Katarina333
08.01.11,10:49
Chcem Vas vystrihat mile damy pred kupou spodnej bielizne tejto znacky. pri kupe su najochotnejsia firma pod slnkom, pri vymene presny opak. pokial donesiete vymenit podprsenku a nemate stitky, s vymenou sa mozete rozlucit.
veronikasad
08.01.11,09:51
Chcem Vas vystrihat mile damy pred kupou spodnej bielizne tejto znacky. pri kupe su najochotnejsia firma pod slnkom, pri vymene presny opak. pokial donesiete vymenit podprsenku a nemate stitky, s vymenou sa mozete rozlucit.
Pokial neide o reklamáciu, spodné prádlo sa z hygienických dôvodov nevymieňa. Alebo sa mýlim ?
Katarina333
08.01.11,09:53
triumph tvrdil pri kupe ze vymiena, ze nie je problem. problem vsak je: podprsenka za 30 eur je nenositelna..
veronikasad
08.01.11,09:55
triumph tvrdil pri kupe ze vymiena, ze nie je problem. problem vsak je: podprsenka za 30 eur je nenositelna..
dôvod ? Kupovala si ju v kamennom obchode, alebo v e-shope ?
lujza.j
08.01.11,10:06
podprsenky zn. Triumph si kupujem celý život a to si nosím jo prsia:D inú by som si ani nekúpila.kedysi som si kupovala v Tuzexe, potom roky v Maďarsku a teraz chodím do Avionu v BA, predavačky ochotné do kabínky vám prinesú xy podprseniek až kým vám fakt nesadne a to ja som dosť ale dosť fajnová:---a nie je dôvod si kúpiť niečo čo je potom nenositeľné, nikdy ma nesúrili a to som ochotná dať aj dva x viac ako 30e, pretože podprsenka je pre mňa druhá koža;)
prepáč, ale ty si pri skúšaní prádla nebola:eek:
Katarina333
08.01.11,10:22
nie, nebola som pri skusani, lebo som ju dostala darom aj s nohavickami. tie mi sadli, podprsenku vsak potrebujem vacsiu. bolo to v darcekovom baleni bez scitkov, v predajni mi tvrdia ze stitky tam boli a bez nich mi ju nevymenia. s takymto pristupom som sa vazne este nestretla
veronikasad
08.01.11,10:26
nie, nebola som pri skusani, lebo som ju dostala darom aj s nohavickami. tie mi sadli, podprsenku vsak potrebujem vacsiu. bolo to v darcekovom baleni bez scitkov, v predajni mi tvrdia ze stitky tam boli a bez nich mi ju nevymenia. s takymto pristupom som sa vazne este nestretla
Pokial neide o reklamáciu, obchodník nemusí vymeniť tovar. Mnohí to - najmä po vianočnom období - bez problémov robia. Štítky boli odstránené z krabice alebo z podprsenky ?
Katarina333
08.01.11,10:30
dovod je, ze potrebuju stitok, aby podprsenku prijali spat do pokladne. SOIka mi tvrdi, ze je to hlupost, ze na to treba len pokladnicny blok, co je logicke, ale ze aj tak sa s tym neda nic robit..
Katarina333
08.01.11,10:32
no praveze neviem: v darcekovom baleni neboli ked som ho otvorila a priatel hovori ze on ich nestrihal, to iste tvrdia predavacky
veronikasad
08.01.11,10:32
dovod je, ze potrebuju stitok, aby podprsenku prijali spat do pokladne. SOIka mi tvrdi, ze je to hlupost, ze na to treba len pokladnicny blok, co je logicke, ale ze aj tak sa s tym neda nic robit..
nezdá sa mi, že by SOI-ka riešila výmenu tovaru. Pri reklamácii stačí pokladničný doklad.
Katarina333
08.01.11,10:35
tiez sa mi to doteraz nestalo, Triumph je prva a dufam, posledna firma, ktora robi taketo problemy. som z ich pristupu velmi sklamana a urcite od nich uz nic nechcem
Rozalka
08.01.11,10:43
Zober to z druhej strany: kúpila by si v obchode podprsenku bez štítkov? Súhlasím s názorom, že spodné prádlo sa nevymieňa.
Druhá vec, že darovať podprsenku je dosť veľké riziko darcu. Ako píše lujza.j, sú veci, ktoré si treba odskúšať.
Správna podprsenka je ako druhá koža, žena ju nemá na sebe cítiť.
terezamaria
08.01.11,11:12
Spodné prádlo bez štítku na krabičke alebo na prádle je nepredajné. Správne píše Rozalka, že nikto by si bez štítku podprsenku nekúpil, znamená to, že bola použitá.
Preto teraz obchodné reťazce, resp. špecializované predajne na prádlo dávajú tovar skúšať, aby sa nevymieňal.