sandy1990
06.01.11,16:23
Dobrý deň, asi pred 2 mesiacmi som bola reklamovať dvojtýždňovú vychádzkovú zimnú obuv kvôli zatekaniu obuvi, po 4 týždňoch mi ich vrátili s tým že ju akože naimpregnovali a že má tenkú podrážku tak preto je to tak a že ich mám skúsiť ponostiť. Ja tie topánky (sú semišové ale zvršok nepremoká) impregnujem dostatočne, ale po naimpregnovaní vydržia maximálne pol hodinku (po chodníku pokrytom snehom) a potom sú zospodu strašne mokré. Týmto impregnačným sprejom ošetrujem aj iné čižmy a tie vydržia aj 2-3dni bez premočenia (takže chyba nebude v impregnač. spreji). Rozmýšľam, že spomínané topánky pôjdem opäť reklamovať, pretože stáli necelých 60 eur a to už by hádam nejaká kvalita mohla byť no nie? Tie topánky sa fakt nedajú nosiť jedine keby bolo úplne sucho (dokonca aj ked je chodník mokrý postupne pretečú), lenže ked sú vychádzkové zimné, tak to by som možno tak 3-4 dni za sezonu ich mohla mať, lebo úplne suchá cesta skoro nikdy nie je.Ako mám postupovať? dakujem pekne za radu.
Evinka73
06.01.11,15:31
Aj ja som bola podobne reklamovať zimné čižmy, ktoré som kúpila v piatok a v pondelok som ich dávala na reklamáciu, nakoľko v predajni mi nemali možnosť ponúknuť vhodný impreg. krém a tak som ich v pondelok doniesla na reklamáciu, kde mi úpne na niektorých miestach zišla farba. Po reklamacii mi ich vrátili s odpoveďou, že som ich zle ošetrila a vyrobok nemá takú chybu pre ktorú by sa nedal nosiť tak reklamáciu považujú za správne vybavenú. To nevadí, že čižmy vyzerajú ako by som ich nosila po babičke aspoň 100 rokov. Tak ešte ich ponosím do konca sezóny a skúsim znova.Ale ponaučenie viem - v tejto značkovej predajni už obuv nikdy nekúpim.
ivaral
13.01.11,17:12
sandy1990, mne premokala obuv cez zošívaný spoj podrážky so zvrškom - niť jednoducho nasiakla vodu a ja som mal malý privátny bazénik.
Impregnoval som tento spoj a teraz mám pokoj.
Impregnujem očistené miesto, slabú vrstvu spreju, ale viac krát.
Mgr.Shrek
13.01.11,17:55
Chceš obuv reklamovať, alebo hľadáš spôsob, ako ju ošetriť a nosiť ďalej?
Ak reklamovať, urobíš to rovnako ako prvý krát.
S ošetrením ti nepomôžem.