stanki
10.01.11,19:06
Ahoj.
som zamestnanec strojarskej firmy, kde robim nocne smeny. Za tieto smeny mam poskytnute gastrolistky v hodnote 2,85eur za cenu 0.83eur. lenze litky ktore mam moznost kupit su len ich firemne ktore nikde inde neplatia. Musim ist zopar kilometrov od mesta do vedlajsej firmy (ktoru ma ten isty majitel )a zaroven aj mojej prace v ktorej je bufet. Jasne ze ten bufet je firemny a takto si vlastne sami sebe nahanaju zakaznikov, kedze ich nikde inde nemozem pouzit :-(. Taktiez tomu zodpovedaju ceny v tom bufete, nehovoriac ze pred nocnou ked si nieco pojdem kupit na jedenie, tak uz len na benzine prerobim. Inac listky nedostavam ale musim ist kupit, na uctaren ktora je vo fabrike pri bufete len od 12.00h do 13,00. Ma zamestnavatel pravo nas takto obmedzovat? taktiez sme sa uz na tuto temu stazovali ale nebolo nam vihovene a ani neviem z akeho dovodu. Net som googlil a nenasiel som nic co by sa tykalo kde musia listky platit. prosim vas o radu a taktiez o nejaky odkaz nejakeho zakona za ktory by som sa postavil ak by som mal narok na listky platne v beznych obchodoch..
dakujem