Wiki Vinciová
05.01.11,18:40
Ahojte! prepáčte, že píšem sem ale tuším tu nieje žiadne také o autách... mám problém s motorom..točí a nenaštartuje... neviete mi niekto povedať prečo je to tak?? ... nafta doňho ide.. .
buchač
05.01.11,17:57
Ahojte! prepáčte, že píšem sem ale tuším tu nieje žiadne také o autách... mám problém s motorom..točí a nenaštartuje... neviete mi niekto povedať prečo je to tak?? ... nafta doňho ide.. .

Hybaj na FIAT fórum ..viac sa dozvieš ...;)

Priamo na motor Marea som Ti dal link ...

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=16&t=10718
pizzanoel
05.01.11,18:01
Tu ti na 100% poradia : http://forum.fiatbravo-bravaklub.sk/
Wiki Vinciová
05.01.11,18:03
Ďakujem... už ho máme od novembra v servise... a stále nieje hotové..aj ten pán čo to robí dnes hovoril že on je z neho zúfalí lebo nevie čo s ním je...
MatoB
05.01.11,18:06
Zeby baterka???
Wiki Vinciová
05.01.11,18:10
prečo by to mala byť baterka??
lujza.j
05.01.11,18:12
alebo, že by štartér?
Wiki Vinciová
05.01.11,18:16
ked točí s motorom tak to nemože byť štartér ...
lujza.j
05.01.11,18:20
dííííík za neužitočné:)
KoxXxo
05.01.11,18:24
MatoB
05.01.11,18:26
Oplati sa mi napisat ti odpoved ked si mi dala neuzitocne? Mozem ta vies co...
lujza.j
05.01.11,18:27
:):)
MatoB
05.01.11,18:35
Sak ale nie? Idem jej napisat mozny dovod lebo mam kolegu tiez ma toto auto mal ten isty problem, a co neuvidim po navrate do temy?
lujza.j
05.01.11,19:04
aj tak si myslím, že to bude buď baterka alebo štartér,aj keď sme dostali neužitočné, ale ja sa každopádne vyhýbam talianskym autám:):)
MatoB
06.01.11,10:16
Este to aj zle zaradila do sekcie PC - počítače a mna oznaci za neuzitocneho....
lujza.j
06.01.11,10:33
...že by blondína:):)
Indeed
06.01.11,11:03
Ahojte! prepáčte, že píšem sem ale tuším tu nieje žiadne také o autách... mám problém s motorom..točí a nenaštartuje... neviete mi niekto povedať prečo je to tak?? ... nafta doňho ide.. .


Ako vieš,že nafta doňho ide ??

prešla si celú sústavu nadrž -filtre-čerpadlo-vstrekovanie ?

Odstaviť na noc do teplej garáže,potom skusiť štartovať, ak naštartuje, bude chyba vo filtroch, vymeniť filtr.vložku.
kergulaan
06.01.11,11:18
Lujza.j a Mato.B - ona je tu pomerne nova a tipujem, ze nepochopila tie hodnotenia a body. Asi tym "neuzitocne" chcela povedat, ze to uz vyskusala a nepomohla.
MMCH - aj mna by zaujimalo riesenie toho problemu s autom, typujem na zapchaty filter alebo zamrznutu naftu.
Ozaj, nech je tu aj nieco o pc - ako je to s tymi hodnoteniami teraz. Kedysi sa davali suhlasy a tie sa ratali a teraz sa pise o nejakych bodoch a pod. Som z toho nejaky zmateny.
A este ako ste urobili ti male prispevky - ako podkomentare k tomu W.V. prispevku.
Wiki Vinciová
06.01.11,11:48
Lujza.j a Mato.B - ona je tu pomerne nova a tipujem, ze nepochopila tie hodnotenia a body. Asi tym "neuzitocne" chcela povedat, ze to uz vyskusala a nepomohla.


hej ,máš pravdu .... ja si myslím že je to elektrika... ntuším..neviete kolko by mohla stáť oprava?? ... poprezerala som všeliaké fóra ale nikde sa nepíše také....
a ešte k tomu že to dávam do PC ... nevedela som , kam to mam zaradiť, tak som to dala sem...napísala som to hned na začiatku...
Indeed
08.01.11,10:13
hej ,máš pravdu .... ja si myslím že je to elektrika... ntuším..neviete kolko by mohla stáť oprava?? ... poprezerala som všeliaké fóra ale nikde sa nepíše také....
a ešte k tomu že to dávam do PC ... nevedela som , kam to mam zaradiť, tak som to dala sem...napísala som to hned na začiatku...

Treba s autom isť na diagnostiku.

Takto od klavesnice nezisti poruchu ani najlepší super-top-odborník so 60-ročnou praxou .
KoxXxo
08.01.11,10:25
Nedá sa vyblikať závada cez prístrojovku? U mňa to ide, ale nie je to Fiat.
srska
08.01.11,11:05
Treba s autom isť na diagnostiku.

Takto od klavesnice nezisti poruchu ani najlepší super-top-odborník so 60-ročnou praxou .
tak, tak, treba ísť do autorizovaného servisu, hodiť to na tester a potom bude zadávateľ témy múdrejší.
len tak zo srandy: nafta tečie - červená?