calvera21
09.01.11,21:45
Dobry den prajem,
nasla som uz nejake INFO, ale kedze potrebujem dost surne pomoct - pisem.
Mala by som nastupit teraz od 1.2. do prace na plny pracovny pomer, do augusta 2011 mam este narok na rodicovsky prispevok.
Moja otazka je, ze teraz som pocula, aj som nasla uz nejake INFO, ze mozem ziadat o skrátenie pracovnej doby, nakolkv pripade matky a malých deti, je to vraj mozne a zamestnávatel mi musi vyhoviet a nesmie odmietnut. Ake su momentalne presne informacie ohladne takejto skratenej doby na 6h?
dakujem za odpoved?
veronikasad
09.01.11,21:23
§ 164
Úprava pracovného času
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ je povinný prihliadať pri zaraďovaní zamestnancov do pracovných zmien aj na potreby tehotných žien a žien a mužov starajúcich sa o deti.

(2) Ak požiada tehotná žena a žena alebo muž trvale sa starajúci o dieťa mladšie ako 15 rokov o kratší pracovný čas alebo o inú vhodnú úpravu určeného týždenného pracovného času, zamestnávateľ je povinný jej žiadosti vyhovieť, ak tomu nebránia vážne prevádzkové dôvody.

(3) Tehotná žena, žena alebo muž trvale sa starajúci o dieťa mladšie ako tri roky, osamelá žena alebo osamelý muž, ktorí sa trvale starajú o dieťa mladšie ako 15 rokov, sa môžu zamestnávať prácou nadčas len s ich súhlasom. Pracovná pohotovosť sa s nimi môže len dohodnúť.