Jurdom
06.01.11,21:14
jedná sa o nasledovné služby pod jednou strechou a priradil by som im nasledovné známky podľa toho,ako sa "im" z môjho pohľadu dari.../známky ako v škole/

kaderníctvo - 1
masáže - 2
solárium - 4
nechtový dizajn - 4
kozmetika, vizáž - 2

Veľmi pekne vopred ďakujem za Vaše postrehy a nápady, už teraz viem, že mi rozhodne pomôžu.. :)
blavaciko
06.01.11,20:52
co je mkt?
Jurdom
06.01.11,20:55
...marketing
Jurdom
08.01.11,23:50
...vážne by som potreboval poradiť..... :(
Indeed
09.01.11,05:45
jedná sa o nasledovné služby pod jednou strechou a priradil by som im nasledovné známky podľa toho,ako sa "im" z môjho pohľadu dari.../známky ako v škole/

kaderníctvo - 1
masáže - 2
solárium - 4
nechtový dizajn - 4
kozmetika, vizáž - 2

Veľmi pekne vopred ďakujem za Vaše postrehy a nápady, už teraz viem, že mi rozhodne pomôžu.. :)

Ja si myslim, že týmto službam sa realne darí podľa toho ako si ich oznámkoval.
Je to obraz realneho DOPYTU po tychto službách.
Intenzívnejšiemu využívaniu tých služieb ,ktorým sa podľa Teba darí menej by si pomohol len znížením ceny za tieto služby , alebo by bolo potrebne nejak vyvolať zvyšenie dopytu, napr. ich zahrnutím do nejakého balíčka ponukaných služieb napr. ako bonus.
pivko
09.01.11,06:34
kaderníctvo 1
kozmetika 2
masáže 3
solárium 4
pedikúra + nechtový dizajn 5
Ice dive
09.01.11,06:56
jedná sa o nasledovné služby pod jednou strechou a priradil by som im nasledovné známky podľa toho,ako sa "im" z môjho pohľadu dari.../známky ako v škole/

kaderníctvo - 1
masáže - 2
solárium - 4
nechtový dizajn - 4
kozmetika, vizáž - 2

Veľmi pekne vopred ďakujem za Vaše postrehy a nápady, už teraz viem, že mi rozhodne pomôžu.. :)
no najprv by si mal definovať, akú cieľovú skupinu chceš osloviť a aký je jej potenciál..... nakoľko napr. ostrihať potrebujú všetky vekové kategórie... solárium, kozmetiku a nechtový dizajn vyhľadávajú skôr ženy od do určitého veku... masáže zase často ľudia, ktorí majú sedavé zamestnanie a málo sa hýbu..
no a zase treba zohľadniť aj určitú sezónnosť pri tvorbe marketingovej podpory... napr. myslím, že solárium má svoj boom na jar, kedy chcú byť všetci na leto hnedý..:) kozmetika a nechtový dizajn zase na jeseň a zimu kedy je veľa kadejakých večierkov, stužkových a plesov...
Jurdom
09.01.11,17:47
ďakujem pekne zatiaľ..myslíte že je to aj o cenách,alebo?
ja si myslím že cenu rieši zákazník až na zhruba 3-4 mieste...či nie?:)
Dantess
09.01.11,18:11
ďakujem pekne zatiaľ..myslíte že je to aj o cenách,alebo?
ja si myslím že cenu rieši zákazník až na zhruba 3-4 mieste...či nie?:)
Podľa mňa v týchto službách nezávisí ani tak od ceny, ako od kvality. Nikto nebude chodiť na zlú a nekvalitnú masáž za 5 eur, keď môže ísť na kvalitnú a dobrú za 7. taktiež to platí aj na kaderníctvo, atď. Najprv treba ponúkať čo možno najlepšie služby a o marketing sa postarajú spokojní zákazníci. toto je čaro služieb