SYNERGY
07.01.11,14:54
čavte potreboval by som poradiť. plánujem v blízkej dobe zakúpiť tlačiareň, neviem sa správne zorientovať. tlačiareň potrebujem na tlač:
vizitiek, buletínov, pozvánok, oznámení a podobných vecí. Chcel by som aby toto zariadenie zvládalo aj tlač nálepiek a tlač na iné materiály ako obyčajný papier. viem mi niekto poradiť? ak by som sa vošiel do 1000 eur s DPH bol by som spokojný...
je postačujúce rozlíšenie 1200x600 DPI?
Andy Kralik
08.01.11,14:10
A kolko stran mesacne budes tlacit? Ide o domace pouzitie / bezne kancelarske / alebo planujes tlacit "vo velkom"?
Potrebujes farbu, alebo staci CB?
Chces cisto tlaciaren, alebo multifunkcne zariadenie aj so skenerom resp. faxom?

Na bezne kvalitne tlacenie vystaci aj lacnejsia tlaciaren.
SYNERGY
09.01.11,13:27
nejde o domáce použitie ale komerčné, dúfam, že zo začiatku to bude aspoň 5000 strán mesačne. uvažujem nad kúpou samostatnej tlačiarne, samozrejme farebnej. multifunkčné chcem niečo v slabšej kvalite oproti tlačiarni. ako som písal chcel by som investovať od 500 do 1000 eur. je postačujúce aj rozlíšenie 600x600 DPI?
wegamizi
18.02.11,09:29
Skusim sa opytat ludi znalych v tejto teme.Potrebovala by som kupit multifunkcne zariadenie pre domace ucely s laserovou farebnou tlaciarnou, kde by naklady na prevadzku po roku pouzivania neprekrocili cenu zariadenia.:eek:;)
Prosim, nie moc drahe, vacsinou budem tlacit text. Mam notebook Lenovo Ideapad s Windows 7. Dakujem za kazdu radu.
KoxXxo
18.02.11,16:40
dudon
26.03.12,14:47
Myslim si ze stouto tlaciarnou by si mohol byt spokojny http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php?idp=m6015V_B