Stanislav 1975
06.01.11,23:41
Tak a je to- ďakujem za Všetky Vaše ohlasy ( i keď v drvivej vačšine negatívne), ale nevadí, ja som sa troška pohral a zabavil ;):rolleyes:,a splnil som aj ďalší cieľ, troška dať do pozornosti ľudí, ktorí si našu pozornosť zaslúžia, bohužial nie všetci ktorých som chcel dať do ankety sa tam zmestili a niektoré mená som musel i keď z bolesťou v srdci zoškrtať.
Aj napriek tomu, že ma za moj počin nikto nepochválil( pravdupovediac ani som to neočakával ;)), myslím, že takéto niečo malo opodstatnenie a niečo takéto by sa malo organizovať tu na porade- najlepšie keby sa to robilo na mesačnej báze- by bol poraďák príslušného mesiaca a na konci roka,by sa z 12 mesačných víťazov vybral konečný víťaz...- ak by sa na to niekto dal, bol by som rád, ja to už robiť nebudem, stačí mi,že som ukázal cestu ako to robiť...
Bohužial, ceny som nezohnal žiadne- nezohnal som sponzorov,takže pre tento rok to je bez cien( ale na druhú stranu, žiadna cena- žiadna daň...:D:D:D)

Takže ešte raz ďakujem hlasujúcim a teším sa, že sa mi niečo takéto podarilo zorganizovať...
Stanislav 1975
07.01.11,08:55
Tak a je to- ďakujem za Všetky Vaše ohlasy ( i keď v drvivej vačšine negatívne), ale nevadí, ja som sa troška pohral a zabavil ;):rolleyes:,a splnil som aj ďalší cieľ, troška dať do pozornosti ľudí, ktorí si našu pozornosť zaslúžia, bohužial nie všetci ktorých som chcel dať do ankety sa tam zmestili a niektoré mená som musel i keď z bolesťou v srdci zoškrtať.
Aj napriek tomu, že ma za moj počin nikto nepochválil( pravdupovediac ani som to neočakával ;)), myslím, že takéto niečo malo opodstatnenie a niečo takéto by sa malo organizovať tu na porade- najlepšie keby sa to robilo na mesačnej báze- by bol poraďák príslušného mesiaca a na konci roka,by sa z 12 mesačných víťazov vybral konečný víťaz...- ak by sa na to niekto dal, bol by som rád, ja to už robiť nebudem, stačí mi,že som ukázal cestu ako to robiť...
Bohužial, ceny som nezohnal žiadne- nezohnal som sponzorov,takže pre tento rok to je bez cien( ale na druhú stranu, žiadna cena- žiadna daň...:D:D:D)

Takže ešte raz ďakujem hlasujúcim a teším sa, že sa mi niečo takéto podarilo zorganizovať...

Ale aby to nebolo len tak- ja osobne víťazkam venujem pri najbližšej príležitosti jeden drink...:)

P.S.- cena drinku nemože presiahnuť 8 eur, a nemože byť kombinovateľná s inými akciami a nemože byť presunutá na ďalšiu osobu- vymáhanie ceny právnou cestou je vylúčená...:D
veronikasad
07.01.11,08:58
Stanko, aby sme ťa nezobrali s Majkou za slovo. Aj keď bývame "kúsok" od Blavy, máme tam dcéry ...
Oliwa
07.01.11,09:27
No, dzífčence :), len aby to vyhlasovateľ ankety nepoňal tak, že pôjde na ten drink radšej s Vašimi dcérami... :D:D:D
veronikasad
07.01.11,10:06
cena (podľa vyhlasovatela ankety), nemôže byť presunutá na inú osobu
Oliwa
07.01.11,10:18
Veronika, a to si sa kde dočítala? Ja som to v "štatúte" :) tejto súťaže nenašla... Ako ani hodnotu toho drinku...:D
veronikasad
07.01.11,10:20
A toto je čo ?

P.S.- cena drinku nemože presiahnuť 8 eur, a nemože byť kombinovateľná s inými akciami a nemože byť presunutá na ďalšiu osobu- vymáhanie ceny právnou cestou je vylúčená...
Oliwa
07.01.11,10:27
To je jednoducho P.S. :) Štatút sú predsa pravidlá zverejnené pred vyhlásením súťaže/ankety, ktoré nie je možné dodatočne meniť... ;)
A tu si "organizátor" napíše kedychce, čochce, kdechce...:D
sito
07.01.11,10:48
Stano, čo to maš za regulu? Vytaz može byt len jeden! Vedlajší účtovnik je vždy druhy. Ked sa tak dyvam na vysledok, vyhral Stanislav 1975. Alebo sa mylym? Zabava graduje. Preboha, len ho nevyhote. :) :D:D:D ;)
veronikasad
07.01.11,10:49
Marcel, a ty čo si bol cez sviatky na nejakom novom kurze slovenského pravopisu ...
sito
07.01.11,10:50
Nyje, ma Myjave. :) :D:D:D ;)
veronikasad
07.01.11,10:52
Už mi je to jasné ...
sito
07.01.11,10:57
Kusek od Pezinka. No čo Ty budem vypravat. Aj na Stana by som dovydel, len sa neukazal. Vyselec, jeden. :);)
Oliwa
07.01.11,11:01
Stano, čo to maš za regulu? Vytaz može byt len jeden! Vedlajší účtovnik je vždy druhy. Ked sa tak dyvam na vysledok, vyhral Stanislav 1975. Alebo sa mylym? Zabava graduje. Preboha, len ho nevyhote. :) :D:D:D ;)
Súhlas so sitom - teda až na ten "pravopys"... :D
Víťaz je len jeden - hlavný.
Druhý by bol potom - po------ ;)
Len načo bude potom Melnick tá modrá nádhera? :--- Určite za ňu vysolila viac ako 8 eur... :mad:
sito
07.01.11,11:13
Súhlas so sitom - teda až na ten "pravopys"... :D
Víťaz je len jeden - hlavný.
Druhý by bol potom - po------ ;)
Len načo bude potom Melnick tá modrá nádhera? :--- Určite za ňu vysolila viac ako 8 eur... :mad:

Krása sa nestraty, len ju prestaneme vnymat. :mee::mee::mee:

Modra je dobrá, aj vyknko v Modre, ak je modré, nie. Biele, červené. Nie, že už ja aj ružové. Bože, víno z ruží. To zas budene vydet ružovo, alebo vládny čynytelia si, len dajú ružové bryle.

Prispejeme, aby neprerobila.

Hej, Slováci ...
Stanislav 1975
07.01.11,18:19
Stano, čo to maš za regulu? Vytaz može byt len jeden! Vedlajší účtovnik je vždy druhy. Ked sa tak dyvam na vysledok, vyhral Stanislav 1975. Alebo sa mylym? Zabava graduje. Preboha, len ho nevyhote. :) :D:D:D ;)

máš šťastie sitko, že si tam nedal N-ko,do toho posledného slova...:D:D:D
marjankaj
07.01.11,18:40
Súhlas so sitom - teda až na ten "pravopys"... :D


Veď píše ako kázal Bernolák.
Píš ako očuješ.:---:D
Stanislav 1975
07.01.11,18:56
Veď píše ako kázal Bernolák.
Píš ako očuješ.:---:D

Tonko bol dobrý chlapec...
durisovad
07.01.11,19:13
Veď píše ako kázal Bernolák.
Píš ako očuješ.:---:D
Batko Skultety bol ineho nazoru a aj to pekne vyjadril s podri-y-tiami. Ale inak je ten dolniacky pravopis mile citat.
Stanislav 1975
07.01.11,19:18
Batko Skultety bol ineho nazoru a aj to pekne vyjadril s podri-y-tiami. Ale inak je ten dolniacky pravopis mile citat.

Ale viamenej to nieje celodolniacky pravopis- vačšiou je to v okolí trnavy, serede a troška to ešte chytá Pezinok, ale tam už je ten zlom... a pod.-to nie,ako u nás v bratislave,kde sa rozpráva tak krásne makko, néééééééééééééé?:D
durisovad
07.01.11,19:20
Ja mam dojem, ze ak pride clovek do Bratislavy z ktorehokolvek kuta Slovenska, velmi rychlo sa nauci ten ich sposob reci a ani si neuvedomi, ze len prednedavnom bol aj on SEDLAK.
Ale aby sme neodbocovali od temy, gratulujem obom vitazkam a aj ja im dakujem za cenne rady, ktore mi nezistne poskytli.
Stanislav 1975
07.01.11,19:23
Ja mam dojem, ze ak pride clovek do Bratislavy z ktorehokolvek kuta Slovenska, velmi rychlo sa nauci ten ich sposob reci a ani si neuvedomi, ze len prednedavnom bol aj on SEDLAK.

No však bratislava tiež nieje nejaké velkomesto- mal som tu raz kamoša z Ňú Jorku" a pýtal sa ma že kde je bratislava, keď sme ešte len na nejakom predmestí...:D:D:D
marjankaj
07.01.11,19:23
Ale viamenej to nieje celodolniacky pravopis- vačšiou je to v okolí trnavy, serede a troška to ešte chytá Pezinok, ale tam už je ten zlom... a pod.-to nie,ako u nás v bratislave,kde sa rozpráva tak krásne makko, néééééééééééééé?:D

To je normálne umelecký alebo divadelný jazyk. Radošiná. Pani Kolníková, keby tu bola, tak by vám to vysvetlila.:D
Stanislav 1975
07.01.11,19:24
To je normálne umelecký alebo divadelný jazyk. Radošiná. Pani Kolníková, keby tu bola, tak by vám to vysvetlila.:D

Za toto máš bod- Radošinci sú u mňa celebrity...:)
marjankaj
07.01.11,19:29
Za toto máš bod- Radošinci sú u mňa celebrity...:)

Neblázni.:rolleyes: To je tuším už druhý:---:---:---

A nenadávaj im.:mee: Nedávaj ich na jednu úroveň s "rosničkami":confused:
Stanislav 1975
07.01.11,19:32
Neblázni.:rolleyes: To je tuším už druhý:---:---:---

A nenadávaj im.:mee: Nedávaj ich na jednu úroveň s "rosničkami":confused:

možno bude niekedy aj 3-tí...:D:D:D
jozka56
07.01.11,20:50
ze v Pezinku zlom v nareci, to kto povedal, to bud vsetci machruju alebo nie su z PK:))))))))))
Marína
08.01.11,08:11
(http://www.porada.sk/t155327-vyhodnotenie-ankety-neofic-poradakmi-roka-2010-sa-stali-veronikasad-a-melnick.html#post1609314)


Re: Veľká výročná anketa- Poraďák roka 2010, kategória účtovník roka vo vedľajšej úlohe

No nič, musím to asi pre Majku a marínu vysvetliť, lebo veľmi zle si to vysvetlili, resp. nevenovali čas zadaniu témy,kde je to vysvetlené- treba si to prečítať poriadne a potom sa urážať, kritizovať a hádzať o zem...:)- Takže vysvetlím vám to úplne po lopate ako pre bábatká- v ankete 1- tam sú ľudia, inak fakt treba čítať, ktorí sa viacmenej čiste venujú na porade účtu a menej sa zapájajú do iných diskusií a druhá kategoria bola viacmenej pre ľudí,ktorí okrem účta sa zapájajú aj do roznych iných diskusií- panebože ja ledva s maturitou to viem pochopiť a vy nie? Je to v zadaní temy jednoznačne napísané.-tak treba čítať poriadne nabudúce...a potom vypisovať capiny...

Stanislav 1975, plesnutie dverami a zamknutie v tejto téme bolo počuť na všetky strany a nedal si čas ani na vetranie. Už skoro tradične, svoje si povedať a zutekať?!:rolleyes:
Čas na zadanie témy som si našla, len mi voľajako nekorešponduje s názvom témy. Tebe snáď áno? Čo viac brať do úvahy?

Čas si si mal nájsť predovšetkým ty sám, aby to malo úroveň, urobiť predkolá, semifinále a nakoniec finále a nie niečo na spôsob „Farmár hľadá ženu“ alebo „Kapor na torte“.;)
Tie capiny, patrili tvojmu, či nebodaj môjmu príspevku? Slovenčina je bohatá, skús inokedy, prosím, nájsť vhodnejší výraz a bez príčiny sa neurážať lebo všetko nevyšlo tak, ako si si ty predstavoval.:)
Pekný deň želám.
Stanislav 1975
08.01.11,08:20
(http://www.porada.sk/t155327-vyhodnotenie-ankety-neofic-poradakmi-roka-2010-sa-stali-veronikasad-a-melnick.html#post1609314)

Stanislav 1975, plesnutie dverami a zamknutie v tejto téme bolo počuť na všetky strany a nedal si čas ani na vetranie. Už skoro tradične, svoje si povedať a zutekať?!:rolleyes:
Čas na zadanie témy som si našla, len mi voľajako nekorešponduje s názvom témy. Tebe snáď áno? Čo viac brať do úvahy?

Čas si si mal nájsť predovšetkým ty sám, aby to malo úroveň, urobiť predkolá, semifinále a nakoniec finále a nie niečo na spôsob „Farmár hľadá ženu“ alebo „Kapor na torte“.;)
Tie capiny, patrili tvojmu, či nebodaj môjmu príspevku? Slovenčina je bohatá, skús inokedy, prosím, nájsť vhodnejší výraz a bez príčiny sa neurážať lebo všetko nevyšlo tak, ako si si ty predstavoval.:)
Pekný deň želám.
Marínka, nabudúce treba lepšie čítať zadanie témy...a ja sa neurážam-ja som spokojný, počítal som okolo 100 hlasujúcich a bolo ich skoro 3 krát tolko- a ja nikam neutekám- anketa ukončená, výsledky vyhlásené,tak neviem prečo by som mal zutekať...Ja viem, si urazená a viem aj kvoli čomu, bohužiaľ nedalo sa inak...-bohužial, to je tak keď si neprečíta niekto zadanie a potom sa hrá na urazeného...:mad::mee: