Muška
03.12.05,19:44
Tak ako som písala v tejto téme http://www.porada.sk/t15583-predvianoena-stretavka.html

Prosím , aby ste hlasovali za termín "Predvianočnej stretávky" v Bratislave, ktorý Vám najlepšie vyhovuje.

Dúfam, že sa uvedenej stretávky zúčastnia poraďáci z celej SR.

Súhlas môžete dať na akýkoľvek počet termínov, čiže aj na všetky :)

Ak chcete vedieť kto je prihlásený - stačí kliknúť na číslo /podčiarknuté/ a zobrazia sa Vám mená.

Ak ste už hlasovali a chcete to zmeniť - tak to iba pridajte do témy ako "rýchla odpoveď"
ajobs
03.12.05,21:19
Čo tak urobiť to na neutrálnej pôde niekde v strede Slovenska - žeby Košice či Tatry ?????:eek: :)
Muška
03.12.05,22:59
Tonko v máji boli Krahule - a to je priam stred Europy :)
ajobs
04.12.05,13:40
Tonko v máji boli Krahule - a to je priam stred Europy :)

Škoda, v máji som sa iba zaregistroval na Porade.:mee: :)
ik-a
05.12.05,10:28
Posuvam hore. Poradaci hlasujte.:) :) :)
bepo
05.12.05,10:42
A kde to bude?Asi bude treba väčšie priestory a rezervovať dopredu,bývajú firemné večierky tak aby sme to včas stihli
brm
05.12.05,11:03
som za 21/12....mušisko škaredé
Jozef Mihál
05.12.05,11:11
A kde to bude?Asi bude treba väčšie priestory a rezervovať dopredu,bývajú firemné večierky tak aby sme to včas stihli
Bude to predsa na Vianočných trhoch a už máme rezervované celé Franiškánske i Hlavné námestie :D
bepo
05.12.05,11:18
Tak to zase treba rezervovať nemocnice kvôli omrznutým nosom a uchám :D
evina
05.12.05,14:02
Vidím, že viacerí môžete 21.12 /čo nepečiete a neupratujete:D:D?/ tak aj ja súhlasím s tým termínom, len mi to tam už nejde kliknúť.
Jozef Mihál
05.12.05,14:27
...čo nepečiete a neupratujete:D:D?
Ako si to uhádla ? :cool:
evina
05.12.05,15:07
Ako si to uhádla ? :cool:

Poznám své lidi :):):) aj seba :)
ALDA
05.12.05,16:10
Poznám své lidi :):):) aj seba :)


Evi súhlasím s Tebou:)..Myslíš to tak, že už 21.12. májú tí tvoji ľudia a Ty už dávno napečené ..že?!:p

Hela
evina
05.12.05,17:39
Evi súhlasím s Tebou:)..Myslíš to tak, že už 21.12. májú tí tvoji ľudia a Ty už dávno napečené ..že?!:p

Hela

Si ma odhalila :D
Daska
05.12.05,19:06
ludia a zobrali by ste aj mna do partie??? mangela mam na tyzdnovkach
liba2
05.12.05,20:25
ludia a zobrali by ste aj mna do partie??? mangela mam na tyzdnovkach
Dáška, na BA-stretnutiach sú vítaní vždy všetci - aj ty. Len prídi !
pozit
06.12.05,09:07
Ahojte,
prídem aj ja, už som sa tam klikla, ešte som na žiadnom stretku Poraďákov nebola, hoci som sa viackrát chystala, tak sa teraz veľmi teším na Vás všetkých, že Vás spoznám!
Dúfam, že mi do toho nič nepríde.
Tak zatiaľ čaute
Adriana
heluška
06.12.05,15:51
Ahojte, aj ja by som rada prišla. O koľkej to vlastne bude, lebo ešte v ten deň som objednaná k lekárovi. Alebo to zruším, veď kedy sa potom s Vami stretnem. Ahojte
babenko1
06.12.05,16:03
stretnutia bývajú tak okolo 17 hod. a kde? toť teraz ťažká otázka :)
heluška
06.12.05,16:07
Ďakujem, to by som asi stíhala
Jozef Mihál
06.12.05,18:21
ludia a zobrali by ste aj mna do partie??? mangela mam na tyzdnovkach
Hurá, Dáška príde na stretko!
bepo
06.12.05,20:07
Všetci sú vítaní,ani sa nemusia pýtať len zahlásiť.Lida navrhla miesto oproti Ikei-volá sa to RCS,neviem či to niekto pozná,ja to pôjdem omrknúť ale mám návrh na U Zlatého vodníka na Zlatých pieskoch,to nájde každý,príjemný interiér,dobré jedlo len tam to treba nabetón rezervovať lebo každý deň je narváno príp niečo iné len čas sa kráti tak friško.
Daska
06.12.05,20:39
Hurá, Dáška príde na stretko!

To neni take iste, zalezi o terminu...:o:o:o
Jozef Mihál
06.12.05,20:50
Všade narváno, ale keď na to príde, 21.12. v Pravda café máme rezervovaný celý podnik aj s majiteľom len pre seba.
luebchenko
07.12.05,08:41
:( novomestská mafia :(!!! Geniálny podnik je u Kohútika - len je to v (pardon za výraz) prdeli daleko v Záhorskej Bystrici - výborne varia, prijateľné ceny majú, parking pred domom - je to v takom rodinnom dome. Taký mňammňam podnik s kockatými obrusmi - holt ako doma, trochu štrajchnuté nemeckým štýlom, pokiaľ viem tam chodí celý volkswagen. :D:D:D ale ja prídem na poradu hocikam aj na tie krahule :D
JuTu
07.12.05,08:47
Po prečítaní týchto nadšených riadkov mám aj ja veľkú chuť prísť a spoznať super ľudí. Pokúsim sa toho 21. decembra prísť. (Neviem to však určite.) Teším sa na Vás.
Judka
bepo
07.12.05,10:32
:( novomestská mafia :(!!! Geniálny podnik je u Kohútika - len je to v (pardon za výraz) prdeli daleko v Záhorskej Bystrici -
Lubi,mne je to jedno kde to bude,navrhoval som reštiku s vlastnými rybníkami pri Senci,môže to byť v pezinskej Záhradnej,na Zlatých pieskoch,v Čiernej vode -hocikde kde sa spája príjemné prostredie,dobré jedlo a nepremrštené ceny,nie v hocakej ďúre /týmto neoznačujem Kohútika za ďúru/
Muška
07.12.05,10:43
Milí poraďáci,
bude nás asi 30. Na Zlatých pieskoch, je to pekné /ale nie je to v zime malé?/ . U Zlatého orla sa dá objednať tá miestnosť na poschodí , kde by sme boli úplne sólo a mohli by sme tam byť aj hlučnejší a nerušili by sme hostí okolo. Pred reštikou sa dá aj celkom slušne parkovať. Len už niekto rozhodnite, aby sme to mohli objednať.
Ja som za osvedčeného Zlatého orla. :)

Alebo dajte nejaké návrhy, ale berte do úvahy:
- počet poraďákov
- "súkromie"
- prijateľné ceny
- zatváracie hodiny
Ružena
07.12.05,11:33
Musím priznať, že Kohútik -párkrát som tam bola, je veľmi príjemný, aj jedlo, prostredie- pre cca 30 ľudí trušku tesné, alebo byť vo dvoch miestnostiach. Myslím si, že je to predsa trošku ďaleko nielen pre Ba ale aj tých, ktorí prídu z iných kútikov Slovenska - museli by sme ich tam podovážať ak by prišli vlakom alebo tak podobne. Ja som za aj za toho ,,Vtáka Ohniváka,,nie je zlý.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
liba2
07.12.05,12:08
Milí poraďáci, bude nás asi 30...Pri takejto účasti treba rátať s 10 a viac vozidlami, a tie u Kohútika nebudú mať kde zaparkovať. Tiež to tam poznám, je tam príjemne a výborná kuchyňa, ale pre nás nevhodné (malé).
eviketa
07.12.05,15:59
No ja ešte že aj na Patronke pri tenisových kurtoch je reštika a obrovské porcie pre hladošov,
ale inak som za poschodie u Zlatého Orla, (nech sa to nemotá)
ALDA
07.12.05,16:10
Musím priznať, že Kohútik -párkrát som tam bola, je veľmi príjemný, aj jedlo, prostredie- pre cca 30 ľudí trušku tesné, alebo byť vo dvoch miestnostiach. Myslím si, že je to predsa trošku ďaleko nielen pre Ba ale aj tých, ktorí prídu z iných kútikov Slovenska - museli by sme ich tam podovážať ak by prišli vlakom alebo tak podobne. Ja som za aj za toho ,,Vtáka Ohniváka,,nie je zlý.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif


Dala som súhlas "Vtáka ohniváka"teda Orla:) Ruženka tak aj kohútika sa Ti žiada?;)
Ružena
08.12.05,08:42
,,Kohútika jarabého,, si necháme v zálohe.Ktorí ho nepoznajú,odporúčam.Juj,už sa teším na stretkohttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
účtovník 007
08.12.05,09:00
Už dajte súradnice, nech sa aj my čo nepoznáme BA, nejako zariadime.:D Ja by som rada prišla, ale musím dopredu zabezpečiť odvoz.A ešte budem potrebovať poradiť v orientácii po BA.:confused:
liba2
08.12.05,09:17
Už dajte súradnice, nech sa aj my čo nepoznáme BA, nejako zariadime.:D Ja by som rada prišla, ale musím dopredu zabezpečiť odvoz.A ešte budem potrebovať poradiť v orientácii po BA.:confused:
Spoľahni sa :) , pošli potom SS :) .
endrju
08.12.05,10:04
Geniálny podnik je u Kohútika - len je to v (pardon za výraz) prdeli daleko v Záhorskej Bystrici - výborne varia, prijateľné ceny majú, parking pred domom - je to v takom rodinnom dome. Taký mňammňam podnik s kockatými obrusmi - holt ako doma, trochu štrajchnuté nemeckým štýlom, pokiaľ viem tam chodí celý volkswagen. :D:D:D

Ľubi ten podnik poznám. Súhlasím s Tvojim hodnotením. Mávam tam tiež občas stretká s jednou partiou kamarátov :D

Myslím si však, že ten podnik je skutočne dosť malý pre väčšie stretko.
luebchenko
08.12.05,10:33
Ľubi ten podnik poznám. Súhlasím s Tvojim hodnotením. Mávam tam tiež občas stretká s jednou partiou kamarátov :D

Myslím si však, že ten podnik je skutočne dosť malý pre väčšie stretko.

No doooobre :( asi musím žiaľ aj ja súhlasiť :( :D (ale keby ste vedeli, aký tam majú dobrý uvítací trúnok :D:D:D) - a tam hore u toho chráneného vtáka už to niekto videl, koľko je tam miesta a tak? a hlavne by to asi bolo treba zarezervovať
Muška
08.12.05,17:24
Zlatý orol je rezervovaný na 21.12. 2005 o 17.00 h. Samostatná miestnosť na poschodí.
www.uzlatehoorla.sk

Ešte doplním - z Vajnorskej odbočiť na Kutuzovovu a na konci ulice po ľavej strane je "OROL" :)
eviketa
09.12.05,05:20
Nadka si šikovnica. cmuuuuuk
brm
09.12.05,05:27
Nadka si šikovnica. cmuuuuuk
ešte jej to povedz zo dvakrát a kto to má potom s ňou vydržať?:D
Jozef Mihál
09.12.05,06:22
Nie celkom som pochopil prečo sa nejde na Vianočné trhy?
Ružena
09.12.05,06:51
Jozef, to by si musel vybaviť na magistráte, aby nám rezervovali polovicu námestia.A dôsledne dodržiavajú čapovaciu dobu, včera nám nechceli predať varené vínko o 22,05, vraj ,,už hrajú záááverečnúúúú,,.Takže na vianočné trhy treba ísť doobeda počas pracovnej dobyhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif, aby si nasmädil.
brm
09.12.05,07:27
Nie celkom som pochopil prečo sa nejde na Vianočné trhy?
wtf, dnes o jedenástej pred rolandom na hlavnom námestí...kto môže príde, kto nie, má smolu
ALDA
09.12.05,08:47
wtf, dnes o jedenástej pred rolandom na hlavnom námestí...kto môže príde, kto nie, má smolu


:mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee: :mee:

Hela
účtovník 007
09.12.05,10:36
Ja sa teda prihlasujem. Dúfam, že s pomocou Libušky(LIBA2) aj trafím. Teším sa na Vás a niečo pripájam,možno to niekomu pomôže.Treba vpísať len ulicu a pozrieť si rôzne pohľady.
http://ba.arcgeo.sk (http://ba.arcgeo.sk)
Ružena
09.12.05,11:26
Uf, práve som dorazila od Rolanda postávajúceho na vianočných trhoch do fy.Obed bol dobrý aj keď na stojaka, vínko nás tiež zohrialo, kafe v kaviarničke na záver.Ľubka si išla k Milosrdným ľahnúť pod hladiace ruky maséra- je to na závidenie, škoda že mi neponúkla jeho služby - dala by som si povedať, no ale niekto musí aj pracovať http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Tak pracujme, pa,pa
Jozef Mihál
09.12.05,19:56
wtf, dnes o jedenástej pred rolandom na hlavnom námestí...kto môže príde, kto nie, má smolu
...zasa som mal smolu...:(
sway
20.12.05,12:21
21.12. skúsim na chvíľku dobehnúť - ak sa podarí, ak nie popite aj za mňa :D :D :D
Všetkým kráááásne sviatky, zdravíčko, lásočku a šťastíčko a hlavne málo robotky za veľa peňazí prajem ak sa nedostavím :p :p
atramka
21.12.05,11:15
karkulka ty si "akčná baba" ...:) keď čítam tvoje príspevky , no aj od ostatných poraďákov, tak ma to tak nabudí, že by som medzi Vás skočila raz -dva. Hoci sme sa nestretli osobne, kopa ľudí sa mi tu zdá ako starí známi.
No veď niekedy to možno vyjde. Darmo vy máte viac výhod ako my "cezpoľní", ešteže je porada :)))
Takže všetkým, ktorí ste stihli stretko, ako aj ostatným z porady želám krásne sviatky, veľa zdravia a super náladu.
Muška
21.12.05,11:54
Milí poraďaci,



dúfam, že ste na dnes nezabudli :eek:



Tak všetci čo máte foťáky, tak ich láskavo doteperte so sebou, lebo celé Slovensko čaká na fotodokumentáciu :D



A všetkým nezúčastneným poraďákom čestne sľubujem, že si na nich spomenieme :)
Luba2
21.12.05,11:57
Prehliadla som to? ALebo to nie je nikde napísané? O koľkej sa vlastne máme stretnúť?
Tweety
21.12.05,11:58
Milí poraďaci,
dúfam, že ste na dnes nezabudli :eek:
Tak všetci čo máte foťáky, tak ich láskavo doteperte so sebou, lebo celé Slovensko čaká na fotodokumentáciu :D
A všetkým nezúčastneným poraďákom čestne sľubujem, že si na nich spomenieme :)
Všetkým poraďákom, ktorí dnes budú oslavovať a spomínať na uplynulý čas prajem príjemnú zábavu a príjemné spomínanie aj na nás ostatných, čo máme vianočné stretnutie až zajtra.
Nech Vás nebolia brušká a dobrú chuť k špecialitám .:o ;)
Muška
21.12.05,12:01
Zlatý orol je rezervovaný na 21.12. 2005 o 17.00 h. Samostatná miestnosť na poschodí.
www.uzlatehoorla.sk

Ešte doplním - z Vajnorskej odbočiť na Kutuzovovu a na konci ulice po ľavej strane je "OROL"
__________________
Muška
21.12.05,12:03
Prehliadla som to? ALebo to nie je nikde napísané? O koľkej sa vlastne máme stretnúť?

Ľubka nesranduj, lebo zradím, čo budeš všetko papať :D
Luba2
21.12.05,12:37
No dobre...http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif už som našla, že večera sa podáva o šiestej....http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif
Marína
21.12.05,12:46
Všetkým Vám, Poraďáci, ktorí sa stretnete.
Prajem Vám príjemnú pohodu, zábavu a ak by Vám tam chýbal vianočný stromček, zoberte si tento so sebou.
Muška
21.12.05,13:02
Marínka,
ďakujeme za krásny stromček :)
To je z Tvoje predzáhradky? :eek:
ajobs
21.12.05,13:03
A spomeňte si aj na nás cezpoľných z rôznych kútov Slovenska.
Nech vám zábava vyjde a dobrá nálada a humor nech vás všetkých neopúšťajú v tento predvianočný čas.:) :)
Muška
21.12.05,13:05
A spomeňte si aj na nás cezpoľných z rôznych kútov Slovenska.
Nech vám zábava vyjde a dobrá nálada a humor nech vás všetkých neopúšťajú v tento predvianočný čas.:) :)

Ajobs,
to čo som sľúbila v príspevku č.50....to aj splním :)
ajobs
21.12.05,13:09
Ajobs,
to čo som sľúbila v príspevku č.50....to aj splním :)

OK, tešíme sa na fotky.:)
Marína
22.12.05,12:26
Marínka,
ďakujeme za krásny stromček :)
To je z Tvoje predzáhradky? :eek:
Vyzerá skôr ako z košickej Hlavnej z doby predchádzajúceho primátor-prezidenta.
sway
22.12.05,13:52
Ajobs,
to čo som sľúbila v príspevku č.50....to aj splním :)

AKO BOLO MUŠKA??? - RICHARD????

POZDRAVUJEEEEEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p :p :p :p :p
Muška
22.12.05,14:01