popo33
05.01.11,19:52
mohli by sa povazovat online hry za hazardne,pokial by sa hralo o vopred urcenu vyhru ci uz financnu alebo vecnu?...myslim hry ako logicke,strategicke flash-ovky,ziadne loterie,kartove alebo podobne hazardne hry
Marek Mahdal
07.01.11,06:56
Ak nebudes od ucastnikov hry vyberat poplatky, tak to nie su hazardne hry. Cize ak tu hru hraju zadarmo a teda vyhra nepozostava z vkladov ucastnikov, tak to je myslim bez problemov.
popo33
07.01.11,17:00
neexistuje niekto,daky poradca alebo neviem,clovek co je na to urceny,co mi vie povedat kde je hranica hazardu,ja mu poviem co chcem robit a on mi povie ci je to hazarda hra alebo nie, pripadne mi povie co mam, respektive co mozem urobit aby to hazard nebol
Chobot
08.01.11,21:45
neexistuje niekto,daky poradca alebo neviem,clovek co je na to urceny,co mi vie povedat kde je hranica hazardu,ja mu poviem co chcem robit a on mi povie ci je to hazarda hra alebo nie, pripadne mi povie co mam, respektive co mozem urobit aby to hazard nebol

Ale áno, nejaký právnik z oblasti obchodného práva ti rád poradí, za nejaký ten poplatok. Alebo skús napísať dotaz na min. financií, to je gestorom zákona o hazardných hrách.
danielkakreft
20.03.13,09:04
rozmyslalalasom nad tym aky ma gemblovanie dopad na tvoju psychiku? vzdy kedpozrem na seba a spomeniem si na to ked som len sedela v kasine avsetky sloty prehravali velke mnozstva penazi, (http://gamblingxpert.com/sk/hazardne-hry.html):/ nemohla som prestatrozmyslat nad typ preco to ludia robia???