pozlatka
08.01.11,19:40
chcem sa spytat stastnych majitelov int. vysavacov: da sa na vasom robote nastavit aj dlzka vysavania?
mam novy Carneo 610 a zatial som na to neprisla ako nastavit dlzku vysavacieho cyklu,
nastavenie automatickeho vysavania mi uz ide.
Dakujem za vase prispevky
stanco007
09.01.11,04:00
No a nie je to nahodou tak, ze tieto "inteligentne" vysavace same zhodnotia kedy je uz priestor poriadne povysavany???? Potom prejdu na dalsi priestor alebo sa vratia k svojej nabijacej stanici... Vsak si precitaj navod k vysavacu a budes vediet. Pokial to tam nebude, tak je to tak ako ti pisem :D
pozlatka
09.01.11,13:25
nieje tam nic take spomenute !
A mam este jednu otazku ohladom nabijania robota:Musi byt stale napojeny na dobijacej stanici, alebo ho mozem po 3-4 hod. odpojit?
Ked je na dobijacej stanici, tak ta stale blika, to znamena, ze stale dobija robota?
Oliwa
09.01.11,13:34
Ten vysávač bol vianočný darček? Lebo ak nie, na toto všetko sa bolo treba informovať v predajni. Alebo lepšie hľadaj, sú tu celé príspevky na túto tému, napr. pepsikova :) by ti určite vedela poradiť... ;)
pozlatka
09.01.11,18:41
ano bol to darcek pod stromcek
Oliwa
09.01.11,18:52
Tak si daj do vyhľadávača "inteligentný vysávač" a určite tam nájdeš odpovede na svoje otázky. Hlavne v téme, ktorú zadala pepsikova, sa aj pobavíš... :)
Lubaba
09.01.11,18:56
marioselecky
15.01.11,00:39
Ja tam nemam nic take ako dlzka spomenute. Viem nastavit ale pocet, napriklad aby presiel cely pokoj za sebou 2 krat.
mareko
13.12.11,05:23
Máte niekto skúsenosti s vysávačom Carneo Smart Cleaner 610? Uvítam každý postreh (pre aj proti). Ďakujem.
pepsikova
13.12.11,05:40
...osobnú skúsenosť nie, ja mám roombu, ale má- resp. mala ho suseda, 3x reklamovala, nakoniec vrátili peniaze,zadrel sa na psích chlpoch...
mareko
13.12.11,05:46
Pepsi vďaka, uvidím či ešte niekto dačo pridá. Na "zľavomate" je naň dnes ponuka. Zvažovala som kúpu, no nenašla som naň nikde recenzie. Verím, že Porada nesklame :-)
pepsikova
13.12.11,05:55
..no, nájdi tu tému ""robotické vysávače"..je tam kopa recenzií na viac druhov...
calawen
13.12.11,06:14
ja mám carneo M 290, rozhodne neodporúčam ho držať trvale v nabíjacej stanici - ak sa nepoužíva každý (každý druhý) deň - nepoužívala som ho dlhšiu dobu a minule že idem ho pustiť, nech povysáva, zapnem gombík a nič :mad:
Letko
13.12.11,06:18
Moji rodičia majú vysávač zo Slovenskej Sporiteľne - nejaký Deepo. Keď je nabitý a vypnú nabíjačku zo zásuvky, vysávač sa samovoľne vybije. Máte s tým niekto skúsenosti, ako tomu predchádzať, aby ho nemuseli stále držať v nabíjačke? Používajú ho raz za týždeň.
pepsikova
13.12.11,06:22
...každý vysávač má návod na použitie,je tam napísané aj to, ako sa má ošetrovať batéria, ako dlho má byť na nabíjačke,či ju treba odstaviť, alebo sa nesmie...stačí prečítať návod, prípadne na stránke výrobcu nájsť recenzie...pretože tie vysávače sú nejako naprogramované a toto všetko píše výrobca!...
calawen
13.12.11,11:20
ja mám carneo M 290, rozhodne neodporúčam ho držať trvale v nabíjacej stanici - ak sa nepoužíva každý (každý druhý) deň - nepoužívala som ho dlhšiu dobu a minule že idem ho pustiť, nech povysáva, zapnem gombík a nič :mad:

Potvora jedna, pohrozila som mu, že ho pošlem do servisu ak nepôjde zapnúť, dala som ho priamo do siete - cez kábel, nie dokovaciu stanicu a on ožil!