osky
10.01.11,07:49
prosim vas,kto by mi vedel poradit co podporuje spustenie menstruacie?

vcera som zacala trosicku spinit,ale vecer uz ani naznak,ani v noci,do teraz vobec nic.a to je uz skoro 9 hodin rano.
mala by som ist totiz na jeden odber krvi,ktory sa vsak robi pocas 1.-3.dna menstruacie,myslela som ze ho podniknem dnes,ale odporucili mi este cakat.
ako by som si mohla pomoct,aby sa mi krvacanie uvolnilo?o injekciach u lekara viem,ale moj mi ju nepichol:mee:,ale ja nemozem len tak cakat.
vsetko ma uz boli,krize,prsia.....poradte,ak viete.dik.
BXLmiami
10.01.11,06:53
Lachesis 9 CH 5 granulí jednorázovo-kúpiš v lekárni
vankusik29
10.01.11,06:55
Cervene vino.
danushka
10.01.11,06:56
Acylpirín vo vyššej dávke môže spôsobiť krvácanie...

Ale radšej by som nechala na telo, aby sa rozhodlo samo pre periódu, nejaký dôvod tam je...
Nemala si za posledné obdobie väčší úbytok váhy?
Asi je zbytočné pýtať sa na graviditu, to Ti určite ako prvé napadlo :), ak by to tak bolo, teším sa s Tebou :).

Ja by som skôr skúsila nejaké brušáky, horúci kúpeľ a pohár červeného vínka ;)
Stanislav 1975
10.01.11,07:01
prosim vas,kto by mi vedel poradit co podporuje spustenie menstruacie?

vcera som zacala trosicku spinit,ale vecer uz ani naznak,ani v noci,do teraz vobec nic.a to je uz skoro 9 hodin rano.
mala by som ist totiz na jeden odber krvi,ktory sa vsak robi pocas 1.-3.dna menstruacie,myslela som ze ho podniknem dnes,ale odporucili mi este cakat.
ako by som si mohla pomoct,aby sa mi krvacanie uvolnilo?o injekciach u lekara viem,ale moj mi ju nepichol:mee:,ale ja nemozem len tak cakat.
vsetko ma uz boli,krize,prsia.....poradte,ak viete.dik.

A možnože si tehotná a už tak skoro nepríde...
osky
10.01.11,07:48
A možnože si tehotná a už tak skoro nepríde...

Stanko-prispevok od muza by som necakala....:)ale vdaka za napad.
ja mam nepriechodne vajcovody,takze tehotna uz len tak nebudem-ale nadej umiera posledna-test som si spravila.negat.
takze bude to nieco ine.skoda.....
magno
10.01.11,07:55
...........ja ked som mala naposledy takyto problem,tak som si najprv poskala z prachara,potom zopar brusakov,riadne tepla vana, k tomu cervene vinko a pomohlo...... ;)
osky
10.01.11,09:11
...........ja ked som mala naposledy takyto problem,tak som si najprv poskala z prachara,potom zopar brusakov,riadne tepla vana, k tomu cervene vinko a pomohlo...... ;)

vanu prave po ruke nemam ,pretoze nie som doma ale v nasom viedenskom byte,ked som videla ze sa mi to vcera zacina,hned sme cestovali sem aby som si dnes vybavila ten odber-no a tvrdnem tu a cakam.....:mad::mee:
ale skusim horucu sprchu a to skakanie.vinecko uz popijam a taha ma do postele.:(
kolko mam toho vina vlastne vypit a kedy by sa mal dostavit vysledok?
magno
10.01.11,09:19
vanu prave po ruke nemam ,pretoze nie som doma ale v nasom viedenskom byte,ked som videla ze sa mi to vcera zacina,hned sme cestovali sem aby som si dnes vybavila ten odber-no a tvrdnem tu a cakam.....:mad::mee:
ale skusim horucu sprchu a to skakanie.vinecko uz popijam a taha ma do postele.:(
kolko mam toho vina vlastne vypit a kedy by sa mal dostavit vysledok?
......ta sprcha neviem ci bude stacit,lebo ide o to poriadne si prehriat podbrusko a toho vinka- hm ja sa musim bonznut,ze som vtedy stiahla nieco cez pol litra,ale do rana bolo vsetko ako ma byt ;) skus sa po skakani natiahnut na gauc a dat si na podbrusko nieco poriadne vyhriate a cuckaj to vinko......;)
danushka
10.01.11,09:20
vanu prave po ruke nemam ,pretoze nie som doma ale v nasom viedenskom byte,ked som videla ze sa mi to vcera zacina,hned sme cestovali sem aby som si dnes vybavila ten odber-no a tvrdnem tu a cakam.....:mad::mee:
ale skusim horucu sprchu a to skakanie.vinecko uz popijam a taha ma do postele.:(
kolko mam toho vina vlastne vypit a kedy by sa mal dostavit vysledok?
Júj osky, nieže sa opiješ :D
Spomenula som si práve na film ,,Pásla kone na betonéne", ako tam liali do Pavlínky v koryte plnom horúcej vody červené víno...aj tak to nepomohlo...
osky
10.01.11,10:06
Júj osky, nieže sa opiješ :D
Spomenula som si práve na film ,,Pásla kone na betonéne", ako tam liali do Pavlínky v koryte plnom horúcej vody červené víno...aj tak to nepomohlo...

:eek::eek::eek::D:---:---
osky
10.01.11,10:12
nahriala som si taku gelovu podusticku v mikrovlnke a dala som si ju na podbrusie-uvidime,pali to teda dost a to nemam ani priamo na kozi.
bola som sa skontrolovat na WC,ale po utreti sa je na papieri len nepatrna spinavsia cmuha.:mee::mee:
veru,2 razy som otehotnela ani neviem ako a teraz som celkom zablokovana-fyzicky i hormonalne.:mee::mee::mad:
takto sa veru k potomstvu nedopracujem.....
magno
10.01.11,10:19
No hlavne sa tymto neubijaj,to je to posledne co ti pomoze k opacnemu vysledku.Neries taketo veci,lebo stres ma presne to na svedomi a nemozes cakat ze to zaberie hned-trpezlivost a vsetko bude OK.;):)
arizona
10.01.11,10:25
Osky, prepac,trochu ma prekvapila tato tema :confused::rolleyes::eek:
...lebo si pamatam z inych tem, ako si bola dobnedavna nestastna, ze nemozes otehotniet...napr. http://www.porada.sk/1576891-post350.html

asi ti tvoja lekarka bude vediet viac poradit,nakolko sa jedna o iny zdr.problem...
Stanislav 1975
10.01.11,10:31
Osky, prepac,trochu ma prekvapila tato tema :confused::rolleyes::eek:
...lebo si pamatam z inych tem, ako si bola dobnedavna nestastna, ze nemozes otehotniet...napr. http://www.porada.sk/1576891-post350.html

asi ti tvoja lekarka bude vediet viac poradit,nakolko sa jedna o iny zdr.problem...

Ja si troška osky zastanem- ona vie, že nieje tehotná a pritom by rada bola, ale vie, že momentálne to je velmi nepravdepodobné-takže ona nepíše že je tehotná...
osky
10.01.11,10:48
Ja si troška osky zastanem- ona vie, že nieje tehotná a pritom by rada bola, ale vie, že momentálne to je velmi nepravdepodobné-takže ona nepíše že je tehotná...

presne ako pise stanko-ja viem ze tehotenstvo mozne nie je.zadala som inu temu-zacina mi cyklus ale kdesi to viazne ale ja to potrebujem trosku urychlit,aby som mohla absolvovat isty odber krvi,ktory sa robi len pocas 3 prvych dni zenskeho mesacneho cyklu.;)
nakolko momentalne som doma,pretoze ked nastupim do prace,bude to problem nacasovat....
Stanislav 1975
10.01.11,10:52
presne ako pise stanko-ja viem ze tehotenstvo mozne nie je.zadala som inu temu-zacina mi cyklus ale kdesi to viazne ale ja to potrebujem trosku urychlit,aby som mohla absolvovat isty odber krvi,ktory sa robi len pocas 3 prvych dni zenskeho mesacneho cyklu.;)
nakolko momentalne som doma,pretoze ked nastupim do prace,bude to problem nacasovat....

Nooo, to už ja neviem ako sa urychľuje...,nemám s tým skúsenosti...:):);)
magno
11.01.11,05:47
Dobre ranko......................no ako ???
osky
11.01.11,09:30
mili moji poradaci,dakujem vam za pomoc.
vcera som stiahla do seba cca 6 dcl cerveneho vinka,popijala som ale cely den,nie jednorazovo:---;)
a potom som sa este nahrievala gelovym vankusikom.
ale pohlo sa to az celkom vecer-chatrny tmavsi fliacik,presne ako na zaciatku v nedelu.
vravim si,nic moc.potom dlho,dlho nic.
ale v noci/ja sa totiz budim,musim si odskocit..../,uz sa to naozaj pustilo.
a dnes pohodicka,ziadne hrozne krvacanie,ale pekne sa to rozbieha,odber mam uz stastne za sebou,dokonca gratis.:D:):---

mimotemyz nemocnice mi doktorka dala len papier,co mi maju testovat ale platit som si to mala sama.stalo by to 145 eur.dakujem pekne.
dnes sa ma sestricka pyta,to uz v tom laboratoriu
-vy nie ste poistena?preco si to platite sukromne?
ja na to-:eek::eek:
sestricka-ved ste normalne poistena,treba vam len ziadanku od obvodneho lekara,ked vam to nedali v nemocnici.
ja na to-:eek::eek:

a tak som jej zaplatila preddavok 50 eur,s tym,ze zajtra behnem k svojej obvodnej a poziadam ju o to odporucenie.to im tam potom prinesiem a oni mi vratia aj tu 50 eurovku.
no a ked im do 2 tyzdnov nedonesiem to odporucanie,tak mi poslu ucet,kde to skratka budem uz musiet cele uhradit,ale ja verim,ze moja doktorka mi to da.
takze super.som rada,ze nemusim cakat do dalsieho mesiaca.
este raz vam vsetkym dakujem.
Llívia
11.01.11,09:33
Osky, to so žiadankou od lekára je slovenské Kocúrkovo alebo rakúske Kocúrkovo?
magno
11.01.11,09:38
Som rada,ze zabralo ;)
osky
11.01.11,10:07
mimotemypredstav si,livia,ze rakuske kocurkovo:(
dotycna doktorka ma odmietla s tym,ze som jasny pripad na umele oplodnenie a preto mi ona tie odbery nespravi,mam si to zaplatit-pritom to mali byt odbery kontrolne po operacii,urobene este v septembri.s umelym nemaju este nic spolocne....
ale kedze iste vies,ako aj u nas,kym dostanes termin.....ja som prisla na radu 15.decembra a takto som napokon obstala.
a to mam este uvedene dake lieky,ktore som tiez mala od septembra brat,ale nikto mi nie je schopny ich predpisat,takze este stale ich nemam.
v rakusku je super zdravotnictvo,ale vsetko si musis vydobyt,na vsetko sa musis dozadovat....ak si nepriplacas dake sukromne pripoistenie,jednaju s tebou ako s blbcom....
je tu hrozne moc pacientov,beru to na cisla,za kazdym som u niekoho ineho a ten sa riadi podla papierov....je to tu ozaj ako v kocurkove.
tu len robit a byt zdravy....inak...:mad::D
Llívia
11.01.11,11:27
Nič potešujúce.
Teraz tí, ktorí tvrdia, že toto alebo hento sa môže stať len v slovenskom Kocúrkove, vidia, že to Kocúrkovo zaberá rozsiahlejšie územie.
(Robiť a byť zdravý je najlepšie kdekoľvek na svete :D )
osky
11.01.11,11:34
tu veeeeelmi vela zalezi,na akeho cloveka narazis.
niektori su naozaj ustretovi,poradia,naviguju,snazia sa pomoct.

ale najdu sa aj taki,ktori uz vo dverach ta maju plne zuby a ani ta nepocuvaju-cakas 3 hodiny v cakarni a vybavena si za necele 2 minuty......:D
Llívia
11.01.11,11:42
Ja som veľmi rada, že nemusí na lekárov narážať (ťuk-ťuk na drevo :D) - narážam iba na môjho zubára (toho asi vymením) a lekára pre dospelých (ten je v pohode, našťastie ho vidím len vtedy, keď sa idem očkovať proti chrípke).