KEJKA
01.12.05,22:57
:) :)
Názov témy som zvolila zámerne tak aby oslovil a upútal zainteresovaných poraďákov. Chcem, hoci oneskorene, opatrne zareagovať na výzvu, ktorá bola adresovaná mne. Malina dostala nápad, ktorý ma upútal. Poprosila ma o spoluprácu, ktorú som mohla odmietnuť, ako to urobili niektorí oslovení predo mnou. Mala som na to 48 hodín. Zvážila som všetko aj riziká, aj spôsob realizácie, a povedala som áno. Vedela som, že moje pracovné nasadenie sa na pár dní vynuluje zo zdravotných dôvodov, tak budem môcť venovať čas tomu, čo považujem aj dnes za skvelý nápad. Na Porade v témach som naposledy „surfovala“ 22.11.2005 takmer do polnoci pracovne. Odvtedy je toto môj prvý príspevok. Ak som aj bola online, tak len v schránke ss. Informácie o pochybnostiach v poraďáckej rodine“ sa ku mne dostali len sprostredkovane. Chcem povedať nasledovné – úprimne a bez hnevu :

Verím a aj naďalej budem veriť že schránka ss je súkromné teritórium každého z nás a ktokoľvek schopný „nakúkať“ sa nezníži k tomu, aby tak aj urobil.
Ďakujem všetkým, ktorí aktívne spolupracujú, a čakajú na odovzdanie štafetového kolíka. Nemenujem ich len preto, že som si nevyžiadala ich súhlas.
Ľutujem tých, ktorí zapochybovali a neriešili svoj problém cez ss ale pod heslom „svet je zlý“, zverejnili to, čo na zverejnenie nebolo určené. Negatívne tak ovplyvnili ďalších „maloverných“.
Vyhlasujem, že som poctivo a pravdivo každému na ss odpovedala, viackrát som uviedla aj mobil, či e-mail kvôli transparentnosti.
Vyhlasujem, že svojím konaním nemám v úmysle riskovať stratu dobrého mena, profesie, postavenia, či ako to nazvať. Zaregistrovaním na Porade už nie som anonym. 1200 príspevkov o niečom svedčí. 11000 poraďakov je silná skupina, ktorú si nechcem znepriateliť.
Ďakujem poraďáčke Malina za jej veľké srdce, empatiu a skvelý nápad, ktorý sa realizuje a aj zrealizuje. Od nej som ten štafetový kolík prevzala a odovzdám ho o niekoľko málo dní ďalšej poraďáčke.
Záver : Verím nie sme zlí .... sme poraďáciPS. Žilinčania, viem o vás od Maliny, ozvite sa mi prosím niekto cez ss.