jued
03.12.05,12:28
Ahojte,

potrebovala by som od Vás pomoc. Mám pred sebou bločky za nákup PHM, na týchto bločkoch je napísané, že sa platilo nejakými poukážkami AHOLD. Prvý krát som sa s tým stretla, ako to mám zaúčtovať v JU v peňažnom denníku ? Môžem to dať ako výdaj v hotovosti? Naozaj neviem čo s tým. Vopre ďakujem za pomoc
Karina
03.12.05,11:34
Ahojte,

potrebovala by som od Vás pomoc. Mám pred sebou bločky za nákup PHM, na týchto bločkoch je napísané, že sa platilo nejakými poukážkami AHOLD. Prvý krát som sa s tým stretla, ako to mám zaúčtovať v JU v peňažnom denníku ? Môžem to dať ako výdaj v hotovosti? Naozaj neviem čo s tým. Vopre ďakujem za pomoc

A tie poukážky si ako obstaral???
jued
03.12.05,11:36
Neviem , nestihla som sa s ním ešte skontaktovať, ale asi to má súkromne, s podnikaním to nemá nič spoločné. Mám totiž nahodené všetky účtovné doklady a nikde som sa s tým nestretla.
Paula
04.12.05,19:01
Ahojte,

potrebovala by som od Vás pomoc. Mám pred sebou bločky za nákup PHM, na týchto bločkoch je napísané, že sa platilo nejakými poukážkami AHOLD. Prvý krát som sa s tým stretla, ako to mám zaúčtovať v JU v peňažnom denníku ? Môžem to dať ako výdaj v hotovosti? Naozaj neviem čo s tým. Vopre ďakujem za pomoc Na tento prípad som sa pýtala tu:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=11064&highlight=Slovnaft
Zaúčtovala som výdaj v hotovosti do nákladov ( v JÚ by bolo do výdavkov OZD), resp.nákup som preplatila.
jued
05.12.05,06:27
Dakujem pekne, nasla som si tie tvoje prispevky a velmi mi pomohli.