lussiette
07.01.11,22:18
Chcela by som sa informovať, či môže živnostník pracovať na dohodu na dobu urcitu alebo na neurcitu. A kolko hodin mozem odpracovat ako brigádnik. Dakujem za pomoc :)
KEJKA
07.01.11,21:29
???
ako živnostník podnikáš, pracuješ podľa množstva zákaziek, zmlúv,...
ak popritom nájdeš inú robotu - brigádu, dohodu ap., tak tam už nevystupuješ ako živnostník. Akú zmluvu uzavrieš, taký pracovný čas budeš mať, alebo aj nebudeš mať.
lussiette
08.01.11,07:14
momentalne nepodnikam, lebo cakam kedy mi skonci lehota dotacie a zivnost zrusim, chcela by som len vediet ci sa ako zivnostnik mozem zamestnat na dohodu urcitu alebo prípadne neurcitu. Ako to potom bude z danami?
Xanti
08.01.11,07:17
momentalne nepodnikam, lebo cakam kedy mi skonci lehota dotacie a zivnost zrusim, chcela by som len vediet ci sa ako zivnostnik mozem zamestnat na dohodu urcitu alebo prípadne neurcitu. Ako to potom bude z danami?
Môžeš sa aj ako SZCO zamestnať aj na dobu určitú, aj na neurčitú. Odvody do ZP ako SZCO musíš nadalej platiť, a do SP od 1.7.2011 budeš platiť len ak tvoj príjem prekročil za minulý rok 2010 výšku 3948,72 eur.

Na dohodu o vykonaní práce môžeš odrobiť 350 hodín ročne pre jedného zamestnávateľa.
Na dohodu o pracovnej činnosti môžeš odrobiť týždenne maximálne 10 hod. pre jedného zamestnávateľa.
lussiette
08.01.11,07:21
A z brigádou je to koľko hodín?
Xanti
08.01.11,07:22
A z brigádou je to koľko hodín?
Dohody sú brigády.
lussiette
08.01.11,07:23
A ked sa zamestnám na dobu neurcitu alebo urcitu zamestnávatel mi vypláca hrubu mzdu?
Xanti
08.01.11,07:24
A ked sa zamestnám na dobu neurcitu alebo urcitu zamestnávatel mi vypláca hrubu mzdu?
Tak čo s tým, posťahuje odvody a zaplatí za teba, ty dostaneš čistú mzdu. Stále musíš platiť odvody do ZP, a ked si mala príjem tak aj do SP.
lussiette
08.01.11,07:25
ZP platím ale SP neplatím a neverím že mi to tohto roku opat vyjde.
Xanti
08.01.11,07:27
Tak stále ak budeš mať otvorenú živnosť budeš platiť preddavky do ZP aj ked budeš zamestnaná. Potom sa vysporiadajú v RZZP.
tokoska
17.01.11,14:56
Ako SZČO /živnostník/ platíte odvody do zdravotnej poisťovne a do sociálnej poisťovne /dobrovoľne, alebo podľa daňového priznania vždy predchádzajúceho roku - vždy zmena od 1.7., alebo neplatíte vôbec/.
Môžete byť súbežne SZČO a aj zamestnanec, alebo dohodár /ako vy hovoríte brigádnik/.
Zamestnanec na hlavný pracovný pomer - na dobu určitú, alebo na dobu neurčitú.
Odvody odvádza zamestnávateľ za firmu, aj za zamestnanca podľa výšky hrubej mzdy. Okrem iného máte nárok na stravné, dovolenku, PN,...
Zamestnanec na základe - dohody o vykonanej práci, maximálne 350 hodin za rok u jedného zamestnávateľa.
Zamestnanec na základe - dohody o pracovnej činnosti, maximálne odrobiť 10 hodin týždenne.
Zo všetkých príjmov Vám bude odvedená daň z príjmov vo výške 19%.