)
marjankaj
07.01.11,15:24
Ahojte, dlhšiu dobu zvažujem kúpu pc, lebo tento čo mám už je rozvrganý až až- pri pozeraní ponúk som narazil na takýto nejaký výmysel- neviem, ja som bol zvyknutý vždy na veľkú bedňu- aký máte názor na podobné druhy produktov?:)


http://www.alza.sk/pc-zostavy/hp-compaq-100eu-d185211.htm


Veď urob anketu. :cool:Najlepšie viac kategórií(minimálne dve:---)Daj pár možností ktoré si si vybral a nezabudni pridať aj "INÉ", lebo tá to na 100% vyhrá.:---
tranzistor20
09.01.11,12:30
Stanislav... prosim ta specifikuj aspon cenovy strop ....
misoft
09.01.11,14:25
A keď nie strop, tak aspoň podlahu :D:D:D
Stanislav 1975
09.01.11,16:37
Stanislav... prosim ta specifikuj aspon cenovy strop ....

Ĺudkovia, ja som to asi troška zle napísal- ja viem,že som tam hodil slabý stroj( lebo bol hned medzi prvými na rade a najlacnejší)- mne skor ide o to, že aký máte názor na to,že je to ten ALL IN ONE, že to nieje klasický pc s bednou...:),predsa len všetko ukryté v monitore vo mne nevzbudzuje bohvieakú doveru...
Zewa
09.01.11,16:57
no to zalezi od teba, ake mas na ten stroj poziadavky a ake mas moznosti, financne a priestorove....ak mas malo miesta a penazi, tak si ho kup, ale ako ti napisali ini, je to nevyhodne - zastarana zostava, aj ked imidzovo prezentovana...

ja osobne by som radsej kupil uprednostnil lepsi notebook a k nemu externy display, alebo dobry desktop a k nemu externy disk na zalohy, ale vravim, zalezi od toho na co to chces pouzivat a ake mas konkretne moznosti...nakonfigurovat sa da skoro vsetko.
tranzistor20
09.01.11,17:34
Ak mas LCD Tv ...alebo plazmu... nechces skor nieco taketo ? mozes to upevnit za telku , a pripojit k tomu bezrotovu klavesnicu a mys..... my taketo zostavy pouzivame na prevadzku informacnych tabul na nastupistiach... a podobne veci ovladaju aj kadejake tie reklamne telky po shopping centrach ..... a je to aj pomerne vykonne...
sybila3
12.01.11,19:43
ahoj, vedeli by ste mi poradiť či tento notebook stačí na bežné používanie internetu a bežnú prácu.
http://www.alza.sk/hp-620-d188244.htm
Vlado40
12.01.11,19:45
ahoj, vedeli by ste mi poradiť či tento notebook stačí na bežné používanie internetu a bežnú prácu.
http://www.alza.sk/hp-620-d188244.htm

Áno
sybila3
13.01.11,09:25
ďakujem
Martin Mocko
13.01.11,09:30
ahoj, vedeli by ste mi poradiť či tento notebook stačí na bežné používanie internetu a bežnú prácu.
http://www.alza.sk/hp-620-d188244.htm

Ak ti staci pouzivanie na zdroji (v elektrike) a nebudes ho velmi pozivat na bateriu, tak je to OK.
Alebo HP620 maju najnizsiu vydrz baterie laptopov od HP.
sybila3
15.01.11,20:59
ale píšu tam, že výdrž 5 hodín.