lecter
11.01.11,00:16
Chcel by som sa spýtať dve otázky.

1. Z majetku firmy sme predali nákladné vozidlo. V čase predaja malo v nádrži okolo 100 litrov nafty. Čo sa s tým dá robiť? Máme sa tváriť, že nafta v nádrži bola predaná spolu s autom a je teda súčasťou predajnej ceny auta? Alebo máme dať tú naftu do nedaňových nákladov tak ako by sa to malo riešiť pri nadspotrebe? Alebo niečo úplne iné?
Ako by sa tento problém s naftou riešil v prípade, že máme auto, ktoré sa vyradilo z evidencie na dopravnom inšpektoráte, nebude nikdy jazdiť a rozoberá sa na náhradné diely, čo s naftou, ktorá v ňom zostala?

2. Naša firma si pred časom obstarala vlastnú nádrž s výdajným stojanom aby mohli naše vozidlá tankovať v areáli firmy, za určitý čas sme nakúpili a spotrebovali takme 100 tisíc litrov nafty, pri porovnávaní medzi nakúpeným množstvom a množstvom vydaným vznikol za toto obdobie určitý rozdiel. Domnievame sa, že je to rozdiel vzniknutý teplotnou rozťažnosťou nafty - pri nákupe nám firma dodávajúca naftu vždy uvádzala dodané množstvo prepočítané na 15 stupňov celzia, pri vydávaní nafty z nádrže sme do účtovníctva dávali množstvo podľa počítadla na výdajnom stojane. Ako sa rieši daná situácia z účtovného a daňového hľadiska? Venuje sa tomu nejaký predpis alebo zákon?

Za odpovede vopred ďakujem.
KEJKA
11.01.11,07:59
v texte

Chcel by som sa spýtať dve otázky.

1. Z majetku firmy sme predali nákladné vozidlo. V čase predaja malo v nádrži okolo 100 litrov nafty. Čo sa s tým dá robiť? Máme sa tváriť, že nafta v nádrži bola predaná spolu s autom a je teda súčasťou predajnej ceny auta?........podľa mňa najrozumnejšie. Prečo "tváriť", ak viete, že tam tá nafta zostala - vyplýva to z vašej evidencie? alebo je to kamufláž na manko? Pri predaji sa o tom nedohodlo? 100l je slušné množstvo.
ja by som to zaúčtovala na ťarchu 542 -predaj PHM k predanému autu.

.....................
Ako by sa tento problém s naftou riešil v prípade, že máme auto, ktoré sa vyradilo z evidencie na dopravnom inšpektoráte, nebude nikdy jazdiť a rozoberá sa na náhradné diely, čo s naftou, ktorá v ňom zostala?.............prečerpať do iného auta.

2. Naša firma si pred časom obstarala vlastnú nádrž s výdajným stojanom aby mohli naše vozidlá tankovať v areáli firmy, za určitý čas sme nakúpili a spotrebovali takme 100 tisíc litrov nafty, pri porovnávaní medzi nakúpeným množstvom a množstvom vydaným vznikol za toto obdobie určitý rozdiel. Domnievame sa, že je to rozdiel vzniknutý teplotnou rozťažnosťou nafty - pri nákupe nám firma dodávajúca naftu vždy uvádzala dodané množstvo .............v kg,?...............prepočítané na 15 stupňov celzia, pri vydávaní nafty z nádrže sme do účtovníctva dávali množstvo podľa počítadla na výdajnom stojane. Ako sa rieši daná situácia z účtovného a daňového hľadiska? Venuje sa tomu nejaký predpis alebo zákon?

Za odpovede vopred ďakujem.
k otázke 2
áno, existuje pojem stratné. Stratné sa dá vypočítať a stanoviť v internej smernici.
Vo vašom prípade narábate s koef.tepelnej rozťažnosti. Vypracovať smernicu nebude jednoduché, ešte ťažšie bude spätne prepočítať toto stratné podľa dátumov výdaja.
vypracujte si tabuľku od 15 st. dole a hore, uvedte tam hodnoty, ako sa mení objem a podľa toho postupujte pri výpočte skutočnej spotreby.
tieto rozdiely budú daňové, ostatné nedaňové .
lecter
11.01.11,17:00
V prvom rade ďakujem za odpoveď.

Som to trošku zle napísal, to "tváriť sa" som nemyslel, že by sa malo jednať o skrytie manka, tá nafta skutočne v tom aute bola keď sa predávalo.... Ten predaj bol totiž taký narýchlo, jeden z konateľov spolu s pracovníkom našej dopravy si zmysleli, že nie je to auto potrebné a zo dňa na deň bez prípravy ho predali. V zmluve nie je ani zmienka o nafte, len o cene za vozidlo. Skrátka nebol ten predaj vopred premyslený a naša účtovníčka teraz nevie čo s tým. Navrhnem jej ten účet 542 a uvidíme čo s tým vymyslí.

To stratné je zaujímavá vec, som rád, že som sa dozvedel niečo nové, ale pripadá mi to príliš komplikované, hlavne teda riešiť to spätne. Na začiatku keď sa kupovala a začala prevádzkovať táto nádrž s výdajným stojanom, nikoho to nenapadlo, fungovalo to viac ako rok a zrazu sa prišlo na to, že je tam určitý rozdiel. Nádrž je v reále takmer prázdna ale účtovníctvo hovorí niečo iné, že by tam určité množstvo malo byť. Nie je to veľký rozdiel, za celú dobu používania (cca 13 mesiacov) je rozdiel odhadom 0,3% čo predpokladáme je spôsobené práve odchylkami a nepresnosťami či už na výdajnom stojane, ktorý má podľa normy určitú toleranciu, ale hlavne asi teplotnou rozťažnosťou nafty.

Ak som to pochopil správne, tak našou jedinou možnosťou by bolo spraviť tabuľku so všetkými tankovaniami spätne, ku každému dátumu zistiť teplotu pri akej sa tankovalo ( čo je spätne už nereálne, pokiaľ ju nechceme vymyslieť), prepočítať to podľa koeficientu a vyrátať tak prepočítané množstvo vydané pri teplote 15 stupňov celzia.... Je to tak?

Takže spätne to je nereálne, do budúcnosti sa mi to javí ako vhodné riešenie... :cool:
KEJKA
11.01.11,17:43
spätne to musíš urobiť, lebo nejaký ten koeficient musíš získať - teda to percento stratného. A kedže máte presnú evidenciu, tak to hodíte do excelu -nákup, predaj a inventúra -= nula v nádrži.
dopíšeš tam len tie teploty - nehovorím že si ich máš vymyslieť, ale nejaké priemerné zimné a letné teploty sa určite dajú získať aj spätne. ideálne by to bolo po mesiacoch.
A to tvoje 0,03 ti z tej tabuľky vyjde. na základe toho výsledok inventúry bude, že je to stratné, alebo aj "manko do normy" alebo "prirodzené úbytky". všelijako sa to volá ale v podstate ide vždy o daňový náklad.
Ďalší rok už budeš navyšovať spotrebu tým spriemerovaným percentom a na konci roka uvidíš, čo a ako.
bez nejakého prepočtu to bude len tvrdenie, ktoré nebudeš mať čím obhájiť.
lecter
12.01.11,08:19
Ešte raz vďaka, už som v obraze trochu, predsalen od školy už pár rôčkov ubehlo a účtovníctvu sa nevenujem v náplni práce, takže mi to chvíľku trvalo kým som sa zorientoval, ale nejaké spomienky sa vynorili, takže už mi je jasný spôsob aký si navrhla. :)
azeko
07.01.12,09:20
Dobrý deň,

Ak si uplatňujeme výdavky na spotrebované PHM podľa zákona 595/2003 §19 pís. l) ods.)1 teda podľa cien platných v čase ich nákupu, prepočítané podľa spotreby uvedenej v technickom preukaze, vedieme aj knihu jázd, je potrebné mať fyzicky doklady k nakúpeným PHL (bolčky)?
jacekova
07.01.12,10:23
Dobrý deň,

Ak si uplatňujeme výdavky na spotrebované PHM podľa zákona 595/2003 §19 pís. l) ods.)1 teda podľa cien platných v čase ich nákupu, prepočítané podľa spotreby uvedenej v technickom preukaze, vedieme aj knihu jázd, je potrebné mať fyzicky doklady k nakúpeným PHL (bolčky)?

Samozrejme ze treba
azeko
07.01.12,10:32
Samozrejme ze treba
Problém je ten že reálna spotreba auta je vyššia ako uvedená v technickom preukaze.
Ako potom zaúčtujem danú nadspotrebu PHL? Dám to ako nedaňový náklad na 548? Mesačne? Ročne?
Ako sa potom postupuje pri odpočítaní DPH?

Ak by ste mali nejaký link kde je táto téma rozobraná podrobnejšie prosím dajte vedieť, rád si to naštudujem. ďakujem
Tweety
07.01.12,12:14
Problém je ten že reálna spotreba auta je vyššia ako uvedená v technickom preukaze.
Ako potom zaúčtujem danú nadspotrebu PHL? Dám to ako nedaňový náklad na 548? Mesačne? Ročne?
Ako sa potom postupuje pri odpočítaní DPH?

Ak by ste mali nejaký link kde je táto téma rozobraná podrobnejšie prosím dajte vedieť, rád si to naštudujem. ďakujem Nadspotrebu odúčtuješ z daň. nákladu 501 a preúčtuješ na nedaňový 501. Môžeš tak preúčtovať mesiačne, kvartálne alebo aj raz ročne. S dph už nerobíš nič.
Mila123
07.01.12,12:16
auto je osobné či nákladné?
azeko
07.01.12,13:35
auto je osobné či nákladné?
Osobné.
lenkak
20.01.12,11:49
presne ako píše tweety.